Sari la conținut

Enduro Festival Bucovina Dezlanțuită 11 august


solo
 Share

Postări Recomandate

 

Va invitam la prima editie Enduro Festival Bucovina Dezlantuita ce se va desfasura pe data de 11aug 2013 in loc. Prisaca Dornei, Campulung Moldovenesc.(Suceava)

Pentru cei care doesc sa-si confirme prezenta pot suna la nr de telefon 0757979130

Vom reveni cu detalii in curand

 

aici 2 filmulete de pe o protiune din traseu :D

 

Sa salut cu farul inglodat Solo si echipa Bucovina Dezlantuita

post-6919-0-01902900-1373900146_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

la cat incepe duminica treaba?

Duminica ora 10 va fi startul. Primii sunt categoria Experti si dupa Hobby traseul e de 30 respectiv 25 km cu pante abrupte paraie coborari in cap....tot ce trebuie..cea mai mare surpriza e ca vin cei de la RED Bull Romaniacs cu toata echipa :D

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor, participantilor , castigatorilor si tuturor celor inplicati in acest eveniment.!!! Din pct meu de vedere a fost o cursa pe cinste, traseu bine marcat si cu grad de dificultate potrivit pt fiecare clasa. Un weekend reusit alaturi de oameni de calitate si de gazde de toata isprava. Ce mai, o adevarata prieteneasca!! Stima!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu foarte bine dozat cu parti dificile/hard si momente de relax.
2 zile si 30km in care m-am simtit bine alaturi de cei prezenti
sa mai zicem de mistret la ceaun? afinata de casa? toate din partea casei???
ma bucur pentru ei(andrei/solo+gasca) ca au reusit, sunt baieti cu suflet mare
asteptam editia din 2014

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii de la Piatra Neamt va multumesc pt conditiile oferite, cazare, traseu, atmosfera si cu siguranta venim la anul. Si o mica rugaminte: timpii unde se pot vedea si un clasament daca se poate spune asta la o prieteneasca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima serie de poze :D https://www.facebook.com/solo.gheorghe/media_set?set=a.10153092428150144.1073741829.779170143&type=1

avem si o gramada de filmari in curand o sa le postam

Ma bucur ca va placut si va mai asteptam la o endureala de distractie in zonele noastre Nr meu de tel 0757979130

Va salut cu glod pe casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai salut.Pentru ca ne-a placut prea mult noi am mai stat inca o seara,cu all inclusive din partea casei.Foarte bun traseul,foarte frumos,nu am reusit sa-l termin eu cu toate ca mai aveam putin,Dar nu asta e important ,important este ca am castigat foarte multi prieteni de acolo si asta ma bucura cel mai mult.Multumesc pe aceasta cale lui,Domnul Dan,doamnei care a avut grija de noi la pensiune,lui Stefan,Andrei,tatalui lui Andrei pentru masa,si in general la toata lumea de acolo,pentru ospitalitate.Cu o mana de oameni tineri s-a facut o prieteneasca pe cinste.Lumea are de invatat multe de la voi.Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos. Un inceput bun, bine baietii, cand o sa mai fie mai vin. Traseu ok si la B, fara prea multe pauze, sa-ti puna sangele in miscare.. sau pt cei anchilozati, sa fie suficient pt o zi de dat. Numa ca pe viitor o sa va rog sa curatati de pietre si lemne sa nu se mai strice motocicleta, ca ii mai sensibila.

@Solo: nu tre sa-mi trimiti poze, am reusit sa gasesc. Din pacate nu s-a prins nici una cu pustiulica, ca am intarziat... da am gasit destule cu mine stand in sa si cu picioarele pe jos, ca un profesionist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super,Solo ai reusit sa atingi foarte bine ideea de '' prieteneasca''!Traseu frumos,foarte bine legat,tehnic dar nu imposibil sau de carat motorul in spate.Un traseu (vorbesc de cel de profi)care sa se faca 100% pe motor!La anul voi fi pe lista de participanti cu siguranta,doar ca la ''veterani'' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

intr un final am reusit sa pun si un film :D sper sa va regasiti in el...



intr un final am reusit sa pun si un film :D sper sa va regasiti in el...

si poze aici https://www.facebook.com/solo.gheorghe/media_set?set=a.10153092428150144.1073741829.779170143&type=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...