Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

150 lei cu echipamente cu tot :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine si eeeeeu.

Cand pleaca Alex cu duba?

Inca nu stiu daca sa vin pe motosicli, sau cu masina.

Vine si Bala?


» Post actualizat in 24 Jun 2015 08:15

150 lei cu echipamente cu tot :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El pleaca din B, vineri seara. Eu vin sambata dimineata din Roman, ca sunt intr-o tura cu moto :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El pleaca din B, vineri seara. Eu vin sambata dimineata din Roman, ca sunt intr-o tura cu moto :ok:

Ham inteles. Si eu tot sambata dimineata. Ramane sa vad daca pe motor sau cu masina.

Merci si enjoy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lap din iesirea 31mai-1iunie cand am inceput urmarirea individului de mai sus care s-a grabit sa intre pe circuit,camera a ramas fara memorie dupa 3 min .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost genial, am niste filmulete dar sunt pe acasa, si le-am facut mai mult urmarind niste prieteni din Pitesti care mergeau mai incet.

A fost si Ionut Mistode, care cazuse cu vreo 3 saptamani in urma si se resimtea bine de tot. Cu toate astea, nimic nu-l impiedica sa scoata 1:02 :))) .

Vreme superba, cred ca au fost 20 de motociclete.

Cu ocazia asta l-am cunoscut pe Eduard Georgescu, pentru care am tot respectul. Cum poate sa mearga omul in halul ala, e imposibil ce face.

Daca ar as putea sa ma duc in fiecare zi, as face-o.

Concluzia - mergeti acolo cat de des puteti, este un circuit pe care inveti foooooarte multe. Asfalt bun, super desen, solicitare mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze nu aveti ?

ma bucur ca te-ai distrat

Nu a avut cine sa faca, la cat de multi am fost. Cu ocazia acestei iesiri am constatat ca imi trebuie neaparat alta pompa de frana. Dupa 2 intrari trebuia sa o aerisesc ca sa nu imi invinetesc unghiiile la capatul liniei drepte...

Editat de stRADu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai rezolvat nici pana acum problema?imi pare rau

cum te-ai descurcat?

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai rezolvat nici pana acum problema?imi pare rau

cum te-ai descurcat?

Avand in vedere ca a fost prima oara pe circuit eu zic ca decent. Mai am de lucrat la pozitia corpului, nu ies suficient de mult din sa, cand merg am impresia ca am iesit maxim, dar cand te uiti pe poze e altceva :)). Timpi nu am avut ca nu am luat transpondere. Problema cu frana e mult mai serioasa decat credeam, nu stiu ce sa fac, s-o merita o pompa de r6 2008 la 100 de euro, sau brembo rcs de la JAGI cu 170. Sunt intr-o dilema...

Ca poze eu am cam asa:

post-66519-0-17687700-1435913432_thumb.jpgpost-66519-0-29555900-1435913438_thumb.jpgpost-66519-0-87918000-1435913422_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RCS-ul face toti banii. Cu acelasi tip de mobra, pe Hungaroring, franam cu 30-40 m mai tarziu, la capatul linii drepte (cu RCS-ul).

Felicitari pt iesiri, baieti! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a avut cine sa faca, la cat de multi am fost. Cu ocazia acestei iesiri am constatat ca imi trebuie neaparat alta pompa de frana. Dupa 2 intrari trebuia sa o aerisesc ca sa nu imi invinetesc unghiiile la capatul liniei drepte...

Te-ai gandit si la un kit de reparatie? Poate rezolva ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit si la un kit de reparatie? Poate rezolva ceva...

M-am gandit, mi-a zis un user de pe forum care a folosit un kit ca nu a rezolvat mare lucru, iar pe forumurile de afara e bine cunoscuta problema asta si toti au rezolvat-o inlocuind pompa de frana. La mine si daca sta in garaj motorul o luna, se inmoaie maneta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase poze,inseamna ca a fost "o cursa" in toata regula daca va depasiti acolo :) ,acum mi-am adus aminte de niste filmari din weekend ,era inversunare mare de tot pe circuit :)

varianta cu rsc`ul lui Bogdan e buna,varianta cu pompa de r6 uita de ea la pretul acela ,mai avea un baiat de aici pe forum o pompa PT de 19 la 350ron ,daca este in mintile ei,completa si se potriveste cu ce ai tu este foarte buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoase poze,inseamna ca a fost "o cursa" in toata regula daca va depasiti acolo :) ,acum mi-am adus aminte de niste filmari din weekend ,era inversunare mare de tot pe circuit :)

varianta cu rsc`ul lui Bogdan e buna,varianta cu pompa de r6 uita de ea la pretul acela ,mai avea un baiat de aici pe forum o pompa PT de 19 la 350ron ,daca este in mintile ei,completa si se potriveste cu ce ai tu este foarte buna.

Am vazut pompa aia insa sincer nu am prea mare incredere, mai degraba dau mai multi bani dar stiu ca iau ceva bun. Problema e ca 300 de euro, cat e o pompa noua Brembo, nu prea am in perioada asta, decat daca ar insemna sa nu mai ies din casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...