Sari la conținut

Norvegia Iunie 2013


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

e clar, cand vad un biker, incep in romaneste direct.

ca dracu, si eu vroaim sa fug de romani

Da tu nu ziceai, parca, ca anul trecut ai fost, sau vroiai sa mergi incolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul nostru include: cramele tokay in ungaria, mina de sare wieliczka, auschwitz, varsovia - polonia, tarile baltice, finlanda cu rovaniemi si la nord de el, in drum este mina de aur de la kittila, nordkapp, 10 zile prin norvegia si intoarcere prin malmo, hamburg, berlin, praga, budapesta.

 

Cu Banditul de 600 ? :mellow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da tu nu ziceai, parca, ca anul trecut ai fost, sau vroiai sa mergi incolo?

 

mi-a placut asa mult ucraina, ca m-am intors...

greselile si uneori faptul ca impingi mai mult decat te duce realitatea, se platesc.

asta nu inseamna ca renunt. renuntatul nu-l am in lista. NEVER!

 

a vrut sa ajunga, insa a intervenit schimbarea

 

adevarul este ca daca ajungeam, iti umbream un pic succesul, ca tu ai mers in grup, ( :lol: ), si cum vroiam sa-ti cer prietenia.., am zis, ia sa planific eu ceva irealizabil.

tu ai fost domn si ai scris ca a intervenit schimbarea... ceea ce ma face sa nu-mi para rau sa te las sa te bucuri de succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, haideti ca fac eu o propunere pentru o intalnire a celor care au fost si a celor care se vor duce in Norvegia, nu neaparat la Nordkap ca nici eu nu am fost pana acolo.

 

Ce ziceti de Vineri 5 Iulie seara dupa ora 7.30 la http://no10restaurant.ro/index.php?

Alte propuneri?

 

mersi mult diving.

o sa fiu plecat.

am program pana in septembrie. ar fi fost misto sa te cunosc. imi plac astia nelinistiti si cu dor de duca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, haideti ca fac eu o propunere pentru o intalnire a celor care au fost si a celor care se vor duce in Norvegia, nu neaparat la Nordkap ca nici eu nu am fost pana acolo.

 

Ce ziceti de Vineri 5 Iulie seara dupa ora 7.30 la http://no10restaurant.ro/index.php?

Alte propuneri?

 

as prefera un pic mai tarziu ca sa ajunga si Monica de la scoala.

astfel vom fi 2 si informatiile vor fi mai multe.

un ora 21-21.30 ar fi ideal....este vara ;) si ne putem intinde :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vb la telefon cu spiritofMotions si mi-a zis ca el a intampinat o problema la servici si nu mai poate ajunge

asadar....cred ca o lasam pe alta data....sa ne putem aduna mai multi

in plus ploaia de afara, ne-a cam udat la radacina sa mai tremuram pana la locatie... :(

 

imi pare rau daca am incurcat pe careva.

cu alta ocazie....ne vom prezenta cu multe poze, flme si impresii din calatorie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi dorim musai sa-l vedem pe mos craciun si sa-i lasam urmatoarea poezie:

 

cu tot ce am scris pe lista

anul asta de nu vii

eu te bag in pi.z...a matii

si ma pis pe jucarii!

 

traseul nostru include: cramele tokay in ungaria, mina de sare wieliczka, auschwitz, varsovia - polonia, tarile baltice, finlanda cu rovaniemi si la nord de el, in drum este mina de aur de la kittila, nordkapp, 10 zile prin norvegia si intoarcere prin malmo, hamburg, berlin, praga, budapesta.

Hmm excursia e compromisa din start .. auzi la el cramele Tokay ... pai alea ar trebui sa fie ultimele ca o sa va ia cateva zile sa va treziti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm excursia e compromisa din start .. auzi la el cramele Tokay ... pai alea ar trebui sa fie ultimele ca o sa va ia cateva zile sa va treziti :)

si eu gandeam la fel, cu cramele tokaj la final, dar cum sunt insotit doar de fiica mea, am ajuns la concluzia ca sa beau de unul singur nu e prea... kosher!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu uit...in tarile astea: H, SK, PL, LT, LTO, E, FN si N cum e treaba cu camping-ul...e voie oriunde sau doar in campinguri amenajate.

Eu am mai citit si auzit ca, cel putin in FN si N e voie oriunde, atata timp cat nu faci distrugeri si faci curat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu uit...in tarile astea: H, SK, PL, LT, LTO, E, FN si N cum e treaba cu camping-ul...e voie oriunde sau doar in campinguri amenajate.

Eu am mai citit si auzit ca, cel putin in FN si N e voie oriunde, atata timp cat nu faci distrugeri si faci curat.

 

H, SK. PL, LT, LV, EST, FIN, N

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...