Sari la conținut

Accident moto Republica


Razvan1
 Share

Postări Recomandate

@Razvan1: Pai trebuie sa opresti si tu cand treci pe langa chiar daca acolo mai sunt salvarea, politia si alti motociclisti....poate aia uita sa se intereseze de cata vreme avea riderul carnet, cati km are pe 2 roti, cati cai are motorul, ce motoare a mai detinut, si daca in opinia martorilor parea impresar ca mai apoi sa poti veni aici sa scrii un post cu toate informatiile necesare pentru abonatii la rubrica accidente. Sa stie lumea cum sa se calibreze in raport cu cel accidentat. Uite acum nu se stie daca omul era debutant pe superpsort si stau baetii rai cu buza umflata...le-ai stricat weekendul.....ziceau si ei ca gata frate au bagat marfa noua la rubrica accidente si cand colo ce sa vezi...n-au destule date ca sa poata sa rumege ce rumega pe fiecare post de genul asta :)))

 

Adevar graiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi pare rau, dar nu am, facusem a doua zi niste poze la moto, dar cred ca nu iti prezinta niciun fel de interes. Te recuperezi bine? Numai bine!

 

Multumesc de raspuns si scuze de intarziere.

Sunt bune chiar si cateva poze cu motorul. Epava nu e depozaitata la indemana mea si n-am vazut-o de la accident.

De refacut inca nu m-am refacut. Sunt in curs. Nici macar n-am inceput recuperarea pentru glezna rupta si operata. Va mai dura.

Te contactez imediat prin mesaj privat pentru a-ti lasa o adresa de e-mail.

 

Imi cer scuze pentru off-topic.

 

Pilotul de-aici a iesit din spital? Ce-a patit si cum se descurca? Nici o informatie noua?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 pagini de c.a.c.a.t.u.r.i si numa o informatie scurta. Baiatu e la spital .Tare topicurile de la rubrica asta.Cred ca trebe sa avem un filtru special de search pe fiecare topic ca sa citim ce ne intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...