Sari la conținut

Alin G.
 Share

Postări Recomandate

In speranta ca ,,zeii'' forumului li se va face mila si o sa ,,meritam'' si noi amaratii de la periferia forumului o bursa a noastra locala , adica din judetul Hunedoara, fara sa mai fim nevoiti sa navigam pana la mama dracului in restul forumului la bursa mare, mai incerc sa creez din nou acest topic. Sper ca de data asta sa rama aici la fel si sa fie ,,fixata'' sus cum au si orase ca si Timisoara, Cluj, Sibiu, Arad, Caras-Severin ... etc.

 

Si daca tot am creat acest topic pun si eu un anunt de vanzare:

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-honda-transalp-din-1996-531830.html

 

O zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva probabil ca va sterge acest topic din nou, pt ca oamenii de care vorbesti, stiu una si buna sau se ghideaza dupa niste reguli prost gandite. Pana la urma tocmai modul de administrare si moderare a acestui forum a dus la situatia in care oameni si motociclisti adevarati gen Mihai Barbu sau Ionut si Ana (Into The World) au ales sa plece de pe acest forum sau urmeaza sa o faca.

Trist dar adevarat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pt ca tot s-a reinfintat bursa locala (multumiri) :

 

Vand Geaca Sport Piele Berik,marimea 58.E purtata foarte putin,protectii spate,umar,coate,antebrat.Captuseala detasabila.2 buzunare interioare+2 ext.Este in conditie foarte buna,necazuta,nejulita.O vand pt ca am slabit si mi-e cam mare acum.

Poze :

 

 

Mai multe aici : http://www.bikeshop.ro/accesorii/anunturi-vanzare-accesorii-echipament-motociclete-second-hand-geaca+berik+sport+piele+masura+58protectii+umerispatecotantebrataerisiri+la+-203314.html

 

Pret 100e neg,tel.0769472581.

Se poate vedea in Hateg-Petrosani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Casca Shoei w12 marime XS purtata aproximativ 250 km la o tura.
Casca este impecabila atât la exterior cat și la interior. Nicio urma De uzura în interior.

Tel : 0743.36.23.37 Cluj-Napoca

Marime XS, măsura 53-54 cm

Prețul este negociabil 500 lei neg. Pentru poze am pus linkul de pe olx.

Eventual schimb cu o casca mărimea S de culoare roz sau mov pentru doamne

 

http://olx.ro/oferta/casca-shoei-w12-marime-xs-noua-la-pret-de-jumatate-ID38CU9.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salutari

Este loc, asa ca inchirez garaj (loc pentru o motocicleta) zona centrala. Informatii aici sau la telefon 0744-529189.

Se poate intra si iesi oricand.

 

Multumesc


» Post actualizat in 30 Jul 2015 17:16

/index.php?/topic/728687-casca-x-lite/

 

Pret 700 lei.

 

Multumesc.

Editat de MirceaB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Are cineva vreo husa moto in plus sau de vanzare (dar cat mai ieftin) ?

 

Tin motorul intr-un garaj si as avea nevoie mai mult pentru praf sau mizeria care mai cade de pe acoperis (tigla) .

 

Multumesc.

Uite aici ceva husa "ieftina"... :D

http://catalog.lidl.ro/bc46d818-6c82-44a9-8018-c2cef4f26a05/index.html#/6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Salutare, oameni buni.

M-am întâlnit la Salonul Auto-Moto de anul acesta cu un tip din Deva care face genți/side-case-uri pentru moto (îmi spunea el că le poate face inclusiv gen troller, să le dai jos și să le tragi pe roți) și din păcate i-am pierdut numărul de telefon. Aveți idee cum pot da de el, aveți habar cam despre cine e vorba?

Mulțumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Oare este cineva din Deva care are de inchiriat garaj, sau este cineva dispus sa imparta cu inca o motocicleta chiria garajului in care sta cu motocicleta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...