Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

ora de plecare este 19 la intrarea pe a3. numarul meu de telefon este 0768.808.990 (iulian)

daca se poate, ar fi bine sa mutam ora de plecare undeva mai jos (macar 18), mai pe lumina cum s-ar zice, dar asta o hotarati voi aici, cei care merg pe mobra!



am vorbit cu baietii si lucrurile satu in felul urmator:

circuitul va fi deschis sambata si duminica, de la ora 9 pana la ora 18. cine ramane peste noapte pe pista nu va mai putea iesi dupa 18 intrucat se inchid portile. cine are cazare va trebui sa plece la ora 18 si vine urmatoarea zi al 9. am primit ordine clare... si am angajamentul de a avea grija de voi pe acolo asa ca va rog sa nu imi faceti belele :P

p.s sa aveti buletin la voi pentru ca o sa completam niste formulare cu datele din buletin (asta pentru cei ce nu le stiu pe dinafara)

 

can”t wait! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu vin pe mobra, propun o benzinarie in locul benzii de urgenta de pe autostrada. Alimentezi, faci presiunea, bei un cico, admiri o buca. Pe banda de urgenta stai in camp.

De acord. Dar poti sa pleci mai devreme? Uite jinxy propune deja ora 17. Cine da mai jos?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin pe mobra, propun o benzinarie in locul benzii de urgenta de pe autostrada. Alimentezi, faci presiunea, bei un cico, admiri o buca. Pe banda de urgenta stai in camp.

Daca pui asa problema si eu prefer buca in detrimentul campului :))

 

Ramane la OMV Pipera la 5PM, da? Din experientele anterioare va spun sigur ca la 10 persoane ne va lua minim-minim 30 min sa ne strangem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....

 

Ramane la OMV Pipera la 5PM, da? Din experientele anterioare va spun sigur ca la 10 persoane ne va lua minim-minim 30 min sa ne strangem.

Pai cei care merg pe mobra pana acum par a fi 4... Ideea era ca daca plecam mai devreme sa facem o Cheia si sa nu mai stam dupa masini.

 

Daca ne strangem abia la 17, pana plecam cu totii se face 18, nu mai are nici macar rost sa o luam pe Cheia, mergem impreuna cu masinile pe DN1 ca se intuneca.

 

Voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cei care merg pe mobra pana acum par a fi 4... Ideea era ca daca plecam mai devreme sa facem o Cheia si sa nu mai stam dupa masini.

 

Daca ne strangem abia la 17, pana plecam cu totii se face 18, nu mai are nici macar rost sa o luam pe Cheia, mergem impreuna cu masinile pe DN1 ca se intuneca.

 

Voi ce ziceti?

Eu oricum trebuie sa merg in pas cu masina, deci faceti planul fara mine pentru Cheia daca decideti sa va duceti.

Editat de jinxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cei care merg pe mobra pana acum par a fi 4... Ideea era ca daca plecam mai devreme sa facem o Cheia si sa nu mai stam dupa masini.

 

Daca ne strangem abia la 17, pana plecam cu totii se face 18, nu mai are nici macar rost sa o luam pe Cheia, mergem impreuna cu masinile pe DN1 ca se intuneca.

 

Voi ce ziceti?

Eu zic sa plecam cu totii ca sa poti baga bagajul in masini.

Mie nu imi mai este gandul la Cheia cand stiu ca o zi si ceva voi sta numai pe circuit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

1. neutrino - duba vineri

2. crbl - duba vineri

3. septimiu - duba sambata

4. petit lutin - duba sambata

5. anca paispe - duba sambata

6. klux - moto vineri

7. gabi_papi - moto vineri (fara Cheia)

8. jinxy - moto vineri (fara Cheia)

9. the mentalist - moto vineri

10.saian - moto vineri

Corect?

Editat de jinxy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu putem sa agatam niste sufe de masina sa nu mai consumam benzina? :crack:



1. neutrino - duba vineri

2. crbl - duba vineri

3. septimiu - duba sambata

4. petit lutin - duba sambata

5. anca paispe - duba sambata

6. klux - moto vineri

7. gabi_papi - moto vineri (fara Cheia)

8. jinxy - moto vineri (fara Cheia)

9. the mentalist - moto vineri

10.saian - moto vineri

Corect?

Buna centralizare! Constat ca e un loc in duba de vineri?:D Cat e motorina la duba/3?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu putem sa agatam niste sufe de masina sa nu mai consumam benzina? :crack:

 

 

Buna centralizare! Constat ca e un loc in duba de vineri?:D Cat e motorina la duba/3?

Duba de vineri are loc de 2 moto si 3 persoane... cred ca s.a inteles gtresit. Oricum daca aveam loc de inca o moto anuntam din timp. Nu sunt chitros :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...