Sari la conținut

Seawolves Bike Fest VI - Mamaia 2013


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Intrunirea moto de pe litoral revine cu cea de-a VI-a editie:

SEAWOLVES BIKE FEST VI
Mamaia 2013

In weekendul 14-16 Iunie va asteptam in aceeasi locatie cu care v-am obisnuit in ultimii 5 ani, campingul “Tabara Turist” - situat la marginea statiunii Mamaia, un camping decent, cu un ambient foarte placut si cu conditii de campare excelente (plaja proprie, umbra, toalete curate si dusuri cu apa calda non-stop, restaurant autoservire, parcare moto si auto).

Cei care ne-au mai onorat cu prezenta la festivalul nostru cunosc deja standardele noastre de distractie si confort, iar cei care o vor face pentru prima data speram sa aiba parte de o placuta surpriza. Nu vor lipsi berea ieftina, romul de intampinare, concursurile pe mare si pe uscat, concertele rock pe o scena adevarata de 50.0000 de wati, folkul live si cantarile haiducesti in jurul focului de tabara, parada moto, late night show'ul interzis minorilor si inimilor slabe sau artificiile. In plus, v-am pregatit anul acesta si cateva surprize inedite.

In fiecare an am incercat sa imbinam festivalul moto cu un mini-festival de muzica, asa ca vor urca pentru voi pe scena urmatoarele formatii:

Vineri, 14 Iunie


BLACK FRIDAY

HANGOVER

ZIUA LIBERA


Sambata, 15 Iunie



THE ROCK


... in plus, in fiecare seara, dupa show'ul de striptease si - ca sa respectam obiceiul de la ultima editie - probabil pana la rasarit , va avea loc la foc de tabara (si departe de zona de odihna wink.gif ) deja traditional
cu
, care va fi acompaniat si de un set de tobe avandu-l ca protagonist pe maestrul Ionut Micu!

Master of Ceremony la evenimentul nostru va fi din nou Cristian HRUBARU de la Rock FM!

Ca si anii trecuti, motoarele sau masinile vor fi parcate separat de locurile de campare, intr-un spatiu special amenajat si supravegheat non-stop (in interiorul campingului, bineinteles).

Pretul de intrare la fest pe perioada celor 2 zile va fi de 30 Ron, ca si anul trecut.

Cazarea se poate face fie la cort - gratuit bineinteles - (cum am spus mai sus, conditiile in camping sunt excelente, toalete foarte curate ...si multe, iar la dusuri este apa calda non stop), fie la hotelurile din apropierea campingului - despre care vom reveni cat de curand cu detalii si oferte speciale ca si in anii trecuti.

Cei care ne-au onorat cu prezenta la editiile precedente stiu ca ne dam toata silinta ca invitatii nostri sa se simta excelent. Iar anul acesta, cum e si firesc, v-am pregatit si mai mult si mai bine decat in anii trecuti.

Gasiti un rezumat cu filme si poze de la editia 2012 aici.

Atasam posterul evenimentului si o harta cu indicatii asupra locatiei (dealtfel este foarte usor de gasit - campingul din dreptul ultimului sens giratoriu din Mamaia).

Acestea fiind zise, va asteptam pe toti la mare cu bratele deschise, vreme buna, multa distractie si bere rece!

 

swbf6_800.jpg

post-35965-0-82475100-1368650047_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

E bine de stiut detaliile.

Deja suntem un grup de 10 bikeri care va vor onora cu prezenta.

 

Multumim pt organizare.

 

 

 

Toate bune, si succes in activitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ceva miscare :) Vremea se anunta perfecta si cu siguranta o sa fie mai multa lume decat anul trecut. De fapt din 2008 si pana acum tot a crescut numarul de participanti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezeeeent :)

Interesant blog-ul.

Sa il tii pe Ceberica in frau..:P, si sa ai grija de el...potcoave noi are...benzina, si la druuummm!

Imi aduci aminte de prima mea Mobra Super 50...aveam acelasi entuziasm pe vremea aia, si circulam si iarna cu ea...Felicitari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu, sau fara pasager?

 

ce-ai ţinut-o tu minte pe-asta :)))) pasagerul şi-a luat mobră între timp, iar ceberică nu-şi mai primeşte în şa decât stăpâna

 

Interesant blog-ul.

Sa il tii pe Ceberica in frau.. si sa ai grija de el...potcoave noi are...benzina, si la druuummm!

Imi aduci aminte de prima mea Mobra Super 50...aveam acelasi entuziasm pe vremea aia, si circulam si iarna cu ea...Felicitari.

 

merci, merci :)

ceberică este un chitros momentan, avem probleme în relaţie, dar sper să revenim la vremurile bune :))))

 

on: hai cu iunieeeeeee

Editat de incognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura intrunire anuala la care particip, sper sa nu ratez nici anul asta, mai ales ca daca de 1Mai am facut deja baie ma astept ca de 14-16 iunie sa ne putem chiar balaci in toata regula! :cheers:

da si tu un semn cand stabilesti mai multe detalii (ora de plecare, grup, etc) ca poate ma lipesc si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem o oferta speciala de cazare.

 

Hotel Palas****, hotel de lux din Mamaia, ofera un pret special pentru weekendul 14-16 Iunie pentru participantii la Seawolves Bike Fest:

 

Camera dubla -130 RON/noapte

Camera suite (apartament 3 locuri) - 195 RON/noapte

 

Oferta este valabila numai pentru posesorii de bratara de acces la festival (fara bratara se va aplica tariful normal pentru aceasta perioada -100 EUR/noapte).

Rezervarile se fac pentru minim doua nopti iar micul dejun nu este inclus.

Hotelul ofera conditii excelente de cazare (4 stele) si este situat la cca 500m de locatia festului. Se poate merge fie pe plaja fie pe bulevardul Mamaia.

 

Rezervarile se pot face la nr de telefon: 0726 377 977 (precizati oferta).

 

www.palaspelican.ro

 

 

palasoferta.jpg

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...