Sari la conținut

FreT
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 550
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Daca nu admira portocala isi marea sansele sa observe pericolul din timp cu 10% . La 00:11 revine cu privirea la drum si la 00:13 o plezneste . Viteza redusa are un rol important in cazul acesta . Parerea mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu admira portocala isi marea sansele sa observe pericolul din timp cu 10% . La 00:11 revine cu privirea la drum si la 00:13 o plezneste . Viteza redusa are un rol important in cazul acesta . Parerea mea .

Ii lipseste vederea periferica, aia cu coltul ochiului... sau ii lipseste experienta (ca nu prea are nici reactie), ori a avut o zi din aia (lenesa)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Citeam comentarile si ma intrebam al catelea comentariu e ala in care se zice ca avea viteza.
Nu am fost dezamagit:
Comentariu cu numarul 2 - "Dar de ce nu spuneti ca motociclistul a avut viteza foarte mare? A trecut ca fulgerul. Nu avea cum sa-l vada omul cand a iesit din parcare. Astia fac concurs pe bld. Muncii"

In ideea in care motorul e aproape intact. Oricum o dai: "MIG frate, avea 200!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost bine. Dar din pacate nici 6 roti sa fi avut loganul, cu tot cu abs tot nu oprea asa. Cunosc si recunonsc: mi-e rusine, dar... ma plimb cu logan :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare cate permise de conducere au fost date pe....'ochi frumosi'. Se poarta prin romanica, ca permisul sa-ti bata la usa....:'poftiti doamna doctor, saru' mana'. Sa priveasca ei in oglinzile retrovizoare?.....Hha...ce e aia ?! Sa mai spunem ca, a parca o masina este o adevarata 'aventura' pentru unii..?!Nahhhh, cui ii trebuie parcare. Acum juma de oara la Piata Victoriei , un nene, se urca pe mine fara nicio treaba. Pur si simplu. Iote' asa ca vrea el, ca-i tare si are masina. Intr-o zi.....nu stiu care...imi este teama ca-i voi scoate cativa dintisori la vreun nene si-o sa intru la belele,dar.....pana atunci, merg cu ochii beliti cat cepele, pentru ca gradina lu' D-zeu e mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...