Jump to content

Motoare

Recommended Posts

prietene...ti-am urmarit evolutia. cateodata te-am scuzat, deoarece esti incepator

dar futui...daca stii de internet dat fiind ca postezi pe forum e clar ca stii de google. si implicit ar trebui sa stii de

okazii

mercador

tocmai

publi24

si mai mult ca sigur ai aflat de bykeshop. come on...ce ti-e lene

ps: banuiesc ca te-ai hotarat barema supra unei marci ori gen de motocicleta!

cauta pe site-le enumerate de Raul si pe bikeshop.ro (anunturile de acolo apar si aici pe forum ...asa ca fapt divers)

In TM gasesti langa depul de Tramvaie. Nu stiu cum il cheama, are in curte mai multe motoare

Din Resita stiu de lucianmoto. Baiat fain, eu de la el mi-am luat mobra.

prietene...ti-am urmarit evolutia. cateodata te-am scuzat, deoarece esti incepator

dar futui...daca stii de internet dat fiind ca postezi pe forum e clar ca stii de google. si implicit ar trebui sa stii de

okazii

mercador

tocmai

publi24

si mai mult ca sigur ai aflat de bykeshop. come on...ce ti-e lene

ps: banuiesc ca te-ai hotarat barema supra unei marci ori gen de motocicleta!

Mai omu' lu dumnezeu.. nu te obliga nimeni sa raspunzi la threadurile mele. Nici pe tine, nici pe ceilalti. Eu nu am nimic cu voi ,dar fiindca e un fucking forum..de aia intreb aici, nu ? La categorie sunt hotarat, la marca nu pentru ca nu m-am plimbat pana acu decat cu 2 suzuki mai vechi ca mine.

Merge si pe Best Bike . . . .

pe bestbike si pe bikeshop ma tot uit de vreo 2 saptamani.. am gasit ceva ce-mi face cu ochiul , dar mai caut.

Atunci mai omule.... Zi exact ce vrei! Formuleaza intrebarile si nu te coii ca ramai fata mare

Si tot pe bykeshop samd vei gasi anunturi cu servicii....ca sa nu zic ca si pe forum.

Edited by raoulserban
Guest darcocbr

Daca spui ca te-ai dat cu 2 suzuki mai batrane decat tine, ce te face sa crezi ca la bugetul tau o sa iti cumperi ceva mai nou ?

Oamenii plictisiti dau viata topicelor obosite !

Seb, aşa-i că nu ai prietenă? Iar dacă ai aşa-i că eşti destul de plictisit de ea? :) LOL

ba frate,nu e unu care sa ma scoata din pepeni aici..dar voi aveti ceva probleme la mansarda :)) nu va inteleg glumele,dar ma bucur ca radeti la propriile glume

mai straduiti-va sau get a life/job/woman :D

asfalt uscat,fetelor!

Cand unu iti zice ca esti beat, il bagi in p.zda masii , dar cand 2-3 iti spun... dute si culca-te ;)

... sunt enspe mii de topicuri la subiect... l-ai deshcis degeaba pe asta, ca nu o sa primesti mai nici un raspuns concret.... cauta pe net...

Edited by edu.

nu va inteleg glumele,dar ma bucur ca radeti la propriile glume

Mestere, asta nu-i o belea asa mare, se rezolva cu ceva terapie.

Problema ta e ca nu esti in stare sa exprimi niste idei coerente. Si asta se rezolva cu terapie, da' e un picut mai greu la varsta ta (chiar, cati anisori ai, ca pari puber, asa...?)...

ba frate,nu e unu care sa ma scoata din pepeni aici..dar voi aveti ceva probleme la mansarda :)) nu va inteleg glumele,dar ma bucur ca radeti la propriile glume

mai straduiti-va sau get a life/job/woman :D

asfalt uscat,fetelor!

...clar ! ..toti au probleme la mansarda ... numa' TU esti ala "normal" de'si tot TU iesi din pepeni si iti sare rapid "mustaru' " ai grija ca s'ar putea sa te afecteze iremediabil si sa iti afecteze "cariera" ta motociclistica ..

..pe forumul asta iti trebuie "stomac tare" / nervi intinsi ...sau indiferenta completa/divertisment..dar ai grija ca da DEPENDENTA mai ales celor ca tine ..care in plin sezon moto NU prea fac kilometri ..din diverse motive

.. ti'ai luat categoria A, pe stilul vechi.. tia'ai facut cont .. si apoi ai inceput viata de forumist motociclist cu posturi si topicuri "agasante", intrebari puerile la care le gasesti raspunsuri cu primul search pe google .. etc.

- TU esti la LEVEL 2 .. deja scrii mai des decat citesti chestii si incepi sa te si enervezi pe altii, postezi zilnic

- LEVEL 3 .. va fi cand deja vei da sfaturi gratuite .. altora mai putin experimentati ca tine, de multe ori neavizate ...urmate poate si de jigniri personale

ATENTIE ! LEVEL 12 poti sa il atingi numai daca vei duce o viata dura ..de MOTOCICLIST FORUMIST INRAIT, cu o doza minima de POSTURI zilnice si multi kilometri virtuali

- poate o sa ai motor .. incepi sa faci kilometri .. si forumul asta il vei vizita sporadic si in extrasezon .. si vei interveni chiar cand este ceva cu adevarat de comentat

- ce recomanzi TU altora: get a life/job/woman s'ar putea sa ai nevoie TU mai multa .. in PLUS .. o motocicleta cu care sa te dai !

- sper ca in viata reala ... sa iti exprimi ideile mult mai bine decat ti le exprimi in scris

- sper sa iti iei motor cat mai curand si sa nu ajungi la LEVEL 12 cu "ficatul marit"

- sper sa faci multi kilometri reali si mai putine posturi "gratuite"

...clar ! ..toti au probleme la mansarda ... numa' TU esti ala "normal" de'si tot TU iesi din pepeni si iti sare rapid "mustaru' " ai grija ca s'ar putea sa te afecteze iremediabil si sa iti afecteze "cariera" ta motociclistica ..

..pe forumul asta iti trebuie "stomac tare" / nervi intinsi ...sau indiferenta completa/divertisment..dar ai grija ca da DEPENDENTA mai ales celor ca tine ..care in plin sezon moto NU prea fac kilometri ..din diverse motive

.. ti'ai luat categoria A, pe stilul vechi.. tia'ai facut cont .. si apoi ai inceput viata de forumist motociclist cu posturi si topicuri "agasante", intrebari puerile la care le gasesti raspunsuri cu primul search pe google .. etc.

- TU esti la LEVEL 2 .. deja scrii mai des decat citesti chestii si incepi sa te si enervezi pe altii, postezi zilnic

- LEVEL 3 .. va fi cand deja vei da sfaturi gratuite .. altora mai putin experimentati ca tine, de multe ori neavizate ...urmate poate si de jigniri personale

ATENTIE ! LEVEL 12 poti sa il atingi numai daca vei duce o viata dura ..de MOTOCICLIST FORUMIST INRAIT, cu o doza minima de POSTURI zilnice si multi kilometri virtuali

- poate o sa ai motor .. incepi sa faci kilometri .. si forumul asta il vei vizita sporadic si in extrasezon .. si vei interveni chiar cand este ceva cu adevarat de comentat

- ce recomanzi TU altora: get a life/job/woman s'ar putea sa ai nevoie TU mai multa .. in PLUS .. o motocicleta cu care sa te dai !

- sper ca in viata reala ... sa iti exprimi ideile mult mai bine decat ti le exprimi in scris

- sper sa iti iei motor cat mai curand si sa nu ajungi la LEVEL 12 cu "ficatul marit"

- sper sa faci multi kilometri reali si mai putine posturi "gratuite"

PS ..e JOI .. iesi din lumea "virtuala" ...treci in cea "reala" [acolo unde prin stomac trece .. bere si mancare ^_^ ] si faci cunostiinta cu oamenii si motocicletele lor

..sunt sigur ca deja le recunosti si poti sa le cataloghezi oarecum pe clase ... daca ai nevoie de sfaturi legate de achizitia unei motociclete e un moment potrivit..

Edited by CDCriss

PS ..e JOI .. iesi din lumea "virtuala" ...treci in cea "reala" [acolo unde prin stomac trece .. bere si mancare ^_^ ] si faci cunostiinta cu oamenii si motocicletele lor

..sunt sigur ca deja le recunosti si poti sa le cataloghezi oarecum pe clase ... daca ai nevoie de sfaturi legate de achizitia unei motociclete e un moment potrivit..

Uuuuh , ce foame m-o luat ! :)

Astazi , PapStop la Sorin :peace:

Edited by Arthur TM

Bai oameni buni... uite asa nu gasesti un topic bun de ceva pe forumul asta... ca toata lumea vorbeste pe langa.

baiatul a intrebat "UNDE GASESTE PE CINEVA CARE ADUCE MOTOARE IN TIMISOARA !!!! ".... repet TIMISOARA

Adica ceva dealeri actuali... ca unele postari sunt de acuma cativa ani cu dealeri care nu mai exista, sau intre timp s-a aflat ca e tepar, etc!

asa ca... in loc sa postati "cauta pe google" mai bine nu postati si gata.

p.s: dute azi la Sorin la Rabbit club, ca e cu mancare si baute. O sa te ajute mai multi decat acii pe forum.

cdcriss,tocmai asta ziceam.eu sunt prea calm ca sa bag inseama comentariile de prost gust,dar le mai dau si lor atentie.nu ma dau zmeu,pt ca printre 10 prostii,poti scoate si un lucru bun pe gura (vb la general) si sunt sigur ca la fel fac si eu. Am zis si o repet. Va deranjeaza,nu raspundeti/dati unfollow..e simplu :))

Stiu sigur ca in realitate ne-am intelege mult mai bine,pt ca asta e dezavantajul mediului virtual:nu se remarca mereu ironia,nu stii cum sa citesti o chestie si pe ce sa pui accent,nu iti dai seama daca vb cineva serios sau nu pt ca nu vezi un zambet.

Si da, fix 19 am..dar ce importanta are,fratilor? :))

Bai oameni buni... uite asa nu gasesti un topic bun de ceva pe forumul asta... ca toata lumea vorbeste pe langa.

baiatul a intrebat "UNDE GASESTE PE CINEVA CARE ADUCE MOTOARE IN TIMISOARA !!!! ".... repet TIMISOARA

Adica ceva dealeri actuali... ca unele postari sunt de acuma cativa ani cu dealeri care nu mai exista, sau intre timp s-a aflat ca e tepar, etc!

asa ca... in loc sa postati "cauta pe google" mai bine nu postati si gata.

p.s: dute azi la Sorin la Rabbit club, ca e cu mancare si baute. O sa te ajute mai multi decat acii pe forum.

Pai si nu tot cei care merg la Sorin , au raspuns ? :) Primul pas : iesi din casa . Al doilea pas : hai la Sorin . Urmatorii pasi se stabilesc la fata locului :)

Edited by Arthur TM