Sari la conținut

FZ1 Fazer / FZS 1000 Fazer


markyinxs
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Salut dragi colegi,am pus ochii pe un fz1 fazer 2007,cu 3300 km reali,carte service,vanzatorul garanteaza pentru motocicleta ca e noua,e vorba de cea din anunt ,stie careva motocicleta?

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzari-motociclete-second-hand--yamaha-fz1-3300%20km-din-2007-631030.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

???

 

 

Hai sa fim putin seriosi, cine arunca bani pe un sport-touring si face in 10 ani kilometri cat ai face in 5-10 ture? Pe bune, intelegeam daca era ceva model rar si dadea cineva 10.000e sa-l tina in vitrina dar sa iei o motocicleta banala ca s-o vinzi de noua mult sub pretul pietei?

 

De la marfa la atitudinea de samsar, toate te indeamna sa fugi cat mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai bai Sonny, te-ai nascut ieri?!?!

 

Fa rost de seria motocicletei si vezi daca poti la reprezentanta Yamaha sa-i verifici istoricul. Contra cost, evident - nu ar trebui sa coste o avere. Cel putin, cat a fost in garantie, tot a trebuit sa fi calcat prin service.

 

Si... la 3000 km ar trebui sa aibe lantul original :) Uita-te pe net, vezi cum ar trebui sa fie, compara-le si aia e. Carte de service iti poate face orice dealer pe naspa! In 3000 km nu ar trebui sa ai uzura deloc pe discuri, placutele ar trebui sa fie originale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am nascut ieri si stiu foarte bine cum sa verific o motocicleta daca are sau nu km multi,vanzatorul zice ca totul este oem pe ea si fara uzura si sa vin sa ma conving,o sa ii cer seria motocicletei sa aflu istoricul ei ,cunosc pe cineva la yamaha si nu ma costa nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul e, ok motoreta arata bine. acuma stim ce se zice de el da no. pina la proba contrarie... eu as trimite pe cineva sa o vada. macar nu bati drumu degeaba.

vlade doara ai vazut cum arata motoreta lui bogdan. deci posibil

Editat de Florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,hai ca ma duc io,mai Robi,maine pe la Sermoto,desi am o parere deosebit de proasta despre el.Si o si stie Sergiu...

E ok?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar m-as bucura sa fie in mintile ei, sa nu fie o teapa ordinara si sa ajunga pe mainile cuiva care sa o aprecieze...

 

Cristian 1, daca se lasa cu schimbare de proprietar, ar trebui sa ai de baut de la ambele parti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno,hai ca ma duc io,mai Robi,maine pe la Sermoto,desi am o parere deosebit de proasta despre el.Si o si stie Sergiu...

E ok?:)

salut daca nu e deranj doar sa te duci,altfel iti multumesc mult si daca e sa fie aleasa de la mn sigur ai de baut,in poze arata bine,acum sa vedem realitatea,as face exceptie cu 2007le asta daca e nou desi ziceam ca vreau 2009 minim fz1 fazer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut daca nu e deranj doar sa te duci,altfel iti multumesc mult si daca e sa fie aleasa de la mn sigur ai de baut,in poze arata bine,acum sa vedem realitatea,as face exceptie cu 2007le asta daca e nou desi ziceam ca vreau 2009 minim fz1 fazer.

:ok:

O rezolvam,stai relax!:)

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...