Sari la conținut
aladin1

Smenarii de la anvelopemoto.

Postări Recomandate

Eu am luat anul trecut Avon Cobra cu dot 3516 de la ei si au fost/sunt super ok.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat acum 2 zile, in saptamana 39 din 2018.

Mi-au trimit cu 4217 si 3717 .

Mi se pare decent.

Partajează acest post

Link spre post

Eu îs asa supărat pe ei, încât la anul mai dau o comandă. 😂

Partajează acest post

Link spre post

Nu prea au obiceiul sa raspunda la telefon / forma de contact de pe site-ul lor ?

Partajează acest post

Link spre post

Am discutat cu ei doar la telefon. Am dat comanda de 3 ori de la ei: anvelopa fata pentru Kawa in 2016, set nou Tourance in 2017 si 2018. De fiecare data am discutat la telefon, ba am avut si transport gratuit. Nu le fac reclama, dar au preturi faine si mie mi-au livrat rapid gumele. Pentru ca fata arata inca bine, pe la anul voi lua doar guma spate, care mai are maaaaaxim 3 mm pe mijloc in acest moment. Si inca nu a venit zapada.

Partajează acest post

Link spre post
La 15.04.2013 la 13:24, Serban.S a spus:

Nasoala faza.

Ai avut incredere 100% in ei si te-au "facut"... Daca poti sa recuperezi ceva din "prejudiciu", nu renunta. Daca nu, asta e, trece si asta la "experienta afacerilor facute in romania"...

Imi vine in minte reclama cu ala care vindea piese de dacie: "ce garantie? ... noi mergem pe incredere dom'le..." :laugh:

Incredere in romania... :crack: cand toti (ma rog, majoritatea) incearca sa "te faca" intr-un fel sau altul ... :crack:

Imi pare rau pentru tine, dar exemplul tau este inca o dovada pentru MINE despre corectitudinea din romania in relatia vanzator-cumparator ...

Stima.

si sper sa o rezolvi cat mai repede si corect

Mai dar sunt satul de copii de genul.Fiecare va plangeti ca "asa e in Romania" , cand de fapt toata treaba s-a nascut in comunism,cand fiecare vroia ceva si platea mai mult sa aiba,de unde mita si/sau inselaciunea.Nu are nici o treaba cu "Natia" coptii habarnisti.

Daca ati ajuns sa va luati si cauciucurile de pe adrese de net,e grav,si mai grav e ca sunt de pe cele .eu de promovare a DEZNATIONALIZARII,INFESTARII COLONIZARII SI CORCIRII cu populatii de GINTA STRAINA (pt a distruge Natia/Poporul) si dupa DIZOLVAREA STATULUI NATIONAL si ABSORBIREA teritoriului in ceea ce se vrea a fi (si deja si este) NOUL URSS,eURSS (zis ue).

Asa ca cetatene,daca nu-ti convine,portita e deschisa tot timpul,esti poftit s-o stergi,sa renunti la cetatenie si sa traiesti frumoasa viata de apatrid,asa cum si vor Hienele Internationale din spatele acestui eURSS pe care-l promovati prin folosirea a astfel de adrese.
Nu te planga aici de "increderea in Romania" pt ca asta nu a aparut singur,a fost "adusa" de aceiasi comunisti din spatele eURSS-ului,si crede-ma,in vest,in special in INCUBATORUL MARXIST cu nume de cod sua,e de 100 ori mai rea.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, GeorGEBlaCKRidER a spus:

Mai dar sunt satul de copii de genul.Fiecare va plangeti ca "asa e in Romania" , cand de fapt toata treaba s-a nascut in comunism,cand fiecare vroia ceva si platea mai mult sa aiba,de unde mita si/sau inselaciunea.Nu are nici o treaba cu "Natia" coptii habarnisti.

Daca ati ajuns sa va luati si cauciucurile de pe adrese de net,e grav,si mai grav e ca sunt de pe cele .eu de promovare a DEZNATIONALIZARII,INFESTARII COLONIZARII SI CORCIRII cu populatii de GINTA STRAINA (pt a distruge Natia/Poporul) si dupa DIZOLVAREA STATULUI NATIONAL si ABSORBIREA teritoriului in ceea ce se vrea a fi (si deja si este) NOUL URSS,eURSS (zis ue).

Asa ca cetatene,daca nu-ti convine,portita e deschisa tot timpul,esti poftit s-o stergi,sa renunti la cetatenie si sa traiesti frumoasa viata de apatrid,asa cum si vor Hienele Internationale din spatele acestui eURSS pe care-l promovati prin folosirea a astfel de adrese.
Nu te planga aici de "increderea in Romania" pt ca asta nu a aparut singur,a fost "adusa" de aceiasi comunisti din spatele eURSS-ului,si crede-ma,in vest,in special in INCUBATORUL MARXIST cu nume de cod sua,e de 100 ori mai rea.

man, esti ok?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 12 ore, GeorGEBlaCKRidER a spus:

Si pastilele de cand ziceai ca nu le-ai mai luat ? :wacko:

Partajează acest post

Link spre post

Fratele vitreg al lui Vadim?!

Partajează acest post

Link spre post

Tulai ma...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.