Sari la conținut

Marc Marquez Fan Club 93


LucianU
 Share

Postări Recomandate

Multumesc! :hug: :bigstar:

 

M-am intilnit cu Marc intr-o benzinarie Repsol ieri, am vrut sa-mi fac un selfie cu el dar era cam multa lume si am zis sa nu zica ca-s nebun ca-mi fac selfie cu un carton in marime naturala. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 650
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dupa doua sau trei abandonuri din 6 curse cum dracu vrei sa arate clasamentul? Ma mir ca nu e si Aleix Expargaro in fata lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Ce naiba ai pus mah aici?!?!

Sunt mai multe sepcute si tricouri galbene cu 46 decat steaguri si alte acarete cu 93. :)))

Mai bine muti poza pe topicul lui VR46 :P

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Gata, unlike (implicit si unfollow) si de acum sunt fanul "celuilalt" oricine va fi el (chiar si daca reuseste mosul prin absurd sa ia campionatul anul asta). Un campion asa mare cu un caracter atat de mic nu am mai vazut de la Schumacher (si ala era domn pe langa Tavalici, macar era cam ca toti ceilalti bulangiu numai cu adversarul direct). Daca la anul ii intoarce tapul batran favorul, oricat de urat ar fi, voi considera ca e drept. Sper doar sa NU se lase cu altii la categoria Wayne Rainey.

Editat de GXG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il doare la basketi pe tavalici. Si-a atins obiectivul. La anul daca s-o batea la campionat (sau si mai devreme), mi-e frica sa nu dam cu RIP pe aici. E clar ca amandoi sunt capabili de prostii. Personal nu il pot acuza pe Rossi. Nu ca sunt fanul lui, A facut o magarie, dar o magarie absolut de inteles si pe care cred ca nici eu nu m-as fi putut abtine. Daca era ultima cursa cred ca il si lua la bataie. Asa, cred ca mai nutreste speranta. De-aia s-a termnat asa light.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...