Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS MOTO PARTY VI 2013 | 6-8 SEPTEMBRIE


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

La cate lecturi diferite au existat... pfuai, era mai ceva ca la anticariat..... eu am fost asaltat cu diferite romane, care mai de care mai calitative, din Moldova, Arges si de prin partea locului, de la Fagaras...... a trebuit saaaa... o dau pe ceva anecdote ulterior ca deja ma dureau ochii....... :crack:

Editat de RedFox200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mah..daca nu sunteti obisnuiti cu beutura..lasati va de cetit!! icelord ule..merci de salut, doar vb la tel atunci..pe serpentine..nevoie am avut la Intorsura Buzaului, a doua zi, ca sa suparat Janette pe mine si pt o ora am ''mecanicit'' pe marnea drumului..hehe..cu rusine recunosc ca nu am fost capabil sa ma imbat..de sindromul asta am ''beneficiat'' si la Gurasada..cred ca ma duc la medic sa ma controlez...consum beutura geaba!!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-a pus in cap palinca aia a lui Adi de la Mures ;)

Pe mine combinatiile m-au facut sa uit ca si lectura are limite!!!

 

Mah..daca nu sunteti obisnuiti cu beutura..lasati va de cetit!! icelord ule..merci de salut, doar vb la tel atunci..pe serpentine..nevoie am avut la Intorsura Buzaului, a doua zi, ca sa suparat Janette pe mine si pt o ora am ''mecanicit'' pe marnea drumului..hehe..cu rusine recunosc ca nu am fost capabil sa ma imbat..de sindromul asta am ''beneficiat'' si la Gurasada..cred ca ma duc la medic sa ma controlez...consum beutura geaba!!..

Eu initial am crezut ca ai ceva probleme cu motorul, m-am gandit ca ai patit ceva si ai dat telefon. Dar dupa ce ai facut semn ca e ok mi-am continuat drumul, eram in plimbarea de Sambata ca sa imi reincarc bateriile.

Frumoasa jucaria!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor participantilor ca ne sustin in fiecare an si astfel putem duce mai departe aceasta petrecere.Vom tine cont de toate sugestiile voastre si vom incerca anul viitor sa o facem si mai bine. Intotdeauna vor fi si oameni nemultumiti de care evident ca tinem cont dar niciodata nu ii vom putea impaca pe toti.Cei care au facut poze sunt rugati sa le posteze.Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un scurt clip de la intrunire. Sper sa va placa :)

 

Da-ti voi share pe conturile voastre de Facebook sa vada si alti motociclisti care au fost acolo!

 

Stima!

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul cred ca am citit cat o clasa de elevi silitori!

A fost tare la intoarcerea spre casa,am pus motocicleta pe pilot automat,nu stiu daca am franat de 2 ori.Nu de altceva dar nu prea puteam sa fac mai multe lucruri de odata!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost otrava rau palinca aia... mi-a dat KO... Nu mai stiu ce am facut dar am auzit de la prieteni ca m-am distrat si am dansat mult, poate prea mult.

Sper sa nu fi ofensat pe cineva cu starea mea de spirit.

Bine ca am vazut poze cu focul ca nu imi amintesc cum arata, desi cica am dansat in jurul lui.



Aha .. stai ca incep sa imi amintesc pe masura ce vad poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost otrava rau palinca aia... mi-a dat KO... Nu mai stiu ce am facut dar am auzit de la prieteni ca m-am distrat si am dansat mult, poate prea mult.

Sper sa nu fi ofensat pe cineva cu starea mea de spirit.

Bine ca am vazut poze cu focul ca nu imi amintesc cum arata, desi cica am dansat in jurul lui.

 

Aha .. stai ca incep sa imi amintesc pe masura ce vad poze.

Ba...pe mine m-ai innebunit cu castravete ala :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am comis-o grav..!!! :alcy: ...asa ca de ultima intrunire oficiala pe anu' asta!!! A meritat din plin chiar daca ma mai doare si acum bostanu'.. :10: .!!! Asfalt uscat si sa ne auzim tobele sanatosi !!! :ChopperEmo:

du-te in weekend la Galati. Bogdan de la seawolves zicea ca is 4 trupe care vor da din gura, cazare la cort, deci nu mai dai banii la tanti Lenuta la pensiune, in loc sa platesti intrare, aduci o jucarie. daca mai... am gasit:

/index.php?/topic/143966-baruri-pentru-motociclisti/?p=3552994

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost otrava rau palinca aia... mi-a dat KO... Nu mai stiu ce am facut dar am auzit de la prieteni ca m-am distrat si am dansat mult, poate prea mult.

Sper sa nu fi ofensat pe cineva cu starea mea de spirit.

Bine ca am vazut poze cu focul ca nu imi amintesc cum arata, desi cica am dansat in jurul lui.

 

Aha .. stai ca incep sa imi amintesc pe masura ce vad poze.

Apoi Vineri seara si pentru mine a fost penal, am lins toata palinca. Cu cine nu stiu exact, stiu ca erai si tu pe acolo impreuna cu ai mei, ceva fete si restul e o dilema. Ma uit la pozele de pe telefon si habar nu am cine cand si cum le-a facut dar ele sunt acolo :rusinica:

 

Iar Sambata pur si simplu a fost BETON ARMAT, de foc nu m-am bucurat prea mult!!!

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa locatie ,froamasa vremea si cred ca si frumoasa atmosfera nu stiu ca am stat 2 ore din pacate...

 

totusi ptr domnii organizatori ar fi bine ca pentru viitor sa faceti si bratari ptr o zi cu un pret mai mic de intrare ...mi se pare cam mult un pic 25 de lei ptr 2 ore de stat ca sa mananc un gulas si sa beau o cola ....cu 2 tipuri de bratari creca ati avea mai multi vizitatori si implicit profituri mai mari...succes pe viitor....

Editat de Buggy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa locatie ,froamasa vremea si cred ca si frumoasa atmosfera nu stiu ca am stat 2 ore din pacate...

 

totusi ptr domnii organizatori ar fi bine ca pentru viitor sa faceti si bratari ptr o zi cu un pret mai mic de intrare ...mi se pare cam mult un pic 25 de lei ptr 2 ore de stat ca sa mananc un gulas si sa beau o cola ....cu 2 tipuri de bratari creca ati avea mai multi vizitatori si implicit profituri mai mari...succes pe viitor....

De acord cu tine.A fost primul an in care am avut pret unic pe toate zilele indiferent de cat stateai si asta tocmai din cauza multora care vin sa manance un mic si sa caste gura.Spun ca intra 1 ora dupa care trebuie sa alergam dupa ei si apar conflicte inutile.Traim in romania si oamenii nu au bun simt.Cine vrea sa intre si stie ce se intampla plateste fara sa comenteze.Astfel ne selectam putin participantii chiar daca unii vor comenta.Este alegerea fiecaruia daca da acei 25 de lei (mie suma mi se pare ridicola in contextul in care iti permiti o motocicleta si benzina pt ea) sau nu. Doar in conditiile astea am reusit sa o tinem asa cum este, cumva neatinsa de pacalici, melteni si cocalari care vin doar sa tureze motoarele.Voi decideti daca doriti sa participati si anul urmator.Noi va vom astepta cu toate regulile care pe unii ii scot din sarite.Si nu vom avea niciodata trupe atata timp cat locatia va ramen aceeasi.Nu ne intereseaza profiturile mai mari ci doar sa acoperim ceea ce e de acoperit.Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am mai scris.Aveti grija cum face-ti cu mlastina de la gratar si ceva mese in plus.Mai adaugati si alte jocuri cum am vazut si la alte intruniri( impinsul butoaielor cu motorul,berea aia pe furtun,etc si ceva important ora de incepere.NU 11-12.MAI PE LA 14-15 ca timp slava domnului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-a fost aia? Discriminare inca de la poarta: intrare doar pentru cei cu bani si eventual motoare. O gramada de corturi, ce-i tzigania asta? Sambata n-am putut sa beau o bere linistit ca tipau unii si mai ales unu' Cristi la microfon. Io, sincer, UN AN DE ZILE nu mai calc pe acolo ! In caz ca nu se decaleaza.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...pe mine m-ai innebunit cu castravete ala :)))

A fost bun, trebuia sa bag si niste vitamine :)). Eu ti-am oferit, daca tu nu ai vrut...

Editat de Shiro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu tine.A fost primul an in care am avut pret unic pe toate zilele indiferent de cat stateai si asta tocmai din cauza multora care vin sa manance un mic si sa caste gura.Spun ca intra 1 ora dupa care trebuie sa alergam dupa ei si apar conflicte inutile.Traim in romania si oamenii nu au bun simt.Cine vrea sa intre si stie ce se intampla plateste fara sa comenteze.Astfel ne selectam putin participantii chiar daca unii vor comenta.Este alegerea fiecaruia daca da acei 25 de lei (mie suma mi se pare ridicola in contextul in care iti permiti o motocicleta si benzina pt ea) sau nu. Doar in conditiile astea am reusit sa o tinem asa cum este, cumva neatinsa de pacalici, melteni si cocalari care vin doar sa tureze motoarele.Voi decideti daca doriti sa participati si anul urmator.Noi va vom astepta cu toate regulile care pe unii ii scot din sarite.Si nu vom avea niciodata trupe atata timp cat locatia va ramen aceeasi.Nu ne intereseaza profiturile mai mari ci doar sa acoperim ceea ce e de acoperit.Respect

:))....25 de lei da nu e o suma enorma dar daca vin cu prietena sau nevasta si copilul doar ca sa stau 2 3 ore atunci este o problema...de aceea solutia o vad cu 2 tipuri de bratari...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...