Sari la conținut

Echipament moto la LIDL


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

Eu sambata mi-am cumparat un brau, si o cagula, si 2 borcane cu castraveti murati pentru sotia.

Am mers de fapt pentru huse, dar nu erau. Maybe next time.

Q: ati lua pe motor prietena / sotia / amanta (dupa caz) cu o casca de 50RON pe capul ei?

Depinde cat ti la ea:P

Nu stiu de ce le lauda lumea si au impresia ca e o afacere buna.

Astazi am luat una in mana si am inceput sa o strang.

Daca fortam un pic mai tare,imi ramaneam cu ea data pe jumatate,deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cumparat echipamentul termic si azi testat, la temperaturi sub +10 grade, iar acum la sosire (pe bezna) cred ca nu erau mai mult de 5-6 grade cu plus. Incredibil, doar cu echipamentul termic pe sub geaca din piele si pantalonii textili fara mesada, nu am simtit deloc frigul...chiar m-am simtit confortabil si la viteze maricele si in cimp deschis, cu nitel vint din fata-dreapta. Singura teapa a fost briul, fiindca l-am cumparat fara proba si este cam mare pentru mine, asa ca, daca cineva are burtica peste 100 cm circumferinta si are un briu care il stringe, putem face schimb. Sau, daca cineva il vrea si nu gasesc la schimb, il vind la pretul de achizitie. De preferat schimbul sa fie in zonele Olteniei...ca sa nu mai cheltuim si cu transportul. :peace:

 

Te duci cu braul la magazin si ti-l schimba sau iti returneaza banii. Am intrebat eu cand am luat izmenele. Sa ai bonul fiscal la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel cu intercomul de pe olx a dezactivat anunțul.cred ca și a luat prea multe pwuli în gat...ce uoameni rai pe aici

Era vreun mos probabil care si-a investit ultimii bani din pensie,cu speranta ca poate poate iese ceva profit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu mai are nimeni un bon (ma refer la zona ta)? Daca ai fi fost din Bucuresti, iti dadeam eu un bon cu briu.

Multumesc mult pentru oferta, la mine in zona nu se prea poarta echipament, majoritatea is jmekeri!

Am totusi citiva prieteni care si-au luat cite ceva si o sa-i intreb daca mai au bonurile...daca nu, ma pun pe ingrasat, ca se poarta marime mare! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Braul a venit si la voi cu mirosul specific? Al meu e pe balcon de duminica seara si nu cred ca o sa iasa vreodata din el mirosul...

Acum ma oftic ca nu mi-am luat si bluza, vad ca se zice numai de bine, sper sa mai gasesc un XXL pe undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, briul are un iz aiurea, dar pe frigul de ieri asta a fost ultimul inconvenient de luat in seama. In rest, numa' de bine...chiar m-a surprins placut echipamentul termic. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, dar nu cred ca merge bonul de la Mh la Gj...oricum, multumesc pentru intentie!

Si am gasit o rezolvare mai simpla, adica o sa-i cos doua benzi de scai (velcro) si voi salva briul...iar daca in viitor imi trag burta, am de unde sa reglez bracinaru'!

 

Si fara dl. ...da?! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune mah mana si ingrase-te, vrei sa fii tras prin inel pina la 100 de ani?

https://www.pro-bike.ro/forums/topic/77255-diverse/?p=547485

Cum draq' sa fac burta, cind astia ne f.utixesc si ne taie salariile de doua ori pe an, ne dau afara din serviciu...?

Cu ce, mai nene? Ma iei la masa ta? :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am verificat si eu materialele de la costumele moto din lidl, este identic cu cel de la costumele de ski, numai ca pe elastic nu scrie ski ci motorcycle :). Cum spuneam pe undeva pe forum, mai baga si la Kaufland costume de ski, bluza.pantaloni termo la reducere cu doar 15 lei bucata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Berceni mai au inca intercom, am luat 1 acum 15 min. (de curiozitate). Daca gasiti de vinzare la acelasi pret inseamna ca nu m-a "coafat".


» Post actualizat in 17 Mar 2015 13:33

Azi cu termicele lor mi-a fost un pic racoare, dar si afara a fost un pic mai frig. De obicei port bluza kipsta, dar n-am gasit pantaloni la ea .... bine, nici n-am batut netul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au cumparat intercom, imi puteti spune daca intercomul functioneaza si cu GPS-ul de pe telefon?

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat si eu o gentuta sa nu zic ca nu am luat nimic. Am si taiat-o. Am bagat 2 magneti de HDD in ea :) E mai ok asa... Sper sa apuc sa o si folosesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au cumparat intercom, imi puteti spune daca intercomul functioneaza si cu GPS-ul de pe telefon?

multumesc

Da, intercomul se conecteaza si ca voce si ca redare media, deci 100% iti spune si indicatiile de GPS.

 

Mi-am luat si eu, nu am apucat sa montez pe casca ca vreau sa-mi schimb casca, am facut un test, se aude foarte bine!

 

Mi-am luat si echipamentul termic si l-am si testat cu blugi, nu protejeaza de frig dar nu cred ca are cum pe frigul asta si in blugi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...