Sari la conținut

FreT
 Share

Postări Recomandate

InconÂştinență, teribilism Âşi adrenalină sunt câteva din „calitățile" unui Âşmecher care, daca are un motror puternic, crede că poate să zboare ca un dement pe drumurile publice.

În cele câteva minute postate pe youtube, individul era să moară „doar" de vreo două ori. DepăÂşirile de maÂşini în coloană, fără vizibilitate sunt una dintre specialitățile lui. Eevident, tot el este cel care, ofuscat că pe DN1 circulă maÂşini, claxonează de zor.

 

La un moment dat, în zona TimiÂşului, era să se zdobească de o maÂşină roÂşie, pe care a depăÂşit-o pe dreapta!!!. (minutul 2.44) ÂŞoferul autoturismului semnalizase dreapta Âşi vroia să oprească. Din fericire, individul a scapat, la limită, de un accident înfiorător.

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PRCEX6kP_cE

 

Sursa Click

 

 

 

Ne miram de ce radare .oare de ce ..ne filmam ca suntem zmeii :)))=))) of Doamne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 550
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un idiot care se crede zeu pe un motor mult prea puternic pentru el. Mere bine in linie dreapta dar pe curbe e varza. CA mere bine pe linie dreapta e meritu injinerilor ce o proiectat mobra, nu a lui. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

InconÂştinență, teribilism Âşi adrenalină sunt câteva din „calitățile" unui Âşmecher care, daca are un motror puternic, crede că poate să zboare ca un dement pe drumurile publice.

În cele câteva minute postate pe youtube, individul era să moară „doar" de vreo două ori. DepăÂşirile de maÂşini în coloană, fără vizibilitate sunt una dintre specialitățile lui. Eevident, tot el este cel care, ofuscat că pe DN1 circulă maÂşini, claxonează de zor.

 

La un moment dat, în zona TimiÂşului, era să se zdobească de o maÂşină roÂşie, pe care a depăÂşit-o pe dreapta!!!. (minutul 2.44) ÂŞoferul autoturismului semnalizase dreapta Âşi vroia să oprească. Din fericire, individul a scapat, la limită, de un accident înfiorător.

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PRCEX6kP_cE

 

Sursa Click

 

 

 

Ne miram de ce radare .oare de ce ..ne filmam ca suntem zmeii :)))=))) of Doamne

 

unde cacatu' meu opreste ma? ditamai parcarea de 5 km si el opreste inafara parcarii...esti penibil frate!!!pariu fac ca daca filmai tu cum mergeai cu 80 la ora binenteles fugeai aici repede si ne aratai ce prosti is soferii :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe care a depăÂşit-o pe dreapta!!!. (minutul 2.44) ÂŞoferul autoturismului semnalizase dreapta Âşi vroia să oprească

 

asta e masina rosie care vrea sa "opreasca"?

 

Eu cred mai degraba ca depaseste si ea pe drepta o dubitza care face stanga pe linie continua.

post-4104-0-42445200-1309082935_thumb.jpg

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

personal nu inteleg filmarile astea - care le e rostul

in afara de hazard nu se vede nimic

daca e de " record" eu ma duc in Bg pe auostrada unde " filmez" , ca cocalarii

daca e de "plimbare" atunci e fain cum facea ianachim,- toata ziau alerga iar seara " frate. ia sa vedem fimul sa vedem pe unde am fost ":) glumesc, e vorba de peisaj

 

sa arati pe ca pe un drum national " stii" sa te bagi si sa i " rupi " gura e...manelism pe 2 roti

 

 

un comentariu " rip to be"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor puternic de 600 :crack: ... eu am vazut in filmulet un grasut care nu stie sa schimbe vitezele si care in minutul 5,20 se plafoneaza avand noroc ca se termina curba si se indeparteaza tarlaua care nu ar fi inclinat bolidul in veci inprastiinduse pe marginea drumului, un baiat care are impresia ca se da jale.. el fiind usor camicaze din inconstienta. Asta este camicaze..? Avem dementi adevarati in Romania care daca monteaza camera pe motor ne crucim... cat de tare se dau.. sa fim seriosi .. sa le spuna cineva astora ca daca vor filmulete sa anunte si ei sa pregatim ceva.. nu sa ne faca de rusine cate un grasut. plus ca pentru a indeplini trofeul camicaze trebuie sa depasesti in wheelie si sa te si intersectezi cu alta masina, din punctul meu de vedere nu sunt de apreciat dar intre sinucigasi sunt niste jmecheri adevarati.

 

daca vrea cineva sa ma contrazica (ca nu prea intru ca iarna) cu schimbatul vitezei.. ca habar nu are.. pai nu se vede ce erori grosolane de pilotaj face spre ex. este in 11 mii si trage ambreiajul pana la maxim sta 7 ore dupa care schimba cand a scazut turatia si face motorul ca toate alea, ezitand total.. cand de fapt trebuia sa inmoaie foarte putin gazul, putin ambreiajul si tinand putin tensionat schimbatorul de viteza... si intra ca p..in p.., (ca scarbele astea de producatori nu pun si ei in banii aia 500 milioane pe un cadru si doua roti si 2kg plastic chinezesc... un amarat de quick shifter) desigur ca se fac aproximativ toate odata exersand mereu pana la perfectionare, ajutat de talent nu de burta plina cu shaworma, si gandul ca suntm priviti de pipite.

 

nu mai zic ca tine labele pe ghidon de parca duce o roaba.. este exact ca atunci cand te arunca cineva din avion fara parasut si-ti da un pix in mana.. si te ti de el cu ambele labe in cadere.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de parere ca fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui! daca el isi asuma riscurile...linistit!

Problema apare in cazul in care ceilalti participanti la trafic sunt pusi in pericol, dar mai rar se intampla sa moara cineva cu masina din cauza motociclistilor...

Ceea ce a facut el, facem multi dar nu intr-o perioada asa scurta de timp :rolleyes:

 

Mie mi se rupe de ce cred ceilalti despre motociclisti, fiecare cu hobby-urile,viciile si nebuniile lui :friends:

Oricum in momentul ala limita a fost noroc 100% , putea sa crape flexat... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ridicati-l in slavi si faceti jdemii de pagini despre asta...! Adica exact c evroia omu'

Doar stiti ca functioneaza foarte foarte bine selectia naturala ! Imi doresc doar sa nu ia pe nimeni cu el...!

 

tocmai a fost la pro tv :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu vorbim de viteza. Fiecare are propriul stil. :)

 

Si pe drumul Poienii Brasov nu te poti da cat de cat tare, deoarece cei de la drumuri s-au gandit sa dea cu un fel de smoala pe unele portiuni si e foarte periculos...

 

/index.php?/topic/664080-poiana-stropitura-neagra-de-asfalt/

Editat de sirAdrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Controlul acceleratiei slab de tot, smucea mobra, instabilitate atat fata cat si spate,performate slabe,trase la fel de proaste,fara accelerare progresiva pe parcursul curbelor,fara sa stie sa coreleze turatia cu schimbaul vitezelor in jos,VARZA.......HANDICAPATI ca asta ne strica imaginea si ne trezim cu filtre si cu radare chitite pe noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...