Sari la conținut

Weekend pe circuitul de la Tg. Secuiesc 13 - 15 Septembrie


Denis_sbz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domnu' patron m-a informat ca week-end-ul viitor o sa fie liber. Au mutat competitia de kart-uri la Bucuresti. Mutam si noi data pentru 7-8 Septembrie?

am vorbit acum cu viktor. competitia se muta in bucuresti, dar asta implica si prezenta patronilor in bucuresti. el a spus ca va reveni cu un telefon si ma anunta daca va ramane cineva acolo ca sa ne permita intrarea. eu sper sa se poata pentru ca sunt hotarat sa ajung si weekendul asta. momentan sunt eu si eusebiu. daca mai doriti sa va mai alaturati vreunul si pentru weekendul asta dati de stire. s-ar putea sa fim mai convingatori fiind mai multi! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dimineata cand am vorbit cu domnul de la circuit ne-a spus ca ei vor fi la Bucuresti in weekend-ul asta (7-8), dar daca este anuntat inainte cate persoane vin si cand vor sa se dea, trimite pe cineva la circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dimineata cand am vorbit cu domnul de la circuit ne-a spus ca ei vor fi la Bucuresti in weekend-ul asta (7-8), dar daca este anuntat inainte cate persoane vin si cand vor sa se dea, trimite pe cineva la circuit.

asadar ne strangem si noi cativa, sa facem impresie buna si sa ne lase pe circuit weekendul asta?

 

eu am ce cauta cu GS-u pe acolo? :)) mai vine vreun GS?

poti veni si cu IJ, ural, cb, gs, s1000rr. orice autoturism categoria A este acceptat, mai important este echipamentul complet! in rest bani de gaz si pista sa ai ca de dormit poti sa dormi si cu cortu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intamplat si ieri (toata ziua) si azi. eu am dat o fuga de la Rasnov, si m-am dat sambata dupa-masa, juma de ora non-stop, din prima; si atat, ca eram cam rupt si trebuia sa ma intorc.

au fost multe motoare (si stradale si de circuit), iar circuitul e foarte fain.

din ce am vorbit cu tipul de acolo, w/e viitor ar fi tot la fel, de dimineata (9-10), pana spre 7. Adica, cat timp e vremea buna si nu e vreo etapa de campionat, circuitul e dechis.

Peste 2 w/e e etapa de Karting, deci atunci nu se poate intra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a intamplat si ieri (toata ziua) si azi. eu am dat o fuga de la Rasnov, si m-am dat sambata dupa-masa, juma de ora non-stop, din prima; si atat, ca eram cam rupt si trebuia sa ma intorc.

au fost multe motoare (si stradale si de circuit), iar circuitul e foarte fain.

din ce am vorbit cu tipul de acolo, w/e viitor ar fi tot la fel, de dimineata (9-10), pana spre 7. Adica, cat timp e vremea buna si nu e vreo etapa de campionat, circuitul e dechis.

Peste 2 w/e e etapa de Karting, deci atunci nu se poate intra.

si cat costa jumatatea de ora ?? sau cum ai procedat tu pt a te da?

Editat de catalin10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cat costa jumatatea de ora ?? sau cum ai procedat tu pt a te da?

am platit o ora intreaga (30 ron). pt. toata ziua, platesti 150.

 

am intrat, m-am dat, si dupa vreo ora a venit si tipul de la circuit. i-am zis cand am intrat, am completat un formular si cam asta a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dor de duca si voie buna sa fie :)

 

p.s. vremea arata foarte ok

 

Dor de duca... e permanent, m-am nascut cu el. Si voie buna, mereu cand sunt pe drumuri. Timp si bani sa fie (si vreme cat-de-cat). :)

 

Ma uitam la 4-13/15 C si ma gandeam... dimineata e frigut, daca sunt sub 10 C e mai greu cu aderenta nu? Just sayin', temperaturile mi s-au parut... zgarcite. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si weekendul trecut a fost racoare de dimineata insa pina nu s-a incalzit un pic asfaltul, in jur de 11-12, nu s-a intrat.

 

La 15-20 de grade, daca este uscata pista, aderenta este una care permite un mers in siguranta.

 

temperaturile mi s-au parut... zgarcite :)

 

Se face din ce in ce mai racoare iar asta este un motiv pentru care trebuie sa ne bucuram de vremea buna ... cit inca mai avem :)

Editat de Denis_sbz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...