Sari la conținut

Dbkiller?cine le face?cat costa?


Postări Recomandate

Sal,imi cer scuze daca mai exista un topic de genul asta,dar am tot cautat si intrebat si pe altii si nu am aflat nimic,stiu ca era cineva pe forum care facea dbkiller pentru orice tip de toba,daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai vrea să se audă tare pe sute de kilometrii, pe mine mă oboseşte cel mai mult zgomotul tobei la un drum Bucuresţi - Braşov. ( V-Twin cu Leovince SBK ). Cel mai ieftin dB Killer care să-mi fie bun l-am găsit la 39€ + transport ( deci ajunge la 50€ ), o să încerc prin zonă să gasesc pe cineva care ar putea confecţiona unul în bani mai puţini, dacă nu o să încep iar a purta dopuri în urechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai dopuri ca dopuri in urechi,dar te opreste garda si iti ia talonul

Intrebare:daca am dbkilerele la mine in ghiozdan,si ma opreste politia,poate sa imi ia talonul daca le montez de fata cu ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da.

In caz ca iti rezolvi problema semnalata de agentul de politie fix in acel moment, nu cred ca iti ia talonul, spre exemplu, nu iti merg farurile pentru ca becurile sunt arse si tu nu ai realizat fiind afara din oras pe timp de zi...esti oprit de politie si iti aduce la cunostiinta problema dar ai becuri in torpedou, le montezi si iti continui drumul..corecteaza.ma daca gresesc sau vorbim de 2 lucruri diferite. Becuri / dbkiller.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-a cerut 100 lei pentru fiecare toba...adica 200 lei in total,mi se pare mult sincer

 

In caz ca iti rezolvi problema semnalata de agentul de politie fix in acel moment, nu cred ca iti ia talonul, spre exemplu, nu iti merg farurile pentru ca becurile sunt arse si tu nu ai realizat fiind afara din oras pe timp de zi...esti oprit de politie si iti aduce la cunostiinta problema dar ai becuri in torpedou, le montezi si iti continui drumul..corecteaza.ma daca gresesc sau vorbim de 2 lucruri diferite. Becuri / dbkiller.

 

 

tocmai daia am si intrebat,pentru ca stiam ca nu au ce sa iti faca in cazul asta,deoarece problema sa remediat pe loc

 

N-au ce sa zica nea melitzienii ca n-au cu ce sa testeze legal. "La ureche" nu merge.

 

melitzienii nu,dar rarul da :)

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricine cu acces la strung si un aparat de sudura poate face un dbkiller.

 

Cat despre utilitatea lui, daca-ti pasa de urechile vecinilor il folosesti seara iar daca-ti pasa de urechile tale il folosesti la drum lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai dopuri ca dopuri in urechi,dar te opreste garda si iti ia talonul

Intrebare:daca am dbkilerele la mine in ghiozdan,si ma opreste politia,poate sa imi ia talonul daca le montez de fata cu ei?

NU pentru ca orice defectiune o remediezi pe loc nu s elasa cu retragerea talonului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai vrea să se audă tare pe sute de kilometrii, pe mine mă oboseşte cel mai mult zgomotul tobei la un drum Bucuresţi - Braşov. ( V-Twin cu Leovince SBK ). Cel mai ieftin dB Killer care să-mi fie bun l-am găsit la 39€ + transport ( deci ajunge la 50€ ), o să încerc prin zonă să gasesc pe cineva care ar putea confecţiona unul în bani mai puţini, dacă nu o să încep iar a purta dopuri în urechi.

Am eu db-killer pt. Leo Vince SBK , la 150 lei 2 bucati .

PM daca te intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...