Sari la conținut

FreT
 Share

Postări Recomandate

Ooooo...ai descoperit si tu cum sa postezi?Ca posturile alea 12 de pana acum le-ai facut prin nimereala. Bravo...te cred ca e plictisitor sa stai si sa tii contabilitatea celor care posteaza, dar acum ca ai aflat cum se face, poate postezi mai des si renunti la statistici.

La tine problema e ca ti-ai pus salteaua si cortu' pe forum.Ne asfixiezi cu posturile tale,in care nu zici nimic concludent.

 

 

 

 

Daca pun limita de post-uri pe zi,o sa faci criza de pipota.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 544
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La tine problema e ca ti-ai pus salteaua si cortu' pe forum.Ne asfixiezi cu posturile tale,in care nu zici nimic concludent.

 

 

 

 

Daca pun limita de post-uri pe zi,o sa faci criza de pipota.

 

 

 

 

 

Din cate vad ti-ai adus aminte ca ai cont aici si vrei sa iti amplasezi caruta langa mine :crack: . Nu le citi, maica...ce-i asa greu? Sau iti place cancan-ul? Tind sa cred ca da.

Pune limita. Sa vezi atunci cati crizati. Eu zic sa faci ce stii tu cel mai bine: inchide frate laptop-ul sau pc-ul si mergi la sapa. Sau nu poti de bataturi? Chiar, e gata porumbu`? Daca nu, praseste-l bine sa se faca mare si frumos. Daca da, culege`l si fugi la moara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Referitor la comparatia dintre chopper si vitezane, eu am un YZF de 750 si imi impart pasiunea cu un grup de motociclisti foarte variat, ba chiar care e majoritar de choppere, suntem cam 4 sportive si in jur de 15 choppere, si avem la activ foarte multe drumetii impreuna, in coloana, ordonati si cuminti, si ce credeti? si sportivele pot merge 130...140 linistit alaturi de motoretele mai linistite, ba chiar e relaxant, nu ma forteaza nimeni sa trag de manson , motoreta merge asa cum mergi tu cu ea.

 

ON topic : referitor la film , in multe ipostaza riderul face niste greseli grave cum ar fi schimbatul vitezei care este de multe ori gresit...etc..nu intram in amanunte. Este viata lui, face ce vrea cu ea..dar e pacat ca acasa are familie si probabil prieteni care il iubesc (de ce?, nu ma intrebati pe mine) si il asteapta acasa. Si o sa vedeti cum o sa sara in apararea lor (desi sunt unii care o fac) cand (Doamne fereste , o zic serios )o sa apara pe la rubrica accidente.

 

Pentru unii este erou, pentru altii diavol, dar de asta exista liberul arbitru...care in multe cazuri e defect rau.

 

PACE! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

cat o sa mai fie...

Nu sunt lup moralist, dar nu incurajez prostia ...Eu merg max cu 190 si asta doar pe autostrada, cazuri rare si segmente foarte mici. Nu sunt de talia astora...nici nu indraznesc sa ma compar cu ei. Cand oi ajunge sa merg ca idolul vostru, ma duc si depun permisul singur. Domnul fie cu voi, ca aveti nevoie.

 

cand ai mers tu cu 190?si mai ales cu ce?nu e idolul nimanui numa ca tu vorbesti aiurea

 

@moldovan pana si tu ai inceput sa vb de r1/6,probabl ca mersu pe bicicleta aia a ta se compara cu r1/6 de vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i dNb...ei n-au idee cum e sa ai mobre care sa ajunga la 190 in treapta 3...din punctul meu de vedere...intradevar voi astia care sunteti ipocriti ar trebui sa va predati permisele...nu de alta dar faceti comunitatea moto de rusine :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Dupa cum spune si titlul categoriei, "sa invatam din greselile altora..." va prezint un material de 1 ora si 16 minute, de accidente cu diverse motociclete cauzate din cauza vitezei si neatentiei, mai sunt si alti factori precum vremea sau prioritatea, dar in general majoritatea sunt din cauza vitezei...

 

http://www.youtube.com/watch?v=5aoT1Nwo7UI

Editat de Rykwac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Low side ... ca si cele de la 47.00

 

Praf ... s-o fi aplecat prea tare ptr o curba mica ... sau poate nu s-a aplecat deloc ... sau viteza mare ptr intoarcere din ghidon brusca ...

 

Chiar as vrea sa stiusi eu de ce ...

 

Lowside urile astea la viteza mica mi se par foarte impredictibile ... fata de highside de exemplu ...cand stii cauza...

 

Sau cred ca cea mai buna explicatie e .... ca ....e american .. si e stupid ..

 

The sun , the sun does not have ...... poc.

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am gasit o categorie mai buna decat asta... si poate altii nu stiu de video...

 

Bai nene, incepatorii astia nu mai invata. Regula UNU, cand vrei sa postezi ceva NU POSTEZI pentru ca implicit cineva a mai vazut chestia respectiva, plus ca oriunde ai posta nu e locul potrivit. Auzi, "motociclisti in aer liber", m-am prapadit de ras. Domnule motociclist, ce-ai mai facut in aer liber weekendul asta? Aaa, pai nimic, am agatat o raba si am ramas fara geaca dupa care am calcat un caine si am ajuns in sant. Usual, you know...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Dupa cum spune si titlul categoriei, "sa invatam din greselile altora..." va prezint un material de 1 ora si 16 minute, de accidente cu diverse motociclete cauzate din cauza vitezei si neatentiei, mai sunt si alti factori precum vremea sau prioritatea, dar in general majoritatea sunt din cauza vitezei...

 

http://www.youtube.com/watch?v=5aoT1Nwo7UI

sigur cateva sunt mortale...pff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am gasit o categorie mai buna decat asta... si poate altii nu stiu de video...

 

Stie cineva de ce a cazut cel de la 47:50?

eu zic ca sa dus unpic cam in margine si a prins niste nisip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene, incepatorii astia nu mai invata. Regula UNU, cand vrei sa postezi ceva NU POSTEZI pentru ca implicit cineva a mai vazut chestia respectiva, plus ca oriunde ai posta nu e locul potrivit. Auzi, "motociclisti in aer liber", m-am prapadit de ras. Domnule motociclist, ce-ai mai facut in aer liber weekendul asta? Aaa, pai nimic, am agatat o raba si am ramas fara geaca dupa care am calcat un caine si am ajuns in sant. Usual, you know...

Am spus-o intr-o tenta comica ... dar ma bucur ca ai sesizat ... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...