Sari la conținut

Aprinderi Electronice Si Relee De Incarcare


emoisescu
 Share

Postări Recomandate

Man.Cred ca esti iscusit daca aduci lumea din alte localitati la tine...Asta nu-i rau deloc, dar am cateva intrebari despre releele fabricate de tine:

Releul de incarcare pentru motociclete este izolat intr-un material ce ii permite transferul caldurii si este izolat de orice forma de apa si condens posibile.Ale tale lafel?

ar mai fi supra incalzirea si radiatorul aferent?

Ce garantie dai la aceste relee?

Pretul tau intradevar este la jumate sau chiar sub jumate dar asta inseamna ca tu nu importi piese (vama) si nu emiti acte.

 

Una peste alta esti binevenit daca ceea ce faci este bun si trece aceste teste cu brio.

 

Am sa te contactez in vederea unei colaborari de circa 40 relee pe sezon.

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Ultimele posturi sunt de prin 2006, cred ca domnul moisescu nu mai scrie sau citeste pe forum...

 

Vezi in semnatura mea releee si CDI-uri, le fabrica si vinde o firma din Cehia, sunt mai bune decat cele originale.

 

Tot ce tine de achizitionare vorbesti cu ei, eu nu intermediez absolut nimic. Scrrie-le mail in limba engleza.

 

Eu am la Transalp si CDI si regulator de la ei, dupa ce cele originale au cedat (de cald)

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele posturi sunt de prin 2006, cred ca domnul moisescu nu mai scrie sau citeste pe forum...

 

Vezi in semnatura mea releee si CDI-uri, le fabrica si vinde o firma din Cehia, sunt mai bune decat cele originale.

 

Tot ce tine de achizitionare vorbesti cu ei, eu nu intermediez absolut nimic. Scrrie-le mail in limba engleza.

 

Eu am la Transalp si CDI si regulator de la ei, dupa ce cele originale au cedat (de cald)

 

Salut

Multumesc pt link sunt foarte prompti in sensul ca le-am scris aseara pe la ora 23 si am primit raspuns astazi de dimineata pe la ora 7,30 si dupa ce le livrez banii in 3 zile am regulatorul de tensiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...