Sari la conținut

DESCHIDEREA SEZONULUI 2013 - BMW MOTORRAD


BMW Motorrad
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa nu-mi spui ca iar iti iei GTL :)))

la aia ma gandeam si eu...oare ce-si ia? vreau (si) un GSA, mai ales in halul in care arata ala al tau, numai ca nu prea e momentu' acum...oricum, bafta la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

ma vreau sa-l dau ca iar am copil mic. eu am calatorit cel mai mult cu nevasta. in alte grupuri arareori din diferite motive. anul trecut am facut 2500, anul asta nimic. o tin degeaba. am vrut sa iau iar gt, m-am gandit, aveti dreptate, chiar sa-l iau pe al meu inapoi de la Bavaria ca am inteles ca nu l-au dat, insa e complicat cu el, nu prea ai unde merge, ajungi imediat oriunde, e de drum lung. am vrut Harley dar m-am lecuit, nu-mi trebuie. poate gsa cu apa la anul, nici nu stiu. sau poate raman cu asta. habar n-am. am vrut sa merg in spania- portugalia cu noni, ei merg cu Harley, n-am nervi sa merg dupa Harley. altfel cei cu care mai mergeam prin lume in ultima vreme mai mult stau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

iti tot prezici sfarsitul timpuriu in diverse feluri si te raportezi cumva superior la ceilalti. nefericirea ta nu are legatura cu motociclismul ci cu viata personala. vrei sa ai o viata scurta, traita intens...cum vrei tu. ok, am inteles cu totii asta. altii vor sa traiasca pana la adanci batraneti sa-si creasca copiii si nepotii nu sa fie muci sub vreun tir. e optiunea fiecaruia. fii te rog amabil si ignora-ma asa cum fac si eu. multumesc. buna seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma vreau sa-l dau ca iar am copil mic. eu am calatorit cel mai mult cu nevasta. in alte grupuri arareori din diferite motive. anul trecut am facut 2500, anul asta nimic. o tin degeaba. am vrut sa iau iar gt, m-am gandit, aveti dreptate, chiar sa-l iau pe al meu inapoi de la Bavaria ca am inteles ca nu l-au dat, insa e complicat cu el, nu prea ai unde merge, ajungi imediat oriunde, e de drum lung. am vrut Harley dar m-am lecuit, nu-mi trebuie. poate gsa cu apa la anul, nici nu stiu. sau poate raman cu asta. habar n-am. am vrut sa merg in spania- portugalia cu noni, ei merg cu Harley, n-am nervi sa merg dupa Harley. altfel cei cu care mai mergeam prin lume in ultima vreme mai mult stau.

felicitari, sa fie intr-un ceas bun! imi pare rau ca nu ne-am vazut la ochi si la o bere anul trecut cand eram cu Mihai pe langa Garmisch...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

multumesc, anul trecut am stat in leutasch, intre innsbruck si garmisch, am fost prin dolomiti, pe la lacuri si castele cu adi knox ca nu fusese dar tot cu masina am mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chris merita vazut.

E fantastic ce stie sa faca cu motoarele.

Am avut norocul sa il vad de cateva ori si chiar sa povestesc cu el cateva minute.

Ultima oara l-am vazut la WUNDERLICH in Sinzig.

 

Distractie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Binenteles ................

Daca nebuneala incepe pe la 11 AM cred ca ideal este o grupare in jur de 7:00 cu plecare maxim 7:30 ................

Sau alte propuneri .

:peace: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

eu ma duc pe predeal - rasnov. nu plec inainte de 8:30. e din zarnesti la dreapta.

45°35'07.48" N 25°20'56.16" E

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BMW Motorrad Romania deschide sezonul moto din acest an cu o petrecere organizata in primul weekend dupa Paste...

 

Am o mica nelamurire... ce inseamna (in cazul de fata) ca se deschide sezonul moto? Sezonul moto dpdv BMW Motorrad nu cumva a fost deschis si de Automobile Bavaria (in calitatea de dealer BMW Motorrad) in martie, odata cu prezentarea noului 12GS? Nu cumva va suprapuneti in anumite aspecte?

Din cate am vazut prin Europa, in fiecare tara deschiderea sezonului BMW Motorrad se face la toti dealerii BMW Motorrad in aceeasi zi, in general in primele weekend-uri din luna martie. Oricum, jumatatea lunii mai pare deja putin cam tarziu pt. o deschidere se sezon... poate ca un termen gen "Intalnire", "eveniment" etc. ar fi mai indicat pe viitor decat "deschiderea sezonului", in situatia de fata. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nelamurirea mea este legata de testarea noului GS, si anume: cat se va putea da un individ cu un GS?

Ma tem sa nu fie ceva de genul: 1 tura de circuit, iar circuitul sa aiba cateva sute de metri........

 

'om trai si 'om vedea, ca voi fi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator GSA

iau in calcul si varianta asta. daca merg singur cu motorul nu raman. daca vin cu familia dupa mine in masina cred ca raman. sa vedem. daca nu vin cu motorul si vin cu ei in masina raman sigur. oricum sunt la 8:45 acolo si la 9 plec vine/ nu vine cine o veni.

@GSA, este perfect, ne vedem acolo.

PS: Stai peste noapte cu revenire Duminica in Bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane batut in cuie la MOL Otopeni(linga Mac) la 8.30-8.45, la 9.00 plecarea..

Salut. S-ar putea sa apar si eu, e loc pe langa voi si de mine? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...