Sari la conținut

Mobra 50 Super 1979 Bobber inca in constructie


Doctoru
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intrerupator de faze, soclu in stopul custom, sudat suportii aripei spate, piele sa imbrac saua, manere noi, cauciucuri pentru scarite si pedale noi, cercuri la roti noi, spite noi, un carburator nou sau piese bune sa-l refac pe acesta, rulmenti, semeringuri si garnituri la motor, sa fac un tips custom la toba, cablu kilometraj, vopsit si cam atat cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Mersi pentru urari. E facut cu buget redus si foarte redus, am lucrat doar cu ce am avut si cat mai ieftin. Oricum, orice sugestii si idei sunt binevenite. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Mersi! Mai am destul de lucru la mobra, nu renunt la ea. Intre timp mai strang materiale pt scule, bani si o sa incep si un proiect bobber de la 0. Old school, or no school! Dupa posibilitati doar, din pacate. Cateva poze modeste (nu cu mobra, dar se gasesc si cu mobra pe profilul meu) https://www.facebook.com/vlad.tarce/media_set?set=a.716999095018454.1073741830.100001251117745&type=3.

Editat de Doctoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! Mai am destul de lucru la mobra, nu renunt la ea. Intre timp mai strang materiale pt scule, bani si o sa incep si un proiect bobber de la 0. Old school, or no school! Dupa posibilitati doar, din pacate. Cateva poze modeste (nu cu mobra, dar se gasesc si cu mobra pe profilul meu) https://www.facebook.com/vlad.tarce/media_set?set=a.716999095018454.1073741830.100001251117745&type=3.

Pai in cazul asta iti doresc spor la treaba, cu timp si vointa se fac multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! Vointa este, acum timp nu este pt ca mi-l ocup cu munca sa strang bani pt ce vreau, dar va fi si timp. Mi-e ciuda ca am ratat intalnirea de la Brasov iar, dar nu ma las pana nu ajung si eu printre ,,cutomerii" din Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

bafta cu proiectul

imi permit si eu o idee: furca fata scurtata si saua in genul cafe racer, biscuite mai lung care sa ajunga aproximativ pana la centrul rotii spate, si montata direct pe cadru, fara arcuri.

si subscriu la ideea ca poate iesi ceve frumos cu aceeasi bani, designul nu este proportional cu banii, executia da.

Editat de raduprint01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...