Sari la conținut

Accident in Pipera soldat cu decesul motociclistului


route`66
 Share

Postări Recomandate

Masina lui Ciprian Marica implicata intr-un accident. Un motociclist si-a pierdut viata. Primele indicii arata ca soferul a iesit dintr-o curte, in zona Pipera, fara sa se asigure. RIP

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/accident-cu-ma-ina-fotbalistului-ciprian-marica-un-motociclist-a-murit-60141.html

Editat de route`66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa-l ierte.

 

Asa imi vine sa-l fac in gura pe reporterul de la antena 3.....Motociclistul avea viteza fooarte foarte maaare.....; masina de-abia este atinsa, el a murit din cauza impactului cu solul. Pai si din ce gatu'mati de reporter a ajuns acolo, nu pt ca rahatul ala nu s-a asigurat?Si pt ca tu reporterul pulimii aveai radarul infipt in poponeata si ai stiut viteza?

 

Stie cineva cine este baiatul?

 

 

http://www.antena3.ro/galerie/un-motociclist-a-murit-dupa-ce-a-fost-lovit-de-masina-lui-ciprian-marica-la-volanul-autoturismului-se-afla-un-prieten-al-fotbalistului-215682.html#foto

Editat de budha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cbr de 600, culori: alb, albastru, rosu. Impact cu un mercedes negru, pare a fi masina lu Marica. RIP riderului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Un motociclist a murit dupa ce s-a ciocnit de o masina inregistrata pe numele lui Ciprian Marica"

 

de aici jenel, stang cu berea in mana dreapta in timp ce cu stanga se scarpina in c.r, trage concluzia ca motociclistul a intrat in masina, iar cel din masina, in nici un caz acelaa sa fie marica, nu a avut nici o vina.

 

Traisca (prost) presa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mircea Marica (tac-su) a iesit din curte fara sa se asigure, la volanul masinii lui, si un motociclist a intrat in plin in limuzina. - cancan.ro

 

LE: E si o poza acolo. Foarte graitoare.

 

Saracul baiat. Sa se odihneasca in pace

Editat de ahonen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Potrivit primelor informaţii, autoturismul fotbalistului Ciprian Marica, condus de un apropiat al său, a ieşit dintr-un ansamblu rezidenţial din cartierul Pipera. În momentul în care a vrut să vireze la stânga pe şoseaua Erou Iancu Nicolae către Pipera Tunari, acesta nu s-a asigurat şi a lovit o motocicletă care circula regulamentar."

În urma impactului extrem de violent, conducătorul motocicletei şi-a pierdut viaţa.

 

 

RIP...ce trist....:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-i in muschii lor , cu banii lor , cu faima lor ; acu baiatu sa dus , o singura viata avea , ce de r**** , R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-i f°T in cioc pe astia care nu acorda prioritate. eu am avut noroc si am scapat doar cu o julitura pe cot si pe bazin, dupa un salt peste capota de vreo 10 metri.

 

sa-i fie tarana usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneasca-se in pace... Cat despre viteza de rulare vehiculata a fi atat de mare de catre anumiti martori(probabil paznicii sau portarii de la complexul rezidential)..pot sa va zic(de pe pielea mea) ca daca era vb de viteza mare,atat motociclistul cat si mobra zburau ori peste masina ori mult mai departe de ea...La mine a fost vb de 40-50km/h in plus si am zburat peste masina vro 7-10m la fel si motocicleta a ajuns de pe banda 1 pe trotuarul de pe partea benzii 3. Deci e vrajala cu viteza si cu lipsa purtarii castii.(parerea mea) Pacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP :rose:

 

UPDATE: Potrivit ultimelor informaţii, victima este un cetăţean român, angajat în cadrul Ambasadei SUA la Bucureşti. Acesta avea 24 de ani.

Editat de andrei_c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa-i dea inchisoare pe viata la idiot.

care inchisoare...

parca 2 ani cu suspendare se da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

61349511.jpg

 

Avea casca in cap in momentul impactului ... ca tot se vehicula la TV ca nu avea casca in cap !

 

Cred ca a intrat cu capul direct in masina, deasupra rotii stanga fata .... iar motorul a intrat sub bara masinii ...

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...