Jump to content
Sign in to follow this  
GSI

Nevasta si moto personale in publicitate pt Highway Hawk

Recommended Posts

Cu durere in suflet va anunt ca pe 21 aprilie voi participa in calitare de asistent fotograf la un serviciu foto (in Florenta) pt compania cunoscuta de toti Highway Hawk. Vom uza mobra mea o Yamaha Midnightstar 1300 cit si nevasta proprie . Accesoriile deja le-am primit , o parte montate deja. Daca ce careva prin zona poate sa arunce o privire , vom fi intr-un service auto. Detalii in privat, sanatate si virtute.

post-60065-0-78762700-1365803532_thumb.jpg

Asa si cu ce scop te lauzi sau esti inca un cocalar care vrea sa se afirme ?

Da poate daca faceai si tu ceva original , o mobra facuta de tine , un prototip de motor ,etc aveai toata stima si respectul nostru,pana atunci i-a dacilea :

34744078_INUUCVZPE.jpg

Misto. Mai ai poze cu nevasta?

O dai la calareala?..... Ai grija sa nu o flendureasaca aia pe acolo .... ca apoi o sa fie prea uzata sa o mai folosesti in scopuri personale :mexicanwave:

Tipa intinsa pe motor, este nevasta-ta??? Daca da, ar fi bine sa nu o mai arati pe aici, pentru ca s-ar putea sa nu mai fie..

Felicitari pentru ambele! Superbe! :)

Vad a sinteti foarte procupati pt mine ca raman fara nevasta, relaxati-va, sintem de 17 ani impreuna si avem 2 copii, haideti sa vorbim de motoare ok?

Guest MoederNuker

rapida nevasta...

Asa si cu ce scop te lauzi sau esti inca un cocalar care vrea sa se afirme ?

Da poate daca faceai si tu ceva original , o mobra facuta de tine , un prototip de motor ,etc aveai toata stima si respectul nostru,pana atunci i-a dacilea :

34744078_INUUCVZPE.jpg

Iar tu trebuie sa fii un baiat adevarat destept si educat, care dupa o lunga meditatie a scos raspunsul asta, asa e? Cred ca o sa pot sa traiesc cu gindul ca unul ca tine nu ma respecta, pacat ca pe acest forum sint d-astia ca tine.

Interesant,sa ai bafta atunci !! Si de ce zici cu durere in suflet ? trebuie sa fi mandru dupa parerea mea ..

Iar tu trebuie sa fii un baiat adevarat destept si educat, care dupa o lunga meditatie a scos raspunsul asta, asa e? Cred ca o sa pot sa traiesc cu gindul ca unul ca tine nu ma respecta, pacat ca pe acest forum sint d-astia ca tine.

Nu suport cocalarii.

Misto. Mai ai poze cu nevasta?

daca n-are ii dam noi :))

mare bou esti bah GSI. daca vroiai sa vorbim de motoare , la ce ne pui poze cu nevasta-ta in curu gol pe o motoreta ???. motociclete avem cu totii pe aici. avem si femei dar intotdeauna vrem sa le futem si pe ale altora ...deci fii sigur ca multi s-au uitat la poza si habar n-au ce motoreta e ...dar cu siguranta pot sa-ti dea detalii despre curbele sotiei tale.

eu te inteleg ca te bucuri ...dar daca eu nu inteleg rostul acestui topic...te lauzi cu faptul ca :

1. esti fotograf ?

2. ai o motoreta ?

3. ai poze cu sotia ta la poponeata gol ?

hai ca sa nu zici ca sunt rau si apreciez ceva din topicul asta....e buna sotia ta, mai ales dupa 2 copii :). sa va traiasca copii si sa te bucuri de sotia ta, dar e un topic penibil. :)

Edited by Sergiu_Q

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...