Sari la conținut

Accident Mesteacan


Ionut88
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@henegar: nu doresti moartea nimanui, eu sunt retard ca am inteles asta din ce-ai zis si urmatoarea propozitie...vrei sa fie accidente....eu cred ca tu nu esti un om foarte mintos...e clar ca logica si comunicarea in limba romana nu sunt punctele tale forte. Amice daca ti-ai luat cbr de 1000 si mergi pe el ca pe bicicleta inseamna ca esti un wanker sau pe intelesul tau un panglicar.

Nici eu n-am zis ca tu ai spus ca motociclistul care a plecat dintre noi si care face subiectul acestui topic era in slapi, doar am sesizat ca esti atat de dus incat intrii pe un topic unde unii isi exprima regretul pentru cel plecat ca sa scrii ca tu te bucuri ca exista astfel de accidente din care sa invete aia ca tine ceva. Nu stiu daca poti tu sa pricepi asta dar nu prea e OK....

Legat de partea cu zmardoiala vreau sa iti precizez ca daca m-as consuma cu toate specimenele ca tine as ajunge la balamuc....nu dai doi lei pe tine, pe viata ta si a tuturor alora ca tine. Daca ai chef de bataie mai bine du-te la oglina din baie, priveste in ea cu atentie si administreaza-ti 6-7 perechi de palme.

NU ai inteles nimic din post. Stai jos 2. Nu mai schimb replici cu tine.

 

OFF:

Am 1.98 inaltime si am avut 2 motociclete de 600. Nu stai inghesuit deloc. Te asigur !! Iar 1000RR dintre toate miarele, este cea mai incomoda pentru cei inalti ! Iti spun din proprie experienta.

La afirmatia ca nu exista diferenta intre 600 si 1000 nici nu ma chinui sa iti raspund ...

Mi-am luat ZX-10R pentru simplu fapt ca, pe ea, chiar stau comod la inaltimea mea !

Prima oara zici ca pe 600 nu stai inghesuit deloc. Dupa aia ma asiguri tu ca rr 1000 e cel mai incomod...te cred pe cuvant...cred ca asta tine de fizicu fiecaruia. Si la sf zici ca ti-ai luat miar ca stai comod pe ea la inaltimea ta. :))) Si da. Nu cred ca in oras cel putin , acolo multi isi petrec muuult timp unii e o diferenta asa de mare intre 600 si 1000.

Editat de henegar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o ard doar pe drum drept cand am vizibilitate si nu vad masina pe nici unul din sensuri/benzi. (afara din localitate)

 

Cand te ia valul sa-i dai printre masini te expui.. si cel mai groaznic lucru este sa ramai paralizat sau schilod, moartea e mai buna.

 

RIP

corect ......

mintea conduce pumnul nu invers

.....condoleante familie rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...