Sari la conținut

Seawolves Bike Fest VI - Mamaia 2013


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut!

Cu astia nu ati aranjat nimic?

Am sunat azi si in afara de faptul ca pareau ca nu stiu nimic de festival, mai ziceau si ca pe week-end nu fac rezervari, dar sa sun joi, pe 13 sa imi dea alte detalii daca se poate sau nu... Ciudat!

Si preturi.... bungalou 4 camere, 300 lei / camera?!

 

Stiu de festival... probabil ai nimerit tu o habarnista.

In camping sunt doar 20 de camere in "bungalouri de lux" (accesati www.enigmaresort.ro ca sa vedeti despre ce este vorba si o sa intelegeti). Pentru weekend ala este pretul intr-adevar, aici nu avem nici un aranjament. Pentru cine isi permite... recomand, sunt conditii speciale, rezervari la: 0727 828 938

 

Altfel... exista in continuare oferta la hotel Palas**** : /index.php?/topic/695941-seawolves-bike-fest-vi-mamaia-2013/&do=findComment&comment=3445921

Editat de Moldoveanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ieftin de atat in Mamaia nu cred.

cel mai ieftin este, ... ... la cort :)

Stai la focul de tabara si canti haiducesti pan' la rasarit, apoi te bagi fara griji la somn in cort.

Editat de constandin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem o oferta speciala de cazare.

 

Hotel Palas****, hotel de lux din Mamaia, ofera un pret special pentru weekendul 14-16 Iunie pentru participantii la Seawolves Bike Fest:

 

Camera dubla -130 RON/noapte

Camera suite (apartament 3 locuri) - 195 RON/noapte

 

Oferta este valabila numai pentru posesorii de bratara de acces la festival (fara bratara se va aplica tariful normal pentru aceasta perioada -100 EUR/noapte).

Rezervarile se fac pentru minim doua nopti iar micul dejun nu este inclus.

Hotelul ofera conditii excelente de cazare (4 stele) si este situat la cca 500m de locatia festului. Se poate merge fie pe plaja fie pe bulevardul Mamaia.

 

Rezervarile se pot face la nr de telefon: 0726 377 977 (precizati oferta).

 

www.palaspelican.ro

 

 

palasoferta.jpg

Distanta pana la camping este de 1,4 km nu 500m.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi 13-06, am sa postez ora nostra de plecare pentru vineri, catre seewolf, din bucuresti pe autostrada, locul de intalnire ramane acelasi benzinaria mol de la intrarea pe autostrada. Ramane sa stabilim si ora, doritori sint bineveniti (se merge relativ legal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'a stat nimeni sa masoare distanta exacta... aproape 1400 de metri intr-adevar... in Mamaia nu inspre Navodari. Inseamna 2 minute cu un vehicul sau 10 de plimbare pe jos.

Sezonul nu a inceput inca, 90% din hoteluri nu s'au deschis deocamdata. Iar cand se deschid preturile de cazare vs conditii sunt departe de ce am gasit aici.

Sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moldoveanu nu stiu de ce te aprinzi asa repede! Nu am a zis nimeni sa masori tu distanta de la eveniment pana la hotel. Oricine ar vrea un loc de cazare cat mai aproape de eveniment.O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moldoveanu nu stiu de ce te aprinzi asa repede! Nu am a zis nimeni sa masori tu distanta de la eveniment pana la hotel. Oricine ar vrea un loc de cazare cat mai aproape de eveniment.O zi buna!

Eh, Mareene, dobrogenii is mai aprigi asa.., da las ca nici cu burta ta nu ma laud.., asa mai scapi si tu de ea, he, he.. Mah, fac tot posibilu sa ajung.., e prea faina intrunirea asta sa o ratez. N am mai fost de prin 2008.., e prea de rusine sa nu ajung, zau.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu la intrunirea asta ca prevad ceva frumos, aici si prin secuime poate

iese ceva ca in rest bantuie criza...

 

plec din Bacau vineri dimineata, mers lejer dar sustinut pe la bac,

cu oprire la masa de pranz in Braila la crama Terente..

cine doreste sa se alature sa subscrie !

Editat de petrisor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cel de 130 pe moapte te referi? Ma gândeam ca ai găsit ceva mai ieftin!

domnu'...camera aia e 100 de euro pe noapte in mod normal. asa ca 130 de lei, mi se pare excelent! daca o mai si imparti cu cineva, te rog sa-mi spui unde mai stai tu la mare cu 65 de lei pe noapte. la 4 stele ma refer!

ca sa fiu clar: in 4 labe de la Fest la hotel, pe jos, faci 15 minute. testat!

Editat de dexxter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca avem club de lectura la seawolves??

@moldoveanu, pentru oamenii de cultura, o brosurica ceva???

daca nu au pregatit baietii (ceea ce ma indoiesc), organizam noi ad-hoc. sa inteleg ca tre' sa iau cu mine alea? cu Rares nu m-am mai vazut.

Editat de dexxter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu'...camera aia e 100 de euro pe noapte in mod normal. asa ca 130 de lei, mi se pare excelent! daca o mai si imparti cu cineva, te rog sa-mi spui unde mai stai tu la mare cu 65 de lei pe noapte. la 4 stele ma refer!

ca sa fiu clar: in 4 labe de la Fest la hotel, pe jos, faci 15 minute. testat!

Gata m-am linistit! Din cauza asta eram melimistit(din cauza cititului mult) Asfalt uscat!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ajung si eu cu o echipa de motorete.Cred ca este singura intalnire ce nu trebuie ratata.In ultimii ani am avut cazare prin zona,dar ce folos ca nu am prea dormit.Anul trecut nu m-am mai cazat si nu a fost nevoie.Am furat o ora de somn pe un sezlong dimineata.Recomand mai multe concursuri ca sa tina lumea in priza.Tombola,sound,tuning,premiere moto care vine de la cea mai mare distanta,moto hand made(gen moto cu motor de VW Beetle),show spalat moto cu sexy girls,iar la 12 noaptea Galagie!!! pt cei ce stiu ce inseamna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...