Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

Radeti prieteni da cat stati voi sa butonati la leptop Kosty o arde pe afara cu mobra,Bravo lui,El a scris 2 posturi voi aveti timp de 100.

 

Ma bucur sa vad ca ai spirit de observatie . Te-ai intrebat daca nu cumva . . . . el scrie mai greu ? Sa-ti cauti cuvintele pe google si sa faci o insiruire cursiva pe forum nu-i la indemana oricui . Nici Vanghelie nu reuseste tot timpul . Apreciez faptul ca-i oferi tot suportul dar imi starnesti alte intrebari si departe de mine gandul sa-ti stric imaginea pe care o ai cu idolului tau . Oricum , dorinta mea ramane sa va vad pe amandoi pe circuit :) . O zi faina .

 

P.S : se scrie laptop :) . Iarta-mi indrazneala .

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 283
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Omul a cerut o parere si sa ales cu caterinca.Cand am facut cont aici am crezut ca toti sunt uniti de o singura pasiune 2 roti da voi aveti alta pasiune :caterinca.Bai in Romania cei mai multi tarani traiesc la oras.nOI CEL PUTIN RECUNOASTEM SUNTEM TARANI AVEM DRUMURI DE PAMANT DA IO SI LA 5 GRADE TOT IES CU MOTORUL,MAI TRAG O SOSETA MAI UN ADIDAS,O CIZMA CA DE SUNTEM TARANI.



Nu e idol da ma recunosc pe mine cand am inceput cu bani putin ,mai cu motociclete de imprumut,mai cu scuterul.La noi populatia feminia e mai rewstransa asa ca sa investesti in um moto sa faci fente la ele ,e prea mult.De bani aia o duci la restaurant,un pachet de tigari,2 vodtci si diles in aorta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e idol da ma recunosc pe mine cand am inceput cu bani putin ,mai cu motociclete de imprumut,mai cu scuterul.La noi populatia feminia e mai rewstransa asa ca sa investesti in um moto sa faci fente la ele ,e prea mult.De bani aia o duci la restaurant,un pachet de tigari,2 vodtci si diles in aorta.

 

Si hop stirea de la ora 17:00 pe prost TV

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aorta aia.

Ma gandeam eu ca nu aorta aceea. Am auzit eu niste legende in vama veche legate de doua sticle de vodca si idei geniale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radeti prieteni da cat stati voi sa butonati la leptop Kosty o arde pe afara cu mobra,Bravo lui,El a scris 2 posturi voi aveti timp de 100.

Ma tem ca in week-end-ul trecut, mai precis sambata, am facut km cat a facut el in toata cariera lui de forjator de ulita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul a cerut o parere si sa ales cu caterinca.Cand am facut cont aici am crezut ca toti sunt uniti de o singura pasiune 2 roti da voi aveti alta pasiune :caterinca.Bai in Romania cei mai multi tarani traiesc la oras.nOI CEL PUTIN RECUNOASTEM SUNTEM TARANI AVEM DRUMURI DE PAMANT DA IO SI LA 5 GRADE TOT IES CU MOTORUL,MAI TRAG O SOSETA MAI UN ADIDAS,O CIZMA CA DE SUNTEM TARANI.

 

Nu e idol da ma recunosc pe mine cand am inceput cu bani putin ,mai cu motociclete de imprumut,mai cu scuterul.La noi populatia feminia e mai rewstransa asa ca sa investesti in um moto sa faci fente la ele ,e prea mult.De bani aia o duci la restaurant,un pachet de tigari,2 vodtci si diles in aorta.

 

Hai sa recapitulam : nici macar nu te cunosc , deci nu pot sa te iau la misto sau la " caterinca " din bun simt ( se poarta la oras , ocazional , la tinute lejere ) . Dar , in cazul lui , daca incepem cu inceputul , vei realiza ca singur a atras acest fenomen asupra lui . Poti sa mergi pe un forum de papetarie sa spui ca mergi cu viteze exorbitante pe curbele patriei , dar nu aici . Fiind forum de motociclism , ai toate sansele sa-ti sara lumea in cap cand ne povestesti de cum se schimba uleiul sau cum se merge raising . Lumea este satula de propriile ei aberatii , dar mai de unele noi . Viata la tara , sincer , nu o cunosc dar imi fac o idee pe baza celor spuse de tine . Sunt multi oameni pe acest forum care m-ar face sa palesc in fata lor si culmea , sunt de la tara ! Deci nu este o scuza viabila . In privinta lui Kosty . . . doar de bine ! Omul are anumite restrictii :moron: si nu poate mai mult cu toate ca ar vrea ! Sper sa ia doua decizii importante in viata : sa vanda mobra si sa nu-si mai ia alta . Apropo , ma intreb si eu , ca prostul : cum a luat ametitul ala permisul ?

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo , ma intreb si eu , ca prostul : cum a luat ametitul ala permisul ?

 

Asta ma intrebam si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate l-a luat anul trecut, cand inca mai era oferta.

 

Oricum, acum nu cred ca mai posteaza o perioada; a inceput seceratul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rosu,rosu.rosu.negru,rosu,, ce naiba voi nu ati jucat la pacanele?Prinzi o serie norocoasa si il inchizi,pardon il iei.Io nici nu m-am dus la scoala,ma invatat un prieten pe kawa lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la care dintre calcaturi te referi? nu se vede de caciulă.. dar calcatura pe capul lui de la gel o mai fi stock ? aia sigur REZISTĂ! şi REZISTĂ!

Dar am şi eu o curiozitate..asta https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/181052_324363234352912_681368036_n.jpg

e cască dinaia pentru cunoscatori sa nu sară din cap la accident ?

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosty, daca era vorba despre un ZX7R, iti faceam o oferta de nerefuzat...

Suzuki nu e tru decat daca-i peste 999cc. :tomato:

 

Yo zic sa plimbi "fetili" daca tot se roaga in genunchi; care oricum e o "pozitie favorabila".

 

 

post-33250-0-10779200-1375877175_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosty, daca era vorba despre un ZX7R, iti faceam o oferta de nerefuzat...

Suzuki nu e tru decat daca-i peste 999cc. :tomato:

 

Yo zic sa plimbi "fetili" daca tot se roaga in genunchi; care oricum e o "pozitie favorabila".

poza aceasta ar trebui sa trimitem pe facebook la el...

 

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil pt ca nu mai e atat de funny cat era la inceput ,lipseste personajul principal al povestirii lui Creangă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radeti voi rade-ti da el singur este ce va fi la muzeul Taranului Roman impaiat .

:lol:

 

*radeti :D

 

am gasit o poza cu el luand curbele in timp ce ii dadea capatu' la bord

:lol:

 

frate, cred ca doar pescuitul mai strica oamenii in halul asta....si femeile.

(ma refer la exagerari)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...