Sari la conținut

Planuri pentru intruniri, plimbari


Lolo_ID
 Share

Postări Recomandate

Cee maaaaaa, pleaca cu pipinetele tale. Poa' sa ninga, poa; sa plo', eu plec sa-mi cos pelerina.

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca este vremea ca astazi eu o sa zic cu parere de rau un mare PAS, asta daca nu ma ia Pedos in atasul de la Ij. Nu vin cu vitezana pe praful asta pana acolo nici sa ma F...i. Daca nu ajung va doresc DISTRACTIE LA MAXIM !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme senina, racoare dar fara vant, weekend frumos de toamna sa petreci cu motoare si prieteni! http://www.accuweather.com/en/ro/mizil/275360/weekend-weather/275360



Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este vremea ca astazi eu o sa zic cu parere de rau un mare PAS, asta daca nu ma ia Pedos in atasul de la Ij. Nu vin cu vitezana pe praful asta pana acolo nici sa ma F...i. Daca nu ajung va doresc DISTRACTIE LA MAXIM !!!

Noi toti(multi),o sa inchinam in cinstea ta 2maxim6,la soare la umbra vedem noi!Multumim de urare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este vremea ca astazi eu o sa zic cu parere de rau un mare PAS, asta daca nu ma ia Pedos in atasul de la Ij. Nu vin cu vitezana pe praful asta pana acolo nici sa ma F...i. Daca nu ajung va doresc DISTRACTIE LA MAXIM !!!

Zi zau cu limba scoasa.

Merem cu ce vrea inimiora ta. Sti ca tu esti slabiciunea mea.,,,,pipineata mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu drag!

O sa punem corturi si prin camerele care nu au paturi( ca sa nu fie afara) ,numa voi sa aveti cort ,saltea,saci de dormit,haine mai groase. Asta noaptea ca atunci o sa fie mai racoare,da ne incalzim cu un foc de tabara si un vin fiert!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai LANTZZZZZZ lasa dreacu vinul fiert. Pune o tuicomicina. Daca aduce careva un ceaun de 20-30L punem mana de la mana.... luam pe datorie si va toarna baiatul o fasole cu ciolan sau o ciorbita de perisoare acrisoara la DREGERE. Astept propuneri.................. sa stiu daca iau condimente de acasa.



APORO...PORO................................. TUICOMICINA SA FIE FIARTA CAAAAAAAA..................... AM VENIT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuteristi primiti ?

De ce nu! care e problema nu e si ei oameni?:D

VA asteptam cu drag cu sau fara motor/scuter. Sunt cativa care din cauza diferitelor probleme nu o sa vina cu motocicleta ci cu o masina,asta nu inseamna ca nu -i primim.Masinile o sa le strangem gramada ca la o parcare de mol si mobrili' au voie peste tot...cred..

A iesit soarele,vremea e pe revenela!

 

Bai LANTZZZZZZ lasa dreacu vinul fiert. Pune o tuicomicina. Daca aduce careva un ceaun de 20-30L punem mana de la mana.... luam pe datorie si va toarna baiatul o fasole cu ciolan sau o ciorbita de perisoare acrisoara la DREGERE. Astept propuneri.................. sa stiu daca iau condimente de acasa.

 

APORO...PORO................................. TUICOMICINA SA FIE FIARTA CAAAAAAAA..................... AM VENIT!

Stefane,nu cred ca ai ce sa faci...de mancare o sa fie facut de Popescu Octavian&compania...la bautura nu stiam ca ai devenit asa pretentios,tot e bine altii au devenit alergici! Avem vin fiert ...daca e baiu asa mare o sa fie si tuicomicina fiarta daca ceri tu ...-ti fac eu special la ustensilele mele de farmacie(garaj de nipru). Poate veniti de vineri pe zi 12-13-14_00 sa ma ajuti cu niste cabluri de curent ..poate facem un scurt ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasim gasim! Abia astept sa ne cunoastem! Daca nu ai mai fost intereseaza-te bine de drum...sa nu ajungi la Calugareni...0728024129 e numarul meu. Daca suna inseamana ca sunt in Mizil daca nu am semnal sunt la Boboci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca nu ai mai fost intereseaza-te bine de drum...sa nu ajungi la Calugareni...0728024129 e numarul meu. Daca suna inseamana ca sunt in Mizil daca nu am semnal sunt la Boboci

.

....Pa zi ...bre drumul de la Mizil in colo sa nu ne ratacim ...sa ardem gazu aiurea.

ca nu am mai fost.....merci !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte la obiect traseul ala! Multumim! Din Mizil ordinea localitatilor e Gura vadului(stanga in intersectia mare),valea scheilor(la iesire din localitate inainte de pod usor dreapta spre baile boboci),unde se termina drumul acolo e locatia!



Tin sa va anunt ca se asfalteaza intre Mizil si Gura vadului si au mai asfaltat cateva portiuni mai sus spre valea scheilor.



Drumul de la asfalt(iesire din Valea Scheilor) pina la Boboci e tot la fel ca in anii trecuti daca nu mai bun ( macadam ) ,totusi recomand atentie mai ales cu sportivele. Au fost si cu rr600 sau gsx1300r in anii trecuti si nu am auzit sa se vaite cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc...am dat ruta; buc-mizil-boboci= si i-mi dadea prin tohani....din cauza asta intrebam pt ca am vazut harta pe care o postase; -lantz.

OK...multumesc inca o data pt info la toata lumea......sa ne gasim cu bine .

vin maine dupa amiza cu un pretin...:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru prezenta!Ne-am simtit bine! Va asteptam si alta data,poate facem ceva mai in vara!Mai sunt poze ...pe facebook vad ca sunt pe la diferite persoane...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..! stiu ca nu e aici rubrica de evenimente dar am vb la tel cu Nea ION...si pana sa ajunga acasa cu cativa km a avut un incident ;un caine ia taiat calea si a cazut.

avarii la mobra minore iar el ceva probleme cu umarul (sta cu mana legata de gat)

pt cine e interesat de starea lui ;0729521214-ion..de la-.cobia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...