Sari la conținut

BLACK & WHITE MOTOR FEST 2013


OLD LARRY
 Share

Postări Recomandate

Am fsot anul trecut si trebuie sa recunosc, locatia e de nota 10, organizatorii la fel, preturile si distractia tot de 10 insa nul trecut, asa cum am scris si atunci imediat dupa intrunire, muzica a fost de not 3!

 

Sper ca a nul asta sa fie mai "diversificata" lista muzicala. A nu se intelege ca vrem (vreau) manele sau populara.

Sunt extrem de curios sa vad daca cineva/organizatorii va/vor tine cont si de asta!

Editat de spitfiredragos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte tare, insa eu nu vreau sa credeti ca m-am referit la trupe, chiar nu despre trupe faceam referire ci despre ceea ce a cantat la Dj mp3/cd.

Anul trecut trupele au fost la inaltime si nu cred ca are nimeni de reprosat ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...totu' va fi bine, vremea tine cu noi (cca 30'C), locatia asisderea, atmosfera si voie buna, bere si gratare dupa dorinte, so let's do the party :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tin sa anunt ca anul acesta vom avea premii la concursurile organizate care va vor face placere si utilitate si poate sa va aduceti aminte de festivalul nostru cu placere! Pot enumera schimburi de ulei Repsol,si produse de intretinere,truse de scule de la YATO ,casti si accesorii moto !

 

In privinta muzicii ...sper sa fie pe placul tuturor iar atmosfera sa fie incendiara!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Black & White, C.A. here i come!!

Vineri la ora 17 plec din Campina cu destinatia Lehliu Gara.

Azi am pregatit bagajul iar maine cand vin de la munca decat ma skimb si go go go!!!

post-50710-0-82398200-1373568649_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri la ora 18:00 plec din bucuresti-militari.....trag tare sa ajung la lehliu in jurul orei 20:00 (concerteaza trupa fetei mele...Burnin'Dice )..mult noroc Ale si fara emotii....te pupa tati :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, si noi ne-am simtit bine, pacat ca n-am putut sta foarte mult. Am plecat cand cancursul cu schimbatul rotii la masina era pe terminate. Din cate am inteles, am pierdut ce a fost mai frumos.

Cateva poze si de la mine: https://picasaweb.google.com/clau.ionescu/IntrunireChopperAcademyLehliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, baietilor de la CA.., totul a fost de 10+!

10++ chiar !

pierdut portofel cu acte : ci, permis si vreo 3 taloane. da-i dracu de bani, actele conteaza.

RECOMPENSA gasitorului !!! tel 0766.338.183

multam anticipat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grigu ..pana am plecat noi nu s-a gasit nimic...dar ,daca se va gasi ceva te anuntam si vor fi returnate!!

 

speram ca v-ati simtit bine si va multumim pentru participare! Pentru festivalul urmator au inceput pregatirile si discutiile cu sponsorii, care vor fi in numar mult mai mare si de acum incolo niciun participant la Black & White Festival nu va mai pleca fara o "amintire" placuta !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain, si noi ne-am simtit bine, pacat ca n-am putut sta foarte mult. Am plecat cand cancursul cu schimbatul rotii la masina era pe terminate. Din cate am inteles, am pierdut ce a fost mai frumos.

Cateva poze si de la mine: https://picasaweb.google.com/clau.ionescu/IntrunireChopperAcademyLehliu

Bucurie mai mare pentru organizatori, decat cea oferita de remarcile pozitive de dupa, nu stiu daca exista!. Multumim pentru prezenta, va asteptam in continuare la toate evenimentele urmatoare si nu in ultimul rand, multumim pentru fotografii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot respectul pentru baietii de CA. O intrunire frumoasa. Bravo baieti nota 10.

---------------------------------------------------

Totul a fost perfect pana astazi de dimineata cand in zona corturilor niste melteni vorbeau tare si radeau zgomotos. E chestie de bun simt sa nu faci zgomot langa cei care dorm inca atunci cand esti la camping. puteau sa se duca la terase si sa vorbeasca cat de tare vroiau

La un moment dat un tip le-a atras atentia sa faca liiste dar ei au continuat. Pana cand tipul care le-a atars atentia nu a iesit din cort aia nu s-au potlit. Tipul era de la un club ceva ca avea vesta pe el si aia s-au roit instant cand l-au vazut. Era si destul de mare tipul. Dar ma intreb eu in sinea mea, chiar nu mai stim decat de frica? Adica de vorba buna nu mai stim? Ii rugase omul frumos sa vorbeasca mai incet.

--------------------------------------------------

Am avut vreme buna, bere rece, lac sa facem baie si distractie maxima.

Multumim CA pentru tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi oameni ospitalieri si zambitori. Organizarea a fost la inaltime. Cel care a avut ideea cu trupa Barock, merita un butoi de bere, pentru ca mi-au adus multa nostalgie si veselie in acelasi timp.

Felicitari Chopper Academy !... de la mine aveti :10: din 10.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunire de nota 10! Organizare super! Show-ul celor de la Aquila m-a lasat efectiv cu gura cascata!

 

As prefera totusi ca in momentul in care se gaseste cate un carnat sa-si tureze motorul fara rost naptea sau dimineata ,clubul organizator sa intervina pentru a stopa meltenismul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca s-a intervenit de mai multe ori, numai ca nu exista bariera pentru comportamentul de gen. Intervii sa il opresti pe unul dar se mai gaseste, cu certitudine altul...

Ne bucuram pentru prezenta celor care stiu ce inseamna o intrunire si pentru faptul ca multi dintre voi ati venit, desi vineri a plouat destul de tare.

Respect tuturor si multumim de aprecieri. In fiecrae an am incercat sa tinem cont de parerile voastre de pe forum. Nu ezitati sa ne comunicati ce ati vrea in plus!

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca s-a intervenit de mai multe ori, numai ca nu exista bariera pentru comportamentul de gen. Intervii sa il opresti pe unul dar se mai gaseste, cu certitudine altul...

Ne bucuram pentru prezenta celor care stiu ce inseamna o intrunire si pentru faptul ca multi dintre voi ati venit, desi vineri a plouat destul de tare.

Respect tuturor si multumim de aprecieri. In fiecrae an am incercat sa tinem cont de parerile voastre de pe forum. Nu ezitati sa ne comunicati ce ati vrea in plus!

Respect!

 

:10: tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca s-a intervenit de mai multe ori, numai ca nu exista bariera pentru comportamentul de gen. Intervii sa il opresti pe unul dar se mai gaseste, cu certitudine altul...

Ne bucuram pentru prezenta celor care stiu ce inseamna o intrunire si pentru faptul ca multi dintre voi ati venit, desi vineri a plouat destul de tare.

Respect tuturor si multumim de aprecieri. In fiecrae an am incercat sa tinem cont de parerile voastre de pe forum. Nu ezitati sa ne comunicati ce ati vrea in plus!

Respect!

Ca sugestie.., data viitoare sa fie mai multe concurente la concursul de tricouri ude..si poate un concurs de sarituri la trambulina in laculetul ala fain din incinta! da, sariturile fara motoreta sa fie. Felicitari inca o data! si pt trupa Fenomennon, incantatoare ca intodeauna!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...