Sari la conținut

MOTO-ROCK FEST VELIKO TARNOVO


LeL
 Share

Postări Recomandate

Bai nene, Lel nu a muscat pe nimeni. Tu te-ai bagat pe topicul cu intrunirea asta ca sa musti in stanga si-n dreapta. asa ca... incearca sa te mai abtii! poate o sa reusesti!

Roaga-l tu pe LeL sa :nono: mai pomeneasca de mine (deloc) si problema s-a rezolvat... amiabil . :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce va mai place SHAORMA cu di tati!!

Mai taiati mah din ele ca pana la urma nu se vrea decat discutie legat de intrunire si nu mancat sau muscat cururi!

Eeee !!!... mai radem, ne mai amuzam, mai facem si bascalie. Ce vrei ?! E viata si asa destul de constipata. Trebuie sa ne mai si destindem. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veliko Turnovo va găzdui cea mai mare adunare de motociclete. Mii de motociclisti din Bulgaria, Serbia, România, Grecia sosesc pe 15 august, pentru a participa la evenimentul ce se va intinde pe durata a trei zile.

Evenimentul va culmina in data de 17 august cu concertul legendarei trupe Uriah Heep.

Organizatorul Petar Stefanov a demonstrat ca Veliko Tarnovo va deveni centrul motocultural al Bulgariei. Sloganul festivalului este "Toleranța rutiera."

 

http://tv7.bg/news/9801005.html



S-ar putea sa semnez si eu condica si anul acesta.

 

Ne-am intalnit acolo anul trecut. Te asteptam si anul acesta ! Mai ai BMW-ul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci se pleaca de undeva organizat din Bucuresti? planuri, cand, cum etc. (pana acum a vazut doar pe cate unii care confirma ca merg si pe cate altii care comenteaza de preturile de campare si intrare)

 

Eu plec de joi pt ca e zi nelucratoare. Sunt doar 170 km pana la Turnovo deci nu trebuie cine stie ce organizare. Fiecare are stilul lui de mers cu opriri , etc...Daca vreti punct de intalnire in Turnovo propun terasa CityPub, e foarte aproape de parc, cum intri in oras pe sub pod, faci dreapta si mai sunt 100-200 m ( e prima terasa cu mese de lemn pe partea dreapta). Sunt parcate multe motoare in fata. Nu se plateste taxa de pod si vigneta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut pe linkul de maps in bulgara aici grebuie sa ajungem

 

https://www.google.com/maps/preview#!q=Veliko+T%C4%83rnovo%2C+Bulgaria&data=!1m8!1m3!1d3!2d25.638053!3d43.081911!2m2!1f1.03!2f69.3!4f75!2m4!1e1!2m2!1shrhwfByJWMDxqBqpLv-wCQ!2e0!4m10!1m9!4m8!1m3!1d23738334!2d-95.677068!3d37.0625!3m2!1i1600!2i699!4f13.1&fid=5

 

Din cate vad locatia din linkurile de mai sus este pe strada Alexander Stamboliysky. Mi-e greu sa imi imaginez unde incap atatia motociclisti si unde este campingul daca acolo este sosirea.

 

Sa ma luminati si pe mine va rog :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...