Sari la conținut

intrunire veliko tarnovo 2013


wolf35
 Share

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare ,deoarece sunt fan intruniri veliko tarnovo anul asta adica 2013 exista o problema,normal intrunirea era intre 23-25 august 2013,acum am observat ca a a mai aparut o intrunire intre 15-17 august 2013 ,sunt derutat si nu stiu exact daca cea din data de 23 se mai tine.daca stie cineva astept un raspuns ,multumesc

am cautat peste tot pe net ,am gasit doar intrunirea organizata de old bastard pe data de 15 august despre cea din data de 23 nu se prea scrie nimic.poate cineva are informatii sigure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare ,deoarece sunt fan intruniri veliko tarnovo anul asta adica 2013 exista o problema,normal intrunirea era intre 23-25 august 2013,acum am observat ca a a mai aparut o intrunire intre 15-17 august 2013 ,sunt derutat si nu stiu exact daca cea din data de 23 se mai tine.daca stie cineva astept un raspuns ,multumesc

am cautat peste tot pe net ,am gasit doar intrunirea organizata de old bastard pe data de 15 august despre cea din data de 23 nu se prea scrie nimic.poate cineva are informatii sigure.

Exista amandoua. Am vazut sambata afis cu Uriah Heep si Old Bastards in intrarea in barul Rocka Rolla din Veliko Tarnovo si am primit invitatie de la unul din membrii clubului respectiv pe FB (Tsvetan Tsanev) si aici e mai bine sa-ti faci rezervare la hotel, si am confirmare sigura pe FB de la Todor Rashkov (vice-presedinte la Bad Company) ca se tine si corturareala din padurea Svetla Gora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare ,deoarece sunt fan intruniri veliko tarnovo anul asta adica 2013 exista o problema,normal intrunirea era intre 23-25 august 2013,acum am observat ca a a mai aparut o intrunire intre 15-17 august 2013 ,sunt derutat si nu stiu exact daca cea din data de 23 se mai tine.daca stie cineva astept un raspuns ,multumesc

am cautat peste tot pe net ,am gasit doar intrunirea organizata de old bastard pe data de 15 august despre cea din data de 23 nu se prea scrie nimic.poate cineva are informatii sigure.

Raspunsul la intrebarea ta, aici:

/index.php?/topic/699657-moto-rock-fest-veliko-tarnovo/

 

Uriah Heep canta la intrunirea Old Bastards din 15-17 august din centrul orasului.

 

Raspunsul la intrebarea ta, aici:

/index.php?/topic/699657-moto-rock-fest-veliko-tarnovo/

 

Uriah Heep canta la intrunirea Old Bastards din 15-17 august din centrul orasului.

In parc exista si locuri de campar cu cortul

 

Pagina oficiala a clubului Old Bastards:

 

https://www.facebook.com/pages/MOTO-CLUB-OLD-BASTARDS/218718424891731

 

Pretul de intrare pentru bikeri este 10 leva pentru cele 3 zile de festival (inclus concertul Uriah Heep).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

multumesc de informatie ,am fost la intrunirea din 23-26 august ,intradevar a fost mai linistita ,pentru mine a fost ok,.Tocmai am infiintat clubul HEMOROEASY RIDERS MC. astept inscrieri de la doritori , doua conditii sa ai motor si neaparat hemoroizi. se vor face plimbari nu mai mult de 30 de km cu minim 6 opriri la destinatie se vor servi bauturi dietetice si mancare de regim fara se va strange cotizatie ptr cumparat hemorzon.chiar daca nu ai te asteptam la cotitura ,motociclistii adevarati vor avea. sda facem un club insipirat din realitatea cruda ,nu numai cluburi cu nume de duri si periculosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce te tine sa nu mergi ,e un fel de sighisoara noastra doar ca e mai mare,bine de vizitat si de shopping.mai e o intrunire intre 6-9 septembrie la belene adica vreo 140 de km de la granita spre pleven

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...