Sari la conținut

KTM Freeride 250 R 2014


Postări Recomandate

Salut,

 

Am vazut ca o sa apara un nou model de freeride.

 

http://www.ktm.com/freeride/freeride-250-r/highlights.html

 

Ati gasit ceva informatii pe net despre el? Pare ca i-au pus motorul de 250 de pe exc.

Editat de damager
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata bine cifrele, pare o alternativa f interesanta. La 92 kile suna parfum!

Mosule,dupa Piscu Negru,ma chinuie gandul si pe mine !!!Nu este o motocicleta racing, dar crede-ma ca stiu ce zic,unde-i hard ajuta foarte mult.Binenteles ma tenteaza 2T nu 350 din punctul meu de vedere :)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai Bart iati ca sa te bata toata lumea o sa cazi peste ghidon ca e ptr pitici motoreta !

Hai Teo ca nu-i chiar asa!Eu am mers putin cu 350-ul si recunosc ca nu poti sa-i dai blana, dar repet, pe un traseu foarte greu si tehnic cum a fost cel de la Piscu Negru ajuta foarte mult.Sunt foarte sigur ca as fi terminat cursa mult mai repede si mai odihnit.Clar la curse mai "normale" nu are nici o sansa freeride-ul.Ce vreau sa zic e ca pentru orice endurist, amator de trasee mai hard si nu sta cu gazul invers sau trage la podium, ajuta foarte mult si nu te oboseste ca un motor normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

rabdare pana la primavara ca ma intorc la una pe fata/ doua pe dos, incetisor, batraneste.

O sa merg cu motorul asta imediat cum o sa am ocazia. Si eu cred ca cu niste scarite late, un inaltator de ghidon si niste arcuri mai tari poate sa iasa un motor cu care sa te distrezi tare de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...