Sari la conținut

Magureni 2013 Intalnire


spitfiredragos
 Share

Postări Recomandate

Salutare!


de la Campina confirmam organizarea la Magureni PH (punctul RUDA) a celei de-a doua editii a "intrunirii" in perioada 28-30 iunie 2013. Anul trecut ne-ati cunoscut sub denumirea de "Street Patrol".


Fara taxe, fara fandoseli, doar bun simt si distractie.... de data aceasta sub numele "Roata de Foc". Va asteptam !!!


post-50710-0-59313000-1370816374_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Salutare!

de la Campina confirmam organizarea la Magureni PH (punctul RUDA) a celei de-a doua editii a "intrunirii" in perioada 28-30 iunie 2013. Anul trecut ne-ati cunoscut sub denumirea de "Street Patrol".

Fara taxe, fara fandoseli, doar bun simt si distractie.... de data aceasta sub numele "Roata de Foc". Va asteptam !!!

ce rau imi pare ca nu pot venii cu ifa bk, cum am venit si anul trecut

se suprapune cu cea de la Focsani

nasol moment, oricum va doresc distractie placuta tuturor

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va asteptam in numar cat mai mare! Voi fi si eu cu Mobra mea (mobra la propriu).

Abia astept sa ne distram si sa petrecem ca anul trecut!

post-50710-0-21309600-1370878021_thumb.jpg

Editat de spitfiredragos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunire ca-n povesti! Abia astept. Sper ca Sorin sa fie la fel de in forma ca si anul trecut!

Salutare omule ! Daca vii sa ma cauti pe-acolo ca ti-am pastrat "apa de la Cluj"...ca de..,la ultima ieseala mi-a fost cam sete .. :alcy:. Sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare dilema, Focsani sau Magureni, nu stiu ce sa aleg.

La Focsani am mai fost dar la Magureni niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce pot sa spun este ca nu vei regreta alegerea de a veni la Magureni. Eu personal nu am ffost la Focsani insa din ce am vazut in poze si acolo lumea se distreaza frumos si sunt convins evenimentul este unul foarte ok.

Alegerea iti apartine!

Te asteptam la o bere rece, tuica si slana...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, cum se asigura paza motoarelor? Nu de alta dar de la haiduceli au mai disparut mobre in trecut.

 

Multam fain, 90% ajungem si noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, cum se asigura paza motoarelor? Nu de alta dar de la haiduceli au mai disparut mobre in trecut.

 

Multam fain, 90% ajungem si noi!

 

Paza motoarelor se asigura prin parcarea lor langa cort si prin mijloace proprii!

Anul trecut nu au fsot probleme si nici anul acesta nu vor fi, totul e la vedere si cu posibilitare minima de apleca prin alt loc decat acela pe unde se intra fara a fi vazut unul/altul cu ceva "in buzunar"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora se da adunarea ? Trec prin zona si as vrea sa trec sa va salut...plus ca mi a facut cu ochiu fasolea aia cu ciolan :) Am inteles ca de la Ploiesti o sa fac stanga spre Floresti, mai merg vreo 11 km pana la Magureni dar acolo...? unde mai exact ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intreg evenimentul inte de vineri, participanţii sunt invitaţi sa se instaleze de când doresc. Eu personal o sa ajung ptr a mă instala in jur de ora 10.

Legat de modul incate se ajunge fac următoarele precizări:

Venind din direcţia ploieşti - braşov, pe DN 1, pe partea stânga veţi vedea un peco Agip, imediat după acesta se face o intersecţie la stânga către localitatea Floresti. Mergeţi spre floresti, se va traversa un pod peştele ferată, se intră in Floresti şi apoi se mai traversează un pod care tranzitivă răul Prahova. Imediat după pod după o curbă la stânga, urmează o intersecţie la dreapta. Faceţi dreapta, urmaţi panta şi ajungeţi într.o altă intersecţie unde veţi merge ÎNainte. Către Magureni. Se tine drumul drept, fara a face nici stânga nici dreapta paaana in capul satului unde drumul se înfundă. Acolo faceţi stânga, urmaţi stradă către dreapta, intraţi pe cel de.al 3 lea pod care este peste pârâul Provita iar după ieşirea de pe pod, la 100m aţi ajuns la destinaţie.

 

Din informaţiile pe care ke deţin la momentul de fata, parada moto va avea loc sâmbătă la ora 12.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...