Sari la conținut

Formula 1


Jorge Lorenzo

Postări Recomandate

Acum 46 minute, Method a spus:

Haha,da,aici ai dreptate.Dar sincer eu m-am uitat de 3 ori la filmare si tot nu vad semaforul....Hamilton cu n lucruri pe cap,dupa ce i-a zis si ala "box box box"...poate fi scuzat aici zic eu.

 

inca o data, mare, patrat, pe stanga, clipeste cat poate de tare

sare in ochi rau de tot, erau chiar 2

 

si nu prea e de scuzat, a fost singura data sezonul asta cand putea face diferenta el, nu masina

daca el are multe pe cap cate or avea aia care merg cu junghiuri care se strica?

la greseli e 1 din 1

Editat de prafrau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 12 ore, john17 a spus:

Mda, și soferul care intră pe interzis poate fi scuzat dacă i-a zis waze, nu? :moron:

Daca respectivul sofer vine de pe Parabolica cu 300kmh,da :P

Acum 12 ore, prafrau a spus:

 

inca o data, mare, patrat, pe stanga, clipeste cat poate de tare

sare in ochi rau de tot, erau chiar 2

 

si nu prea e de scuzat, a fost singura data sezonul asta cand putea face diferenta el, nu masina

daca el are multe pe cap cate or avea aia care merg cu junghiuri care se strica?

la greseli e 1 din 1

L-am vazut si eu finally dar a trebuit sa ma uit atent.

Mie mi se pare scuzabil,da ditai grupu de strategie din birouri trebuia sa beleasca ochii la asa ceva si sa verifice daca e rosu sau nu.

 

Chestia e ca intradevar ei s-au invatat sa nu gandeasca,ci sa execute rapid si cat de bine posibil instructiunile primite.E ceva normal,natural pana la urma sa faca asta.Daca aia gnadesc pt tine si iti dau instructiuni clare precise care in majoritate se dovedesc castigatoare,nu te mai uiti,daca de 10 ori ai castigat pe ce ti-au zis ei,a 11a oara nu te mai uiti,mergi pe mana lor.

Acuma daca era Vettel si ii ziceau sa intre,ma poate Vettel se uita ca el e patit cu strategii Ferrari :bounce:

 

 

Perez paraseste Force India/Racing Point la sf sezonului.Pacat pt ca mie chiar imi placea de el.

Probabil vine Vettel in locul lui....va proba si el finally un Mercedes.

 

...si Vettel a semnat cu Racing Point/Aston Martin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Perez e cam milionar el si familia lui.Sponsorul lui e Guvernul Mexicului cam de pe cand a debutat deci...n-as zice ca Perez e vreun sarac.

 

1.Senna si Ratzenberger au murit la Imola (San Marino) nu la Monza.In acelasi weekend Barichello a avut un accident care l-a bagat in coma - barierele mult prea aproape de asfalt si viteze de peste 300kmh,cam de aici problemele.

2.Si la Monza au murit destui piloti de-a lungul timpului,asta insa nu inseamna ca e un circuit spectaculos...ce legatura are una cu alta?weird.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferrari at 1000: The enduring appeal of F1's most iconic brand

Cea mai veche si mai galonata echipa din istoria F1 face weekendul asta 1000 de mari premii.Sa le uram succes.

Si avand in vedere ca tota treaba se intampla in Italia pe Mugello...presiune pe ei masiv.

 

Si-au pus culoare speshial,mai pe individual pe arogantza asa,bate mai spre burgundy de bogati.

Sper ca aici sa ii tina franele motoarele samd, "sa faca o figura frumoasa" vorba lui mister :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Method a spus:

Sper ca aici sa ii tina franele motoarele samd, "sa faca o figura frumoasa" vorba lui mister :bounce:

Aici cei de la Ferrari au putina sansa la capitolul frane, zic eu: e un circuit super rapid, cu putine franari mai tari: San Donato si Corentaio, in rest sunt finute franarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahah,ar fi culmea sa recidiveze la problemele pe franare.

 

Avand in vedere ca masinile de F1 alearga prima oara pe Mugello,e o comparatie interesanta cu cei din gp :

F1 : Bottas - 1.17.9

Gp : Marquez - 1.45.5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac, bre, conservarii ăștia? 

Le-a arătat țoțo calea, se vopsește mergedesul lolo și aia e, îi mai trebuie doar o mârțoagă pictată și câștigă fierrarii. 

Din ce în ce mai mult spectacol, mă bag la somn. 🤬

A, parcă n-aveau voie să lucre la cotețe pe linia boxelor, trebuia să le bage în șopru, văd că s-au făcut toți mecanici de bordură... :huh:

Băi ce rahat! Vine bronzatu' cu tricou cu mesaj politic :puke:, nu mi se pare deloc ok! S-a mers prea departe dpmdv.

Nu știu sponsorii care au fost acoperiți de acel tricoi ce părere or avea... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, john17 a spus:

Băi ce rahat! Vine bronzatu' cu tricou cu mesaj politic :puke:, nu mi se pare deloc ok! S-a mers prea departe dpmdv.

Nu știu sponsorii care au fost acoperiți de acel tricoi ce părere or avea... 

 

nu sunt fanul manelarului, dar ala nu e mesaj politic

nu va mai uitati in gura comentatorilor, nu prea stiu aia ce vorbesc

 

si poate sa poarte ce tricou vrea el, a castigat o cursa si poate atrage atentia asupra carei probleme doreste, nu iti convine, nu te uiti

asta e un obicei foarte vechi si foarte bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, prafrau a spus:

poate sa poarte ce tricou vrea el,

Nu chiar... De aia de ceva vreme au inclusiv helanca ignifugă inscripționată cu sponsorii, că își mai lasă combinezonul "în vine". În fine, ctreaba lui ce face, dar nu e ok să vină fiecare ba cu "la mulți ani mamă soacră" ba cu "ue vecinului care a parcat pe locul meu". 

De uitat nu prea mă mai uit la f1, azi n-aveam ce face și oricum mai mult am picotit. Orucum cu ocazia asta mi-a devenit și mai "simpatic" tuciuriul. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marele crash a fost funny...si m-am bucurat ca a luat si Albon un podium,chiar o merita.Pacat insa ca nu a luat si Ricci podium,are pariu cu Cyril Abttititit ca la primul podium pe care il ia isi fac matching tatoos :bounce:

Acum 15 ore, john17 a spus:

Băi ce rahat! Vine bronzatu' cu tricou cu mesaj politic :puke:, nu mi se pare deloc ok! S-a mers prea departe dpmdv.

:agree:

Deci ma fak ceva in black power lives matter si porcariile lor.Nu stiu cum poate sa sustina niste prostii mai mari decat el doar pt ca japitzele care au tot felul de incidente cu politia din care ies sifonati sau nu mai ies deloc sunt negri.Daca nici asta nu e rasism...

Iar sa sustii niste infractori condamnati doar pt ca sunt negri...iarasi penibil.Avand in vedere ce nenorociri se intampla in America in numele rasismului si cati oameni nevinovati mor si ce atrocitati se fac pt a proteja negrii iar politia nu intervine cu nimic sa protejeze legea si cetatenii de frica sa nu ii calce pe bombeu pe militantii negri...mi se pare jenant.Pai au inceput oamenii din cartiere sa isi faca militii armate ca la 1800 ca sa se protejeze de infractori?(desigur toti infractorii sunt negri dar la naiba la asta inchidem ochii).

Vine mister mynele sa sustina intr-o cursa de F1 arestarea si condamnarea a 3 polititsi din Kentucky care si-au facut meseria in cazul Breonna Taylor....ca ce chestie?De ce??

Politistii aveau mandat pe care il executau?Aveau.Mandatul era unul de intrat tiptil,parsiveste ca traficantii (negri desigur) care stateau la madama aia in casa sa fie prinsi in fapt,deci prin urmare politaii au actionat cf legii,au intrat fin.

Politistii au reactionat cu foc de arma impotriva focurilor de arma trase de negrul (pasnic desigur) cu care statea madama asta.Normal ca in ce a urmat a iesit un iuresh din care aia n-a iesit bine deloc dar...damn girl,nu mai adaposti traficanti la tine in casa daca vrei sa nu se intample din astea.

Politistii au avut mandat si au actionat conform procedurilor,cum au fost invatati.La fel ca si in cazul lui nea ala mare de la care a inceput toata treaba asta cu black lives shit.Deci prin urmare,cand oamenii isi fac datoria conform manualului,cum au fost invatati,de ce sustii tu bai arogantule sa ii aresteze?Sunteti golani o ardeti pe trafic da cand vine lumea sa va ridice si iese cu nasoale tipati sa se sesizeze procuratura si sa isi faca institutiile statului treaba?Pai guess what,si-au facut-o,de aia au venit peste voi.

Sau poate mister Lewis e obisnuit ca la el in Anglia sa vina politia cu lanterna sa te aresteze cand faci trafic de droguri,pt ca pasnicii cetateni englezi au decis ca politia sa nu poarte arma ca e prea amenintatoare in tara lui Shakespeare,(de aia sunt furturi si jafuri la tot pasul),dar in State din fericire nu e asa,aia sunt cowboy.Esti golan si scoti arma la ei?te impusca.Asta-i life'ul.

Scuze de off,dar Hamilton ar fi cazul sa isi vada de cariera lui si sa lase activismul aberant la o parte (sau sa-l practice in timpul liber) ca nu stie despre ce vorbeste,iar lumea in care a crescut el n-are nici o legatura cu viata reala si scursurile (in proportie de 70% negre,asta e statistica,sa se supere pe ea) pe care trebuie sa le infrunte zi de zi ofiterii de politie.

Acum 10 ore, l.u.v a spus:

Se pișe Hamilton din orice direcție pe restul. 😅

Gagiul câștigă și face pole position de câte ori vrea mușchiulețul lui. 

Mare campion! 😏

True.

Pe cat nu ii suport activismul si dreadurile din cap si tatuajele si blinkurile si toate prostiile de care se preocupa,pe atat de mult trebuie sa respectam pilotul.Jos palaria,e one of the greats.Va fi acolo cu Clark,Lauda,Senna,Prost,Schumi,Alonso,etc.Chiar daca omul e...un penibil,pilotul e superb.Astea sunt timpurile,gentleman drivers are gone...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, Method a spus:

Deci ma fak ceva in black power lives matter si porcariile lor.Nu stiu cum poate sa sustina niste prostii mai mari decat el doar pt ca japitzele care au tot felul de incidente cu politia din care ies sifonati sau nu mai ies deloc sunt negri.Daca nici asta nu e rasism...

 

ca de obicei pe aici, esti pe langa dar ai pareri

 

cazul e simplu: politia a gresit adresa cautand un traficant si a impuscat-o p-aia

traficantul pe care il cautau nu locuise niciodata la adresa aia, nu livrase niciodata droguri acolo, nu avea nici o legatura adresa cu traficantul, postasul care livra pachete in zona le-a zis politistilor ca nu se livreaza pachete suspecte acolo, nu s-au gasit droguri in casa aia

cateva detalii in plus: ala pe care il cautau era deja arestat (tot de ei), mandatul se schimbase din "no-knock" in "knock and announce" deci trebuiau sa se legitimeze si n-au facut-o

 

d-asta ala nu e mesaj politic, e mesaj social, e o nedreptate singulara si foarte clara, si sponsorii nu o sa zica nimic fiindca ar parea niste jeguri de oameni sa comenteze la asa ceva

 

sponsorii, spre deosebire de unii de pe aici, nu prea se pot apara cu ignoranta

 

din nou, e o chestie foarte veche ca un sportiv care si-a castigat atentia presei s-o foloseasca in scop social, e foarte buna, asa mai afla cate unii ca de fapt nu stiu ei totul

poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, au mai făcut și alți sportivi aroganțe d'astea și și - au luat-o! Parcă nici fotbaliatorii nu mai au voie să arate tricouri cu mesaje purtate pe dedesubt. Iar cu sponsorii nu e deloc așa, nu vedeți că nu vin nici ăia de la gp la interviu până nu-și iau ochelarii, ceasul, doza de energizant etc.?!? :moron:

Cursa interesantă poate pt că s-au mai amestecat de 2 ori cărțile la steagurile roșii, altfel ce plm spectacol a fost? Sau am ațipit eu când a fost mai intetesant și Aiogura n-a țipat destul de  tare să mă trezească? :huh:

Se ține iar Turcia? Pe Istanbul Park? 🤯 Am fost acolo în 2006. Măcar atunci făceau motoarele ZGOMOT!! 

"Lewis Hamilton is facing an FIA investigation for wearing a 'political' T-shirt demanding the arrest of officers involved in a high-profile police shooting in America." 

Dailymail.uk

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, prafrau a spus:

ca de obicei pe aici, esti pe langa dar ai pareri

 

cazul e simplu: politia a gresit adresa cautand un traficant si a impuscat-o p-aia

traficantul pe care il cautau nu locuise niciodata la adresa aia, nu livrase niciodata droguri acolo, nu avea nici o legatura adresa cu traficantul, postasul care livra pachete in zona le-a zis politistilor ca nu se livreaza pachete suspecte acolo, nu s-au gasit droguri in casa aia

cateva detalii in plus: ala pe care il cautau era deja arestat (tot de ei), mandatul se schimbase din "no-knock" in "knock and announce" deci trebuiau sa se legitimeze si n-au facut-o

 

d-asta ala nu e mesaj politic, e mesaj social, e o nedreptate singulara si foarte clara, si sponsorii nu o sa zica nimic fiindca ar parea niste jeguri de oameni sa comenteze la asa ceva

 

....iar tu,ca multi altii de pe aici,abia astepti sa dai cuiva peste nas,etalandu-ti astfel cunostintele aprofundate si principiile.Doar ca in graba ta de a hateri,nu citesti nu vezi si nu intelegi nimic.Si de aceea vorbesti fara tine si in necunostinta de cauza,lunadu-te desigur dupa majoritatea care urla fara sa stie insa de ce si unde e adevarul.Ia poftim si citeste doecumentat cazul madamei pe care il apara nea Lewis si dupa aia te ascult daca ai nelamuriri - link (sursa e wiki,dar poti cauta si in alte si alte articole printre care si NY Times) :

 

"Three plainclothes LMPD officers entered her apartment in Louisville, Kentucky, executing a no-knock search warrant (although, according to the police account and witnesses present at the scene, the officers nonetheless knocked before forcing entry). Gunfire was exchanged between Taylor's boyfriend Kenneth Walker and the officers. Walker said that he believed that the officers were intruders. The LMPD officers fired over twenty shots. Taylor was shot eight times and LMPD Sergeant Jonathan Mattingly was injured by gunfire.Another police officer and an LMPD lieutenant were on the scene when the warrant was executed.

The primary targets of the LMPD investigation were Jamarcus Glover and Adrian Walker, who were suspected of selling controlled substances from a drug house more than 10 miles away.According to a Taylor family attorney, Glover had dated Taylor two years before and continued to have a "passive friendship".The search warrant included Taylor's residence because it was suspected that Glover received packages containing drugs at Taylor's apartment and because a car registered to Taylor had been seen parked on several occasions in front of Glover's house.No drugs were found in the apartment.

Kenneth Walker, who was licensed to carry a firearm, fired first, injuring a law enforcement officer, whereupon police returned fire into the apartment with more than 20 rounds. A wrongful death lawsuit filed against the police by the Taylor family's attorney alleges that the officers, who entered Taylor's home "without knocking and without announcing themselves as police officers", opened fire "with a total disregard for the value of human life;" however, according to the police account, the officers did knock and announce themselves before forcing entry."

Vorbesti prostii pt ca 1.politia nu a gresit adresa,casa madamei se afla pe mandat pt ca fostul ei boyfriend se tot perinda pe acolo,2.politistii sustin ca si-au anuntat prezenta,si sunt convins ca nu au intrat la aia in camera fara sa scoata nici un sunet,insa totusi boyfriendul ei a deschis focul primul.Cand intra politia peste tine in casa nu tragi in ei,ca mori.Simplu.3.Pana nu decid instantele o condamnare,nedreptatea nu exista,doar lege.Daca legea ii deranjeaza pe negri,sa se duca in din State in Mozambic,ca acolo nu e problema,merge si fara lege.

 

Iar faptul ca politia cedeaza presiunii mediatice si il da afara pe unul de-al lor care n-a facut nimic altceva decat sa execute legal un mandat si care,atunci cand a fost impuscat din intuneric, a inceput sa traga in respectiva directie probabil pana a amutit tot (ceea ce e normal pana la urma),mi se pare penibil din partea Dep de politie.Bai nene,lumea vine la lucru isi risca viata pe fiecare zi,nimeni nu vrea sa moara la job.Eu personal nu ii gasesc vreo vina acelui om.Cum nici instanta se pare ca nu-i gaseste,dar meh....

Am impresia ca din ce in ce mai mult in SUA se vrea distrugerea politiei care si asa e depasita de multe ori de infractionalitate.Si nu inteleg motivul.Politia e un organism al statului care este indispensabil in respectarea legilor,iar maniera de a lucra a politiei din SUA mi se pare chiar finutza avand in vedere ce se intampla acolo si cu ce se confrunta.Politia vecina din Canada de exemplu este nu la cu totul alt nivel de duritate fata de politia din SUA,insa in Canada legea se respecta la milimetru,pentru ca atfel exista consecinte.Simplu.Si e corect asa.

Acum 2 ore, cuki a spus:

Nu vreau sa intru in polemici sau in discutii internabile, dar mesajul lui Lewis in forma respectiva nu avea ce cauta. BLM, Say Her Name, Bla Bla is OK, dar Arrest, Deport etc nu consider ca sunt ok.  Marea democratie a lumii, are teoretic toate mijloacele pentru a face dreptate...a pune presiune pe justitie este intocmai ceva democratic.

Lewis insa joaca cartea negrului asuprit, iar in vremuriile astea cam nimeni nu incerca sa-i spuna nimica. A mai incercat el sa o bage si pe ecologie, dar acolo si-a luat-o peste nas...mister 2 private planes, mister car collector, mister 10 case...ia fost cam greu sa-si transmita mesajele ecologice cand el cauza poluare cat un mic orasel.

:10:

Lewis e el politically corect dar ei sunt mult mai rasisti decat albii,oricine a avut de-a face cu negri stie despre ce vorbesc.De ce crede el ca aia sau Geroge Floyd sau aia din Canada,am uitat cum o cheama,au dreptate cand politia spune clar ca nu au?De ce tine partea unuia doar pt ca e negrru?Desi vorbim de infractori condamnati.Au dreptate doat pt ca sunt negri?Politaii aia sunt toti nebuni,toti impusca negri fara motiv,pt ca sunt cowboy?wtf

Acum 22 minute, john17 a spus:

Se ține iar Turcia? Pe Istanbul Park? 🤯 Am fost acolo în 2006. Măcar atunci făceau motoarele ZGOMOT!! 

DA,pe Istanbul merg.Va fi f interesant,circuitul e spectaculos.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, Method a spus:

 

...according to the police account, the officers did knock and announce themselves before forcing entry."

 

 

am inteles, mortul e de vina, politistii zic ca nu au facut nimic gresit, tu te faci ca nu intelegi

nu prea am ce discuta cu tine pe chestia asta fiindca nu am fost acolo sa stiu sigur ca sa ma pot contrazice, dar daca tie ti se pare ok ce scrie acolo, chiar si in forma ta, sustinuta doar de politisti (si contrazisa tot pe wiki in paragraful 3, dar nu cred ca ai ajuns pana acolo), nu prea am ce comenta

stiam ca sunt si d-astia, dar pana acum nu am cunoscut niciunul cu acces la internet

 

am avut de-a face cu politia din state, nu sunt cele mai placute interactiuni nici ca alb vorbitor de engleza pe la nivelul lor, singura pregatire pe care o au pare poligonul de tragere (sau, altfel spus, au exact educatia si comportamentul negrilor pe care ii impusca, dar uniforma in spate)

e o problema acolo pe care majoritatea populatiei o recunoaste (daca te uiti protestele sunt sustinute de peste 50% din americani), unii or stii mai bine de la distanta

 

nu sunt un fan al manelistului, mi se pare un plangacios prefacut, dar si-a castigat dreptul sa afiseze ce mesaj vrea el prin performante

ca nu-i place unuia cu fantezii elitiste de damaroaia, rasa pura de ce o fi trecut pe aici sa-si faca de cap cu inaintasii lui, nu cred ca conteaza

 

asta e partea buna, cum am zis, sponsorii n-o sa zica nimic fiindca inteleg complexitatea situatiei mai bine ca unul care proiecteaza piane pe forumuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca nu avem cum sa fim la fata locului,deci in consecinta se iau drept veridice constatarile organelor competente si calificate,cam asa parca era si chestia asta cu dreptul...nu ale unor baieti care demonstreaza vandalizand proprietati.In fine,e greu si cu principiile statului de drept samd,trebuie sa fi citit putin inainte sa te apuci sa vorbesti dar se pare ca nu.

Te-ai lansat in niste atacuri total gratuite la adresa mea,ti-am explicat cu argumente punctuale ca esti pe langa si total in necunostinta de cauza si tu in loc sa recunosti ca pe langa faptul ca nu stii despre ce vorbesti nici macar rabdare sa citesti niste articole care arata succint faptele nu ai.Inteleg ca te deranjeaza cand cineva iti arata ca bati campii,dar frustrarea ta nu e un motiv sa continui atacurile la adresa mea.

Pe de alta parte sunt convins ca ai 15 ani de state in spate si esti un fin cunoscator al politiei de peste ocean care "e toti inculti".Trailer trash.mda.Cred ca si la ei se face scoala tot la Campina ca la noi....Si au oprit niste conferentiari pe dreapta.Mda...in fine,discutiile astea nu isi au rostul aici.Sa fii sanatos.

 

Restart rules don’t need reviewing, says Masi as 12 drivers warned for their part in Mugello chaos

Nu-l penalizeaza pe Bottas,ceea ce mi se pare si normal.

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

the pink mercedes

Acum 6 ore, john17 a spus:

Până la urmă în afară de izbe și steaguri roșii - a, și tricoiul tuciuriului, uitasem! - pe pistă s-a petrecut ceva notabil? Că prodigiosu' a kilotat până la primul viraj. 🤭

Mercedes did their thing,restul...

Si apropo de vestitul deja tricou - FIA investigating Lewis Hamilton for Breonna Taylor T-shirt at Mugello

Ha!...bine,mi se pare ca avand in vedere situatia actuala si bombardamentul mediatic cu vrajeala asta de black lives shit,FIA calca pe un teren minat,dar na,probabil s-au saturat si astia de harneala asta si astfel ii dau un semnal ca e deja exagerat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, Valentino Rossi VR46 said:

Un lucru interesant ce a iesit la iveala dupa accidentul lui Stroll.

 

119523876-10160176830764908-192552747762
 

 

Cred ca avrut sa fie o gluma, nu? fotografia corecta este asta:

 

Canadians-Lance-Stroll-Nicholas-Latifi-crash-out-at-F1-Tuscan.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca vine Domenicalli la Liberty ca Formula 1 CEO.E bine ca nu i-au dat o pozitie mai importanta...foarte capabil omul.... :crack:

Mai eu nu inteleg,nu ar trebui sa dea pozitii din astea bazat pe realizarile anterioare?Ce realizari anterioare are baiatul asta in afara de a rata cateva campionate mondiale cu Ferrari?wtf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...