Sari la conținut

Kawasaki Zx6r


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

in sfarsit s-au decis oameni in legatura cu zvonurile care circula de ceva vreme

din pacate pt noi, fanii 636 incepand cu anu asta zx6r va avea motor de 599 cmc

cat despre cum arata va las pe voi sa va datzi cu parerea

enjoy

post-2855-1163532837_thumb.jpg

post-2855-1163532903_thumb.jpg

post-2855-1163532935_thumb.jpg

post-2855-1163532967_thumb.jpg

post-2855-1163532997_thumb.jpg

post-2855-1163533075_thumb.jpg

post-2855-1163533097_thumb.jpg

post-2855-1163533125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe negru e mult mai misto, o fi urata dar nu chiar cu spume. Oricum eu i-as concedia pe toti designerii de la kawasaki. Niciodata nu mi-a placut si nici nu o sa-mi placa verdele ala - dar cred ca e problema mea ca seamana cu lichidul LHM de la masina mea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca fost proprietar de zx6r pot spune ca, chiar daca ciclistica o fi mai buna, electronica o fi adusa la zi, in schimb cu designul, botul in special, au dat-o rau in bara. mare pacat, parca e nicoleta luciu cu fata ruxandrei sararu...

 

tre' sa-mi modific avatarul...

Editat de moebus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Parerea mea....urat. Fata e ca naiba, iar spatele e mult prea incarcat...check R6 2006 sa vedeti cum ar trebui sa arate :burnout:

 

Tare is curios ce motor ai matale de te apuci sa faci comparatie ;) In primul rand e de apreciat ca cei de la kawa nu au declarat 19K's RPM, daca luam in considerare faptul ca din motorul de 599 cc 2007 se scot tot cam atatia cat scotea 636-le din 2005-2006 eu zic ca e un lucru demn de admirat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand e de apreciat ca cei de la kawa nu au declarat 19K's RPM, daca luam in considerare faptul ca din motorul de 599 cc 2007 se scot tot cam atatia cat scotea 636-le din 2005-2006 eu zic ca e un lucru demn de admirat

La ce turatii dezvolta modelul 2005 si la ce turatii ajunge cel din 2007?!!?? E simplu... :burnout:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate in realitate arata mai bine, desi am dubii. Modelul pe care il conduc imi place mult mai mult, ca aspect, ca altceva nu am de unde sa compar. o intrebare pt cei cu tobe sub sa:se poate pune numarul acolo?

Da,numarul se poate pune subt sea fara probleme.Mie imi place 2007 le. Pe viitor chiar o sa imi iau una.Dar deocamdata sunt super multumit cu gagicuta mea,care e super super.

Uite si un link ca sa vezi numaru subt sea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...