Sari la conținut

Seawolves Bike Fest VI - Mamaia 2013


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super, voi fi prezent si eu. :alcy:

 

Dar as dori un link/coordonatele cat mai exacte (goagle maps..etc..). Am intrebat cateva persoane cunoscute din Constanta-Mamaia... si nu stiu unde e camping-ul asta...(si iar vad ca bajbai pana il gasesc :) -- nu am fost prezent anul trecut, asta in caz ca s-a tinut la aceeasi locatie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super, voi fi prezent si eu. :alcy:

 

Dar as dori un link/coordonatele cat mai exacte (goagle maps..etc..). Am intrebat cateva persoane cunoscute din Constanta-Mamaia... si nu stiu unde e camping-ul asta...(si iar vad ca bajbai pana il gasesc :) -- nu am fost prezent anul trecut, asta in caz ca s-a tinut la aceeasi locatie)

ultimul giratoriu, la iesirea din Mamaia spre Navodari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ca sa nu ratez parada cum fac ? Merci.

iti pui si tu un reminder pe telefon(printre altele sa nu bei inainte de parada) ... da nu prea stiu cum ai sa ratezi tu parada daca esti in camping acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ca sa nu ratez parada cum fac ? Merci.

e trecuta pe site, e trecuta si in programul pe care o sa-l primiti la poarta, o sa fie anuntata si in camping, plus ca o sa fie o galagie imensa. nu ai cum sa o ratezi.

 

ne vedem in camping

 

cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e trecuta pe site, e trecuta si in programul pe care o sa-l primiti la poarta, o sa fie anuntata si in camping, plus ca o sa fie o galagie imensa. nu ai cum sa o ratezi.

 

ne vedem in camping

 

cu respect

Nu pot veni de vineri, plec sambata dimineata, si vroiam sa stiu cum pedalez,....ca sa nu l ratez .. Turborespect ! ! ! Si .....felicitari anticipate pt cea mai meseriasa intrunire moto de pe meleagurile mioritice !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada este programata Sambata de la ora 13. Ar fi bine daca ai reusi sa ajungi in camping pana in ora 12.30 sa apuci sa-ti tragi sufletul dupa drum. In plus, din experienta anilor trecuti stiu ca dureaza un pic pana ne aliniem toti pentru parada. Mai sus ai programul detaliat al intrunirii, poate reusesti sa ajungi de vineri totusi. Mai avem pregatite si alte surprize. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada este programata Sambata de la ora 13. Ar fi bine daca ai reusi sa ajungi in camping pana in ora 12.30 sa apuci sa-ti tragi sufletul dupa drum. In plus, din experienta anilor trecuti stiu ca dureaza un pic pana ne aliniem toti pentru parada. Mai sus ai programul detaliat al intrunirii, poate reusesti sa ajungi de vineri totusi. Mai avem pregatite si alte surprize. Asfalt uscat!

Multumesc din inima ! Sunteti deosebiti !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut amigos, pina la urma ce facem ne luam la noi prosoapele de plaje sau costumele de ploaie?A vb careva din club cu sf.Petru sa stie daca o sa ploua sau daca ne bronzam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi s-a deschis si pensiunea care este vis'a'vis de intrarea in camping. Daca este cineva interesat de cazare aici:

Vila Luminita

0732 419 224 (dl. Emil)

Pret informativ: 130 pt 1 noapte, 240 lei pt 2 nopti

 

Vremea o sa fie buna... la meteo si azi trebuia sa plua in constanta ... nici vorba de asa ceva... lumea venita deja in camping sta la bronzat.

 

Drum bun si asfalt uscat s'aveti. Va asteptam pe toti cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut amigos, pina la urma ce facem ne luam la noi prosoapele de plaje sau costumele de ploaie?A vb careva din club cu sf.Petru sa stie daca o sa ploua sau daca ne bronzam?

Haba Haba !Sa ai de toate la tine ca dupa ce ne ploua ne stergem cu prosoapele de plaja ! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...