Sari la conținut

Accident Mesteacan


Ionut88
 Share

Postări Recomandate

Tocmai ce am trecut (cu autocarul) prin zona, iar la intrare in Mesteacan dinspre Salaj erau mai multe echipaje de politie, ambulante, pompieri si am putut observa un motor alb cu rosu (posibil a derapat si era blocat in portiunea dintre parapetul metalic si asfalt)...sper sa nu fie ceva grav :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

L-am rugat pe sofer sa opreasca doua minute numai sa aflu mai multe detalii, dar unele persoane se grabesc "sa prinda telenovela" (cateva pasagere), astfel ca ramane sa aflam mai multe de la colegii din zona, sau chiar in trecere...tocmai ce mergea si o alta masina de la descarcerare...sper sa nu fie chiar asa de grav :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce in ce mai dese topicurile cu accidente. insanatosire grabnica riderului!

 

ULTIMA ORA - TRAGEDIE IN TRAFIC - Motociclist mort intr-un grav accident produs pe Mesteacan... nu de asta era vorba? pai nu prea mai puteti bea bere cu el si urarile de insanatosire din pacate sunt inutile... cel putin asa scrie in stire...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are rost sa dam cu presupusu..da probabil nevoia de adrenalina si-a spus cuvantu

 

LE: din poze pare ca a intrat tare, a pierdut fata si s-a dus in parapet

Editat de ciubix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ULTIMA ORA - TRAGEDIE IN TRAFIC - Motociclist mort intr-un grav accident produs pe Mesteacan... nu de asta era vorba? pai nu prea mai puteti bea bere cu el si urarile de insanatosire din pacate sunt inutile... cel putin asa scrie in stire...

 

cand am citit eu zicea ca motociclistul e ranit grav si ca in accident sint implicate cateva autoturisme si un autobuz (autocar).

probabil si de aici mentiunea cu "ultima ora". am intrat iar acum si vad ca scrie "in actualizare", ca motociclistul s-a lovit de parapet si cam atat, fara alte auto implicate.

exact asa a fost cu accidentul de la Tișița. ziarul de municipiu zicea ca a gresit motociclistul si ca a murit pasagerul, ala de Mărășești ca cineva nu i-a dat prioritatea motociclistului care a si murit... in fine asta nici nu mai conteaza acum. daca nu abereaza astia si intr-adevar s-a constatat decesul atunci revin la ce spuneam: prea multe topicuri cu accidente in ultima vreme...

 

R.I.P.

Editat de latomeru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numarul de accidente crescut se datoreaza numarului mare de motociclisti. Intr-un fel twisted, tampit chiar ,asta inseamna ca suntem pe "calea cea buna" a evolutiei fenomenului moto national.

 

Usor ,usor se va dezvolta si segmentul de piata utilitar, se vor imputina fitele si o data cu ele si numarul de accidente grave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.emaramures.ro/Stiri/85696/ULTIMA-ORA-TRAGEDIE-IN-TRAFIC-Motociclist-mort-intr-un-grav-accident-produs-pe-Mesteacan



Pentru cunoscatori, mi s-a comunicat din surse neoficiale ca ar fi vorba de Attila, intructorul cred ca de la Miadi. cand stiu ceva concret va anunt. Daca e el, tocmai ce devenise tatic. Condoleante.

Editat de Mrija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact asa a fost cu accidentul de la Tișița. ziarul de municipiu zicea ca a gresit motociclistul si ca a murit pasagerul, ala de Mărășești ca cineva nu i-a dat prioritatea motociclistului care a si murit..

fratele meu a fost in spatele motociclistului. i-a iesit masina din stanga, care intentiona sa se incadreze in acelasi sens de mers. evitat spre dreapta, atins aripa dreapta a masinii. pasagerul a murit in jumatate de ora deoarece a avut ghinionul sa loveasca intr-un indicator. pilotul zgarieturi sau fracturi la picioare, dar ok in rest. soferul a declarat ca motociclistul incerca o triplare.

totul in linie perfect dreapta, cu cea mai buna vizibilitate posibila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...