Sari la conținut

Cumparaturi de la Doriano Design?


BabyAngel
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

am gasit pe facebook site-ul www.dorianodesign.it/ cu tot felul de imbracaminte accesorii moto interesante.

a cumaparat cineva de la el?

Cand am primit proforma pentru plata am primit contul bancar si numele tipului Tamas Dorin Razvan.

Plata o pot face numai prin transfer bancar.

M-ar ajuta daca as avea niste feedback-uri nu prea raspunde la mail si mobilul este unservice.

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transfer bancar nu as face, ai grija.E dubios ca nu raspunde la e-mail si mobilul este inactiv!

Plateste-i prin PayPal si esti acoperit; dar eu nu as recomanda transfer bancar; am cumparat mult si multe de pe net dar nu am auzit pana acum la nici o firma de transfer banca, ori PayPall ori card(visa, master, etc)

Bafta



si daca e inscris la camera de comert iti da vre-o garantie sau siguranta?

din cate stiu eu site-urile au sistem de plata securizat(visa, paypal, etc) sau plata ramburs.

acum, virament bancar in afara tarii? hm.....cat de sigur sa fie asta? cnad toata avertismentele de la NET sunt : NU dati banii inainte! (vezi ebay!)

 

acum fiecare crede ce vrea, zic si eu ca opinia publica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Buna ziua numai acum vad ,Ca sunt persoane ce ma căutau si nu ma gasesc ,ptr toți cei interesați adresa de email este infodd@dorianodesign.it sau dorianodesign@yahoo.it ( aceleasi ca si acum 7 ani) telefonul este 0725216931 sau +39 3420958753 , Facebook: Leatheroad srl.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...