Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numai termo nu sunt , am luat de ski anul trecut ,le-am luat si pe motor ,nu tin de frig, acelasi material pare si asta , foarte subtire ..antivant nu prea cred .

Urmariti pe louis ca sunt oferte , am luat vanucci thermo cu 40 euro si chiar e termo (s-au cam epuizat marimile normale) mai sunt costume de la louis la 30 de euro

http://www.louis.de/_308a624d74f0b02b0ab6fb7ce04b3644c5/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=209541

 

http://www.louis.de/_308a624d74f0b02b0ab6fb7ce04b3644c5/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=209629

Deci nu recomanzi termo-urile? Ca ma batea si pe mine gandul sa ma arunc la niste izmene d'alea.

Brau am, isi face treaba super ok (ca sa raspund cuiva care intrebase mai devreme)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu recomanzi termo-urile? Ca ma batea si pe mine gandul sa ma arunc la niste izmene d'alea.

Brau am, isi face treaba super ok (ca sa raspund cuiva care intrebase mai devreme)

Nu recomand fiindcă nu sunt thermo ,sunt mai degrabă tricouri sportive ,nu reţin umezeala ,dar de frig nu ţin .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Underlayer-ul isi face treaba exceptional, dar NU TINE DE CALD ptr ca nu asta-i intrebuintarea lor. Cuvantul Termo din descriere lasa prea mult loc de interpretare, din pacate..

 

E bun pentru sezonul cald, de purtat sub costum. Braul de asemenea face toti banii.

In recuzita, mai avem si un sort ptr scuter( de acopera pieptul si picioarele) si costum de ploaie tot de la Lidl. Cu toate ca-s luate acum ceva vreme si nu stiu daca-s tot din gama Crivit. Ambele, din nou, sunt excelente cu toate ca au fost foarte ieftine.

 

 

Altceva n-am incercat dar ma tenteaza sosetele coolmax, ptr sezonul cald.

Editat de cozmino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumparat ieri manusi si brau - 116 ron. Cum aveam nevoie si de una si de alta in perioada asta si pretul a fost decent, as zice ca sunt multumit. Sa vedem in timp ce zic.

 

PS: echipamentele sunt alea de erau si data trecuta? Ori calitatea e mai ok la astea de acum, ori intre timp mi-am coborat standardele :)

Editat de DaSchmutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Nu recomand nimic din oferta! Un prieten si-a luat manusi si au dat cix rapid, altcineva si-a luat casca si cagula. Cagula se inferbanta sa ii i-a foc si s-a scamosat ca dracu', iar la casca i-a sarit viziera in timp ce mergea pe motocicleta. Atentie mare! Vorba aia: "romanu-i prea sarac sa isi permita lucruri ieftine".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manusile nu sunt ca cele de data trecuta si la pretul asta par OK.

Asa mi se parea si mie. Cumva nici castile nu sunt la fel? Am eu un crivit open-face luat acum vreo 2 luni, tot noua, dar alta sursa, si e diferita de ce e acum la lidl?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu recomand ....! Un prieten si-a luat ...., altcineva si-a luat .....

:)

Cagulele sunt bune. Eu am doua am avut doua, ca pe una am reusit s-o pierd. Sunt multumit de ele, nu s-au scamosat si-si fac treaba. La fel si braul. Este tot ce am luat de la ei, de restul produselor nu fac vorbire ca nu le-am testat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat si eu o pereche de manusi, par a fi ok. Pe ele scrie waterproof and windproof, dar vad eu la prima ploaie.

Pai ce treaba are windu' cu ploaia...

 

Asa mi se parea si mie. Cumva nici castile nu sunt la fel? Am eu un crivit open-face luat acum vreo 2 luni, tot noua, dar alta sursa, si e diferita de ce e acum la lidl?

Pai de unde sa stim noi cum e casca ta?!

Uite castile de la Lidl.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de unde sa stim noi cum e casca ta?!

Ca alea din vara de la lidl, nu vorbeam de produse din vara vs produse de acum? :) Tin minte ca alea din C-ta nu aveau capacelele alea din laterale la viziera si din ce am studiat acum, parca nici alea klapp nu erau la fel, astea de acum mi se par mai ingrijit facute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Braul cat si cagula ( cea elastica ) isi fac treaba de mai bine de 1 an . Nu am vazut ofertele de acum dar daca au scos iarasi acele spray`uri de uns / curatat lantul sfatul meu e sa nu le bagati in seama caci sunt de rahat . Testati-l pe ala de uns , pe deget si vedeti ca nu ramane nimic gras , nimic care sa aiba vreun efect de gresare . :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce scrie inainte de windproof? Deci are legatura.

Scuze, berea e de vina...

 

Mamă mamă ce-ai dat-o de gard amice :crack:

Te salut cu respect, sper să ne vedem a o tură soft poponeataând ! :peace:

He heee, se intampla si la case mai mari. Io macar recunosc a doua zi, cand ma trezesc. :alcy:

Sa traiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai au cumva si cagule? Mie mi-au placut cele elastice pe care le aveau.

 

Am eu o cagulă pe care nu o pot purta deoarece îmi arde capul din secunda 2 de când o pun. E luată astă vară, nepurtată căci îmi luasem două și am probat-o pe cealaltă și dacă vrei ți-o vând la prețul de achiziție, 20 lei dacă nu mă înșel. Șosetele de astă vară le-a purtat cineva? Eu le-am luat, le-am rupt eticheta și așa au rămas, deci nu le știu eficacitatea sau ineficacitatea.

Editat de pomo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi dimineata din curiozitate sa vad ofertele...nu as purta ceva de la ei, in nici un caz, chiar daca preturile sunt foarte mici...prima mea impresie, cand am pus mana pe casti a fost la fel ca si cum as fi pus mana pe carton, la o privire in interior se cam intelege ce am vrut sa spun...imbracamintea termo nu m-a facut cu ochiul deloc, manusile le-am pus pe mana si nu am simtit veriheta in siguranta, iar brau nu am mai gasit...

In concluzie, echipamentele astea, din punctul meu de vedere, sunt pentru scuter de 49 cc folosit printre blocuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...