Sari la conținut

2-3 mai, pe undeva...


LinX
 Share

Postări Recomandate

Chiar daca am pierdut startul azi, ma gandeam sa bag o tura pe undeva maine - poimaine. Amatori, propuneri?

Ca preferinte, as evita autostrada si nu pot sa merg chiar legal (gen un +30 kmh acolo, sa simt vantul mai bine), desi as fi cu bagare de seama zilele astea la radare.

Deci... mare, munte, bulgari, sarbi? :burnout:

 

(Tel meu e trecut la profil)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LinX, tu cand vrei sa te intorci in Bucuresti?

 

Ma gandeam ca poate ne strangem cativa sa plecam vineri dimineata si sa mergem random, sa ne intoarcem duminica sau luni.



P.S. nu am mai mers de sezonul trecut pe motoreta (am apucat sa merg azi vreo 20 km prin oras) si am schimbat motoreta, asa ca voi merge destul de incet (probabil la permis).

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma car spre thassos - plec pe 2 dimineata. daca va hotarati - dati semn

Waa, 2 dimineata, cu motorul? :)

Eu oricum n-aveam decat astea doua zile, deci un Thassos nu prea mergea la mine. Drumuri bune si distractie placuta!

 

LinX, tu cand vrei sa te intorci in Bucuresti?

 

Ma gandeam ca poate ne strangem cativa sa plecam vineri dimineata si sa mergem random, sa ne intoarcem duminica sau luni.

 

P.S. nu am mai mers de sezonul trecut pe motoreta (am apucat sa merg azi vreo 20 km prin oras) si am schimbat motoreta, asa ca voi merge destul de incet (probabil la permis).

Buna si scuze ca nu am apucat sa raspund pana acum.

Eu ar trebui sa ma intorc vineri seara in Bucuresti sau ma rog, sambata dimineata daca n-as fi foarte departe. As fi preferat sa plec de maine, chiar daca daca era dupa pranz. Poate merge si de vineri, nu stiu ce sa zic, oricum n-am nici io o idee clara de traseu sau ce-as vrea sa fac.

(Mers la permis = +50? Asta ar fi incet? :D In fine, nu cred ca-i problema cu viteza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce schimb uleiul si filtrul de ulei putem pleca oricand, dar nu stiu cat dureaza si ce mai au de mesterit la motoreta (revizie).

E posibil sa dureze cateva ore cu totul.

 

Nu mai are nimeni chef de plimbare fara destinatie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paispe ce ti-ai luat ,te-am mai intrebat si pe un alt topic

scz de offtopic!

am fost ieri pe cheia drumul este bun ,asfaltul calumea,vremea superba,motociclete fix 5-6 cu care ne-am intalnit

tiruri fara numar ,multe rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...