Sari la conținut

Postări Recomandate

Va salut, sper ca ma incadrez bine cu postul, categoria mare fiind imagini, iar eu venind cu filmulete. Cand circul cu motocicleta incerc sa filmez, iar in weekenduri, iau filmele la rand si incerc sa selectez chestiile "interesante" filmate pentru a le pune intr-o compilatie si sa le impartasesc cu lumea. Aceasta ar fi prima compilatie, sper eu dintr-o serie lunga :) Asfalt uscat!

 

Video

Sa nu mai stai asa aproape cand mergi in spatele unui camion cu lemne cu marfa neasigurata corespunzator(vizibil deasupra obloanelor si fara plasa). In rest dai tare cu filmatu' ca-i de bine, vad conservarii filmele pe net si vor fi stresati sa ne mai sicaneze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salut!

Ce program folositi pt. prelucararea filmarilor (taiat, efecte, text, muzica fundal, etc)?

 

Salutare, cyberlink powerdirector 11, face cam de toate.

 

--------------------------------------------------

Marsul moto din Targu Mures, din data de 06.04.2014, pentru a atrage atentia soferilor asupra motociclistilor din trafic. :)

 

Editat de sanducu89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

O mica excursie din Tg. Mures pana la Sovata, doar ca pe drum judetean partial,

Tg. Mures - Miercurea Nirajului - Neaua - Viforoasa - Sovata.

 

Majoritatea km-lor pana inainte de Neaua sunt peticiti, cu cateva exceptii.. unde sunt gropane sau drumul o ia la vale din deal... altfel.. nice views...

Cheers!

 

 



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O bucatatica din padurea de pe langa oras, mai exact Tg. Mures- Corunca, deasupra de sapienta, arata cam asa... :D

Cheers! Vreme buna, asfalt uscat si distractie de 1 mai! :D

 



----------------------------------------------------------------

Inceputul de nunta al unui coleg.... Nebunie de muzica de fundal hehe.

Cheers!!

 

Editat de sanducu89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

-----------------------------------

O tura duminica, Tg. Mures - Tarnaveni - Bichis - Ludus - Tg. Mures, din care, partea cea mai interesanta de data asta a fost trecerea din satul Dambau catre satul Ozd si pe urma la Bichis, portiune unde ne-am despartit de asfalt, si am luat-o pe dealuri :D Cheers!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Salutare!!

1 mai 2015.... hu haaaa că nu am mai intrat demult.

Traseu: Aiud - (pe drum județean cică, sursa google) M. Râmeț - Cheile Râmețului (asfalt la început, dupaia doar off road).

Două boacăne din cauza noroiului acumulat la aripa față... fără pagube mari și durere... hihi .....

 


» Post actualizat in 02 May 2015 14:40

Embeding not working no more?! hmmmm și perioada foartă scurtă de editare? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...