Jump to content

Recommended Posts

Ceva rezervor cu canal pentru o motocicleta veche? In principiu nu conteaza de pe ce model e, pentru ca oricum planuiesc sa mai tai / sudez la el. Ma intereseaza doar sa fie cu canal si sa nu fie ruginit.

Salut, pt. CBR600F2 as vrea:

- Carena mijloc spate(de langa stop frana)

- Maner spate (de langa stop frana)

- Carenele spate laterale - daca sunt in conditii bune.

- Galeria + teava de legatura pana in toba

Salut, pt. CBR600F2 as vrea:- Carena mijloc spate(de langa stop frana)- Maner spate (de langa stop frana)- Carenele spate laterale - daca sunt in conditii bune.- Galeria + teava de legatura pana in toba

Pentru F2 momentan nu am piese .

si eu...?

Scuze pentru inrazierea raspunsului . Ceea ce va intereseaza daca nu ma insel ar fi un rezervor de pe un chooper (rezervoare ce au canal)dar momentan nu mai am nimic . Am doar de SS si nu cred ca va foloseste . Am sa tin cont si daca in viitorul apropiat gasesc ceva sa va fie de folos va anunt .

salut ,

volanta kawasaki kle 500 ?

Scuze pentru inrazierea raspunsului . Ceea ce va intereseaza daca nu ma insel ar fi un rezervor de pe un chooper (rezervoare ce au canal)dar momentan nu mai am nimic . Am doar de SS si nu cred ca va foloseste . Am sa tin cont si daca in viitorul apropiat gasesc ceva sa va fie de folos va anunt .

Nu neaparat de chopper, merge de pe motocicletele mai vechi, in general.

Dezmembrez pana la ultima piesa Honda CBR F4 fabricatie 2000 . Pentru disponibilitatea pieselor , preturi si poze suplimentare ma puteti contacta la 0762215440 , 0747260611 - Bogdan sau mail bogdanbc26@yahoo.com . Puteti folosi si forum-ul urmand sa va raspund in cel mai scurt timp .

Un pret pentru toata partea din fata? Adica roata,discuti,etrier,jug,furca,frana fata,toata fata fara carene.

Edited by ALEX_BAL

ai cumva un cadru de kawasazi ninja zx600f 1995? ms

ai cumva un cadru de kawasazi ninja zx600f 1995? ms

Imi pare rau dar pentru acest model nu am .

» Post actualizat in 21 Oct 2014 06:55

Pompa de ambreiaj si levierul de pe Yamaha FZ 750 -1992 s-au vandut .

Dezmembrez pana la ultima piesa Kawasaki ZX9R fabricatie 1995 . Disponibile toate piesele (singura problema un piston fisurat si cilindrul) . Pentru disponibilitatea pieselor , preturi si poze suplimentare ma puteti contacta la 0762215440 , 0747260611 - Bogdan sau pe mail bogdanbc26@yahoo.com . Puteti folosi si forum-ul urmand sa va raspund in cel mai scurt timp .

Dezmembrez pana la ultima piesa Kawasaki ZX6R fabricatie 1999 . Pentru disponibilitatea pieselor , preturi si poze suplimentare ma puteti contacta la 0762215440 , 0747260611 - Bogdan sau pe mail bogdanbc26@yahoo.com . Puteti folosi si forum-ul urmand sa va raspund in cel mai scurt timp .

cadru l-ai dat?

Edited by rola

Este indoit . Nu ai ce face cu el .

mhm acu am vazut, scuze, spor la vanzare.

la ce pret s-a dat ghidonul?

100 sau 150 lei . Nu mai retin cu exactitate .

» Post actualizat in 01 Nov 2014 06:38

Amortizorul de pe Suzuki GSXR 600 SRAD - 2000 s-a vandut .

Ce marca este toba si la ce pret se vinde?

Sincer nu este stantata cu vreo firma consacrata dar este modificata si are sunetul foarte gros . Pretul ei este 250 lei .

Eu am zx6r 2000, se potrivesc prinderile? Imi poti da dimensiunile dintre suruburi? Are ceva zgarieturi pe ea? Poate mi faci o poza mai apropiata. Un pret pt undertail si aparatoarea rotii spate te rog. Are filtru sport?

Eu am zx6r 2000, se potrivesc prinderile? Imi poti da dimensiunile dintre suruburi? Are ceva zgarieturi pe ea? Poate mi faci o poza mai apropiata. Un pret pt undertail si aparatoarea rotii spate te rog. Are filtru sport?

Sunati-ma si stabilim cum va trimit pozele .