Sari la conținut

Suzuki gsxr 750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In carte viteza maxima este de 227 km/h dar ea trece cu mult de ce scrie acolo

 

 

cel mai rapid motor stock e facut de kawasaki de fapt. si-s facute numai pentru linii drepte daca le comparam cu un ss sau un sbk. dar trecem peste. f2 nu face srad 750, il face pe al tau care nu trece de 240.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea o tura virtuala pe Bulbuceni Ring, poa' sa viziteze linkul de mai jos, unde in modul street view puteti face o tura virtuala pe circuitul de bastina al eroului initiator al topicului. Se poate urmari clar si strada unde bagi 270 lejer.Depinde ce mouse ai, poti sa bagi chiar si 285.

 

http://bulbuceni-gj.pe-harta.ro/

 

si un screen:

post-45510-0-18939900-1377189967_thumb.jpg

Editat de cry_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawasaki e cea mai slaba marca din punct de vedere tehnic si cea mai slab vanduta , pentru cei de la kawasaki productia de baza sunt vapoarele pentru ei motocicletele sunt un hobi , sa faca un ban in plus

 

 

Stati ca acum mi-a picat fisa, are motor de 750 nu 600, pari daca la 750 nu ia decat 240 eu nu mai sunt interesat sa il cumpar, motoreta falsa.

 

Da frate pai cum chiar te jicnesc ce dreacu e 240 mai repede mergi cu bicicleta , a ta am auzit ca prinde 374 km/h intra 7-a iti dai seama cand ai da intra 8-a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kawasaki e cea mai slaba marca din punct de vedere tehnic si cea mai slab vanduta , pentru cei de la kawasaki productia de baza sunt vapoarele pentru ei motocicletele sunt un hobi , sa faca un ban in plus

 

 

 

Da frate pai cum chiar te jicnesc ce dreacu e 240 mai repede mergi cu bicicleta , a ta am auzit ca prinde 374 km/h intra 7-a iti dai seama cand ai da intra 8-a

 

Ce umor ai!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi acum vin si iti spun peste 30 de ani ca sradu meu prinde 250 si tu imi spui ca nu e bun ca il fac alte modele , si ca prinde putin .

 

 

kawasaki e cea mai slaba din punct de vedere tehnic... bulbuceni myths... vai de capul meu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca unu cu un kawasaki , frate motocicletele pentru ei sunt un ciubuc , ei fac vapoare ei nu dezvolta nici o tehnologie ei doar copiaza , si vand cel mai putin si in plus se mai si strica , in comparatie cu numaru de motoare vandute de honda yamaha suzuki si kawasaki , kawasaki sunt cel mai repede servizate , adica un motor pica mai repede fata de celelalte

 

 

135 de cai la 12000 rpm la 14000 tot puterea asta o scoate ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Aiurea esti si tu, acum nu-l mai vinde neam !

 

ahahahah

stai bre' lin ca pe ulita nici hayabusa nu poate mai mult de 240

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi acum vin si iti spun peste 30 de ani ca sradu meu prinde 250 si tu imi spui ca nu e bun ca il fac alte modele , si ca prinde putin .

In 30 de ani nu o sa mai fie petrol, ce faci o treci pe carbune? Asa ca da-i "capat" cat mai gasesti benzina macar sa te vada pixdele ca tu depasesti viteza maxima inscrisa in talon :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Voi va dati seama ce e in capul astuia? Si asta are voie sa voteze si sa faca copii?

 

Ba omule tu cad mergi normal in trafic mergi in 12000 de turati , dute pe circuit si fugi cu 16000 de turati in fiecare treapta , 12000 numesti tu turatie normala .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...