Jump to content
Sign in to follow this  
krang

Mesaj pt. motociclistii nocturni!

Recommended Posts

Să nu facem confuzie între motocicliștii care se deplasează noaptea, și cei care o ard aiurea pe o singură stradă, de obicei între blocuri, folosind doar prima viteză, de obicei pe motoare mici, care urlă de supraturație. Tobele goale sunt cireașa de pe tort.

Hai să nu-i mai protejăm și cocoloșim atâta.

Se numesc cocălari, termen ce se referă la nesimțiți, frustrați care vor să atragă atenția asupra lor, cei care nu țin cont și de cei din jur.

Soluția e simplă: Te comporți ca și el, cobori din bloc, cu o găleată cu apă, și când trece, arunci găleata spre el (cu totul, nu numai apa, ca și când ți-a scăpat din mână). Și gata. :)

Sau poți să te comporți civilizat, și să suni la 955, și anunți idiotul. Dacă se dă constant pe strada aia, până la urmă va fi prins.

Pe mine nu ma mai deranjeaza . Dorm la pranz si noaptea imi iau popcorn , bere si cronometru si le tin clasamentul : care tine motorul cat mai mult timp turat castiga ! :)

De fapt despre asta ii vorba?

http://www.evz.ro/detalii/stiri/ce-si-mai-scriu-vecinii-va-rugam-sa-va-controlati-partidele-de-sex-1044204.html

PS. Ieri a fost razie cu dedicatie in timisoara, tocmai pe motivul topicului. Acu m-am trezit si am zis sa anunt si io lumea sa nu iasa ieri pe strada cu motoarele in neregula

Nu mai este articolul acolo (e altul cu unu' care a primit o scrisoare de la vecinu', deranjat de galagia din timpul sexului), da' nu ar trebui sa fie motoarele in regula mereu?

La semaforizarea varză din din timişoara nu se aplică! Nu e nevoie să mai opreşti că sunt sincronizate perfect pentru viteză!!!

Ori mergi cu 15-20 ori mergi cu 90-120 şi atunci le prinzi verzi pe toate!! Testat de mine o dată din curiozitate :) Sunt deci numai bine sincronizate pentru reisări. :) Ca mânuşa pe o mână :)

Pe ala cu cizme.pantaloni scurti si in tatzele goale calare pe un r1 l-ai vazut ?

Pe ala cu cizme.pantaloni scurti si in tatzele goale calare pe un r1 l-ai vazut ?

crezi că io mă uit după bărbaţi? LOLozaur :) app... tu l-ai văzut? :)

Edited by GoogleBoy

haters gona hate , fratilo se mai cara lumea seara pe racoare un pic nah alti mai exagereaza cu mansonu dar ce sa i faci la toti ni greu , sunt destule probleme cu masinile daca va mai luati si voi intre voi ne ducem rau . much love for all :D

Edited by Aragon

Motociclistul nesimtit = Automobilist nesimtit = pus si simplu nesimtit. Se trateaza ca atare.

Nu pot sa cred!!!Ai vazut creatura live?Credeam ca este doar un mit urban.

Am vazut cu ochii mei acum 2 sapt un individ in casca, pantaloni scurti, ghiozdan si slapi -ATAT- pe ceva de viteza. Ii flutura paru de pe piept :tomato: . N-am avut timp sa observ numarul sau ce mobra e.

Motanul incaltat ii intrece pe toti!

post-66447-0-31016700-1372763670_thumb.jpg

Edited by bazy

Si eu l-am vazut pe tipul in panataloni scurti si la bustul gol .:))Cateva fete de langa mine erau in extaz!

Si eu l-am vazut pe tipul in pantaloni scurti si la bustul gol . :))Cateva fete de langa mine erau in extaz!

Cat de scurti ? ;)

E unul din cei ce au postat aici. Si nu ii flutura parul , pentru ca e epilat... si pe picioare.

Mitul la zi este cu bocanci inalti, pantaloni foarte scurti si casca cu viziera. Notati culoarea neagra dupa fiecare substantiv din descrierea anterioara.

Aaaa si e un R1 negru (cu auriu) :)

.

GOLLUM: MY PRECIOUS...

Azi l-am văzut şi io :) dar era pe kawasaki.

320820_482307975173728_26271588_n.jpg

cand credeam ca am vazut de toate pe motociclism.ro, iaca apar si pozele cu barbati goi pe motor (poate o fi vreo reclama la chiloti, dracu' stie!) "fotomodeli".....exceptional!!!! Imi vine sa vomit !