Sari la conținut

Kawasaki Zx6r


ortizz
 Share

Postări Recomandate

Sa`mi prezint si eu " iubita " , kawasaki 636 din 2004 . Am gasit`o in bacau in urma cu 1 luna jumatate , au fost ceva probleme la inceput tragea in 3 cilindrii ulterior sa gasit si cauza , bobina de Inductie de la cilindru 1 , restu nu asa de semnificative , semeringurile schimbate , revizie completa , placute s.a.m.d , acum e gata de drum .

post-8990-0-87069200-1371681168_thumb.jpg

post-8990-0-12460700-1371681257_thumb.jpg

Editat de ortizz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos , urmeaza un set nou de cauciucuri , momentan sunt pirelli diablo corsa 3 , cel de pe fata e nou are 2 sapt cel pe spate il avea de cand am luat`o dar la fel in conditie foarte buna , doar ca are o mica taietura / crapatura de 2 cm , pe partea mai "umflata" pe acel rid nu e adanca dar ma deranjeaza sa o stiu acolo

post-8990-0-67819800-1371682905_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Frumoasa. Sa te bucuri de ea :P . Si eu am acelasi model, si sunt foarte multumit.

 

PS: toate zx6r-urile din 2004 vin pe Pirelli Diablo Corsa 3? :)) Si pe a mea am luat-o cu aceleasi anvelope

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti`am raspuns pe , prv ca sa nu zic sume p`aici . De fapt nu sa trimis mesajul , mi`a aparut ca nu poti primii .

Probabil era plina casuta.

Oricum trage bine si e dupa parerea mea cel mai frumos model de 636 pana pe la 2009 asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Frumoasa. Sa te bucuri de ea :P . Si eu am acelasi model, si sunt foarte multumit.

 

PS: toate zx6r-urile din 2004 vin pe Pirelli Diablo Corsa 3? :)) Si pe a mea am luat-o cu aceleasi anvelope

Si pe a mea tot cu Corsa 3 am luat-o :crack: !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Multumesc frumos . Sapt ce urmeaza vreau sa ii schimb semnalele de pe fata sunt prea iesite in afara caut ceva micutz pe led " asa incluse" in carena . Iar pana in week viitor ( cand e plecarea la tulcea pe aeroport ) si un set de gume dar sa vedem ce si cum .

post-8990-0-41425200-1372518202_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, cu ce ti'a facut poza aia pe curba. cu aragazul?!?

Cu masina de spalat dar era pe on si tremura . Dar data viitoare , special , vom lua o camera ca sa fie lumea multumita ;)

Editat de ortizz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...