Sari la conținut

Bike Week si Festival Rock in Secuime


Postări Recomandate

Salut!

 

Cinci cluburi din Secuime – Auld Cut MC (Tg-Mures), Flagellum Dei MC (Targu Secuiesc), Independent Eagles MC (Odorheiu Secuiesc), KMB Motors MC (Tinutul Casinului) si Rebel Wolves MC (Miercurea Ciuc) – au decis, ca incepand de la anul asta, in loc de intalnirile separate va organiza o Mega Intrunire comuna: I. Intrunire Moto Caritativa si Festival Rock Tinutul Secuiesc. Dorim sa organizam un Bike Week, intrunirea fiind de patru zile: cheful incepe la 27 Iunie seara, cu un rock party pana-n zori. Intrunirea va avea loc pe strandul termal Vlahita (langa Odorheiul Secuiesc). Dorim sa oferim distractie tuturor generatiilor si oamenilor cu stiluri diferite, asa ca langa formatii, avem surprize placute pentru Voi. In afara scenei mari, vor fi corturi separate: Cort Disco, Cort Erotic (18+), cort pentru copii si teren de joaca. Avem si un Cort MC la dispozitia cluburilor MC.

Campingul cu cort si scaldatul in apa strandului termal este gratuit, iar in zilele de vineri si sambata formatii renumite vor canta pe scena principala.

Vineri puteti sa vedeti pe Role (blues, rock, RO) si Hooligans (hard rock, HU). Sambata va canta Cool Head Clan (hardcore, HU), AB/CD (AC/DC tribute, HU) si legenda: Ossian (heavy metal, HU). Informatii, cazare pe numarul: 0731-003-412.

 

Va asteptam!

 

L&R!

post-1539-0-30647700-1369086691_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Super tare! Felicitari pentru initiativa. Anul trecut am fost la Homorod, fac tot posibilul sa ajung si la Vlahita, anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim! :-) Locatia e super faina, strandul este curat, cu pensiuni si hoteluri in zona, aproape de drumul principal. In cortul Disco muzica va fi asigurata de catre un DJ disco, iar cortul Erotic sta la dispozitia voastra in toata perioada festivalului. :grinbandit: Va asteptam! :chop1:



Cred ca o sa fie mai mult decat ok in canicula verii... :welcome: http://www.termalfurdo.ro/?action=9&lng=ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, suna bine de tot.., voi cred ca vreti sa ma puneti pe drumuri pe mine! ideea voastra de a va asocia la treaba asta este salutara!Bravos! Ah, ca mi am adus aminte.., drumurile prin secuime sunt reparate?, ca amu vreo cateva veri mi am dezintegrat Cbr ul prin zona aia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Biletul costa 35 RON si este valabila pe toata perioada intrunirii, include evident si scaldatul la strand. @Jean, drumurile principale sunt foarte ok, poti sa vii linistit. Va asteptam! :cheers:

Nteles.., pt cortul ala erotic as face si enduro pe drum cu chooperu!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Biletul costa 35 RON si este valabila pe toata perioada intrunirii, include evident si scaldatul la strand. @Jean, drumurile principale sunt foarte ok, poti sa vii linistit. Va asteptam! :cheers:

Vor si bilete si pt o zi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Nu vor fi bilete pentru o zi, biletele sunt pentru cele 3 zile de party – joi-vineri-sambata (si evident duminica). Ie si rock unguresc, ie si rock international. Si cum am si scris, amplasam un cort disco pentru cei care iubesc muzica electronica, iar cortul erotic va fi cu muzica, bar, etc. separata. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum am si scris, amplasam un cort disco pentru cei care iubesc muzica electronica, iar cortul erotic va fi cu muzica, bar, etc. separata. :alcy:

 

Si uie cum, cortul erotic se va umple de melomani.... si cam ce gen va fi acolo, muzica de relaxare? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haba Haba !!! Dupa Cluj si ce-o mai fi wknd-u asta , urmeaza Mamaia si Timisoara iar ce se anunta aici nu trebuie ratat sub nici o forma !!! Ma bag si eu la bere,rock si p...a!,pardon.!,(cort erotic)..!!! :cheers: :guitar: :s4370:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Cinci cluburi din Secuime – Auld Cut MC (Tg-Mures), Flagellum Dei MC (Targu Secuiesc), Independent Eagles MC (Odorheiu Secuiesc), KMB Motors MC (Tinutul Casinului) si Rebel Wolves MC (Miercurea Ciuc) – au decis, ca incepand de la anul asta, in loc de intalnirile separate va organiza o Mega Intrunire comuna: I. Intrunire Moto Caritativa si Festival Rock Tinutul Secuiesc. Dorim sa organizam un Bike Week, intrunirea fiind de patru zile: cheful incepe la 27 Iunie seara, cu un rock party pana-n zori. Intrunirea va avea loc pe strandul termal Vlahita (langa Odorheiul Secuiesc). Dorim sa oferim distractie tuturor generatiilor si oamenilor cu stiluri diferite, asa ca langa formatii, avem surprize placute pentru Voi. In afara scenei mari, vor fi corturi separate: Cort Disco, Cort Erotic (18+), cort pentru copii si teren de joaca. Avem si un Cort MC la dispozitia cluburilor MC.

Campingul cu cort si scaldatul in apa strandului termal este gratuit, iar in zilele de vineri si sambata formatii renumite vor canta pe scena principala.

Vineri puteti sa vedeti pe Role (blues, rock, RO) si Hooligans (hard rock, HU). Sambata va canta Cool Head Clan (hardcore, HU), AB/CD (AC/DC tribute, HU) si legenda: Ossian (heavy metal, HU). Informatii, cazare pe numarul: 0731-003-412.

 

Va asteptam!

 

L&R!

Aaaa....si daca vin si dracii aia mici de la AB/CD va fi isterie totala..!!! nu i-am mai vazut si auzit de acum 2 ani de la Daimler !!Bafta maxima si sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pare interesant.

 

o intrebare : se va vorbi bilingv, sau ...

In cortul erotic, sigur, dar mai depinde si de tine :P

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cuuum ?

in cortul erotic ... numai bi-lingv ?

austeritate maica, austeritate :crack:

am prins mesaju' ( oare )

mergem si vedem !!

ca doar

Omu' , rocku' si alcoolu' nu tin de ...pardon ... limba !

:alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haba Haba !!! Dupa Cluj si ce-o mai fi wknd-u asta , urmeaza Mamaia si Timisoara iar ce se anunta aici nu trebuie ratat sub nici o forma !!! Ma bag si eu la bere,rock si p...a!,pardon.!,(cort erotic)..!!! :cheers: :guitar: :s4370:

Drace.., iar esti pus pe prostii.., cortu erotic este pt relaxare si zen, nu pt cei cu imaginatie bolnava, ca noi! O sa fim acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca totul decurge bine apar si eu pe Sambata seara si primul lucru pe care am sa-l fac e sa fac baie in strandul termal noaptea ca a fost bestial ultima oara si imi e pofta, desigur plusat cu ceva combinatii de alchool!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...