Sari la conținut

Accident Memphis si Alina - Deva-Arad DN7


IceCube
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tulburator.., si erau asa fericiti in poze. De copil, nici nu vreau sa ma gandesc.., nedrept. Dumnezeu sa i odihneasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar şi o pierdere de presiune la o roată te poate trimite pe contrasens în viraj,nu-i nevoie nici să ai viteză exagerată ca s-o păţeşti.

Nişte detalii apar în linkurile din prima pagină.

Condoleanţe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace!

Numai parinte sa nu fii in asemenea situatii.

Nici cu gandul nu te poti pune in locul lui.

De undeva,din 'ceruri', copilul va fi ocrotit de parintii lui.Off..

Desi nimic si nimeni nu-i va putea inlocui vreodata.

 

Multa putere si sincere condoleante familiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un accident nefericit a indurerat doua familii si a lasat un copil orfan. Uneori, parca, viata nu este dreapta, parca este prea mult, dintr-o data.

Odihneasca-se in pace si sa-l vegheze, de acolo, pe cel mic. Nici nu au apucat sa se "cunoasca" prea bine. Trist, tare trist.



Ce frumosi erau, miri, pe motocicleta ................................ fara cuvinte .....................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au dus 2 oameni tineri, frumosi si nevinovati...a ramas un copilas care nu va mai fi mangaiat de mama si care nu va mai putea sa se joace cu tati...tristete infinita...

 

Multa putere familiilor si sincere condoleante.

 

Aveti grija cum conduceti indiferent daca sunteti la volan sau la ghidon!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca mi-e greu sa inteleg si sa accept ca nu voi mai putea pune mana pe telefon ca sa-i sun.

 

Imi placea sa-l tachinez pe Marius. Sa-i spun ca e un pusti teribilist cu vitezana...desi era singurul motociclist pe care il stiam si nu cazuse niciodata.

Imi placea sa-i spun ca e un copil indragostit care nu o va cuceri pe Alina niciodata...desi a cucerit-o si ea l-a iubit enorm.

 

Marius a fost un prieten bun. Un om matur si responsabil. Un suflet sensibil. Un barbat care a luptat pentru dragostea lui si pentru familia la care visa. A fost un sot indragostit si un tata mandru.

Vreau sa cred ca acum se amuza si-mi spune: Blondo, iti placea sa ma enervezi spunandu-mi ca sunt un pusti. Ce-ai baut?

 

Pe Alina am cunoscut-o si am placut-o imediat. Nu aveai cum sa n-o iubesti.

Luati separat erau doi oameni frumosi. Impreuna insa transmiteau o magie aparte.

Azi mi-am reamintit intreaga lor poveste de dragoste si vreau sa cred ca era imposibil sa plece dintre noi, altfel decat impreuna.

Am facut putin parte din viata lor dar ei au fost parte din viata mea si stiu ca o sa le simt de multe ori lipsa.

 

Cea mai frumoasa noapte de Inviere din ultimii ani am petrecut-o impreuna si vor ramane mereu in sufletul meu ca in noaptea aia. Pentru ca in noaptea aia stiau ca am nevoie sa fie langa mine si au fost. Si am ciocnit oua si am ras pana dimineata. Cativa prieteni buni in jurul mesei...cand nici nu visau ca vor fi sot si sotie.

 

Drum bun, oriunde va aflati, prieteni dragi!

post-9641-0-17217900-1369758310_thumb.jpg

post-9641-0-40820000-1369758324_thumb.jpg

Editat de a_deea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ora 11.30 va astept in crangasi. va rog sa ma sunati la 0728170086

 

chiar ca nu a avut nici o greseala pe motor. a avut r6, 954 si acum r1. profesionist cu categoriile A.B.C.E fara nici o lovitura...pacat fratele meu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la ora 11.30 va astept in crangasi. va rog sa ma sunati la 0728170086

 

chiar ca nu a avut nici o greseala pe motor. a avut r6, 954 si acum r1. profesionist cu categoriile A.B.C.E fara nici o lovitura...pacat fratele meu...

 

Putere va doresc tuturor sa treceti mai departe,desi sunt constient ca e o rana care nu se va vindeca niciodata..nu as vrea sa sune deplasat,dar daca ai putea sa stabilesti un punct de intalnire pt toti cei care vor dori sa vina,sa nu te stresam in plus cu multe apeluri,ar fi mai bine,si de acolo ne organizam noi.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

chiar ca nu a avut nici o greseala pe motor. a avut r6, 954 si acum r1. profesionist cu categoriile A.B.C.E fara nici o lovitura...pacat fratele meu...

 

toti gresim, problema e cand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...