Sari la conținut

Marc Marquez Fan Club 93


LucianU
 Share

Postări Recomandate

Chiar daca unii nu sunt deacord cu acest topic....m-am gandit ca merita sa aibe un topic in care sa primeasca laude pentru ceea ce face pe circuit la ora actuala.

Este un adevarat campion in devenire chiar de la debut , asa ca merita toate laudele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 650
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chiar eram curios cand va aparea un topic pt feomenul marquez...

N-a facut altceva decat sa urmeze sfatul unui coleg de pe aici care se gandise la asta, el doar a facut-o.

Fan Marquez here !

 

Chiar daca unii nu sunt deacord cu acest topic....m-am gandit ca merita sa aibe un topic in care sa primeasca laude pentru ceea ce face pe circuit la ora actuala.

Este un adevarat campion in devenire chiar de la debut , asa ca merita toate laudele...

Mai acum 20 minute tineai cu Lorenzo, acum cu Marquez, maine cu cine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis ca tin neaparat cu Lorenzo. Mare stima pt el. Poate nici motocicleta nu-l ajuta.

Am zis ca MM este un mare campion in devenire.....indiferent ce-l ajuta....motorul,talentul,curajul...etc

Oricum daca iau 3 de la Yamaha....Lor / Cal / Rossi .....toata stima pt Lore care se bate pt pol cel mai tare dintre toti.

Fie el si accidentat...nici la Dany nu se vede dorinta arzatoare de a ajunge in Pol....o are cu siguranta....dar la Lore este evidenta peste toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut mare incredere in el de cand era la Moto2. Daca are noroc si nu are vreo accidentare serioasa sezonul asta o sa ajunga mare. E nebun la cum merge dar de-asta e si frumos sa il urmaresti. +1 si il astept si pe Scot Redding (are un stil hanging off foarte extrem la fel ca Maq / stilul Moto2 si se pare ca da rezultate la Motogp)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

placerea mea pentru felul lui de a pilota inca de la moto2 a inceput sa dea roade:X....este pe cale de a deveni campion mondial inca din anul de debut!

Jos palaria pentru el si echipa Honda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si comentatorii spuneau ca face corp comun cu motoreta atunci cand trebuie dar cand este necesar o lasa sa-si faca "de cap" sub el...

Si asa si este...ce derapaj a facut in Q2 si totusi nu a cazut....iar pe langa asta l-a batut si la timp pe Lore in acel tur



La anu va fi cu siguranta frumos sa-l vezi si pe Redding cum se bate ca nebunu cu stilul lui agresiv pt pudium

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu.

Sper sa nu pateasca nimic si sa ajunga batran...sa se bata cu copilul lui rossi...sau fata lui stoner :)...ce o fi

E un geniu.tot ce sper e sa aibe concurenta pe parcursul carierei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt un Ultras Marquez!

Imi pare rau ca nu am deshis eu topicul asta...da nu e bai ca eu am deschis acum cativa ani unu' care a spart tot pe nume "Fiabilitatea Kawasaki"!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt un Ultras Marquez!

Imi pare rau ca nu am deshis eu topicul asta...da nu e bai ca eu am deschis acum cativa ani unu' care a spart tot pe nume "Fiabilitatea Kawasaki"!

:P

Si tu poti sa faci topic ultrasmarquez.:P

As vrea sa il vad pe kawa in 2016

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa vad Kawasaki....undeva cumva candva...si la curse de barci numa sa vad undeva scris Kawasaki :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa vad Kawasaki....undeva cumva candva...si la curse de barci numa sa vad undeva scris Kawasaki :P

La mine...zx6 :P

 

Ontopic.

 

Sunt curios daca marc va opta pt f1 pe viitor.sunt sigur ca va fi curtat.

Editat de P T R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare individul !Pozitia corpului: ultra-ULTRA agresiv pe motor ,franeaza f f f tarziu,misca trunchiul f f mult----lucreaza FOARTE mult pe motor!! ,,,,slide roata fata,slide roata spate ,slide stanga,slide dreapta.Slide cu amandoua roti deodata ----RISCA ENORM dar simte FOARTE bine motorul. Pe langa el ,rossi pare o scandura ambulanta...nici nu e de mirare ca ia 10-20-30 sec /cursa .MM-- stofa de campion fara doar si poate .

Editat de Fatal Fury
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit doua sezoane de Moto2 doar pentru ca era Marquez acolo.

Abia am asteptat sa inceapa acest sezon pt a vedea ce figura face. Pana acum nu m-a dezamagit!

E incredibil ce face.

Mi-aduc aminte ce-a declarat cand a urcat prima oara pe mobra de 1000: waw, this bike is so fast! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am urmarit moto2 NUMAI pt el!

Tin minte ce ciuda am avut ca in primul sezon a cazut si a reusit Bradl sa se distanteze...ca daca mai erau 3 curse nu lua nici titlul ala...

Acuma nu mai dau doi lei pe moto2!

Stiu stiu...nu sunt fan motociclism...bla bla.....sunt fan Marquez!

There...i said it...happy now?

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marquez e un super pilot. Dupa calificarile de azi, Lorenzo spunea ca a crezut ca e in pole... ca a facut cel mai bun tur din sezon (probabil fara greseala) , insa dupa aia a aflat ca Marquez a reusit sa fie chiar mai rapid :D

Stilul sau de pilotaj e unic... eu n-am vazut la nimeni ceva asemanator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...