Jump to content

Este nevoie de sange !

Recommended Posts

Va rog frumos si va implor, care din voi puteti dona sange si indepliniti conditiile de donare, luni dimineata (30 septembrie) pentru Paul la ora 7:00. Mentionati pe fisa de donare numele lui Pavel Paul Alexandru de la spitalul Floreasca. Nu conteaza ce grupa donati, Paul va primi ce are nevoie. Nu consumati alcool cu o seara inainte.

Va implor, haideti sa dam unui copil, ca si noi, o a doua sansa la viata

eu am donat deja pentru bonuri si o zi libera, in plus am primit si 50% reducere la ratb ca vine frigul...intreb asa de curiozitate, ce primeam daca donam luni dimineata?

?! Te prefaci?

Ce a patit juniorul?!...nu e cazul sa scrii un roman, doar in linii mari, ca sa stie lumea ptr ce o sa faca efortul.

Cei care au copii o sa inteleaga si probabil o sa isi faca timp sa doneze... Nu trebuie sa fi profesionist donator sau sa urmaresti beneficii cand e vorba de ajutor.

E internat la Floreasca?... Sunt la 5min de spital.

Edited by CaptainBusa

Ce a patit juniorul?!...nu e cazul sa scrii un roman, doar in linii mari, ca sa stie lumea ptr ce o sa faca efortul.

Cei care au copii o sa inteleaga si probabil o sa isi faca timp sa doneze... Nu trebuie sa fi profesionist donator sau sa urmaresti beneficii cand e vorba de ajutor.

E internat la Floreasca?... Sunt la 5min de spital.

E cel cu accidentul cu macaraua

Cine vrea sa doneze sange,ne intalnim luni dimineata,la ora 7,in fata Centrului de transfuzie,de la Spitalul Judetean.Trebuie specificat ca este pentru Pavel Paul Alexandru,internat la Spitalul de urgenta Floareasca,Bucuresti.Multumim!

eu am donat deja pentru bonuri si o zi libera, in plus am primit si 50% reducere la ratb ca vine frigul...intreb asa de curiozitate, ce primeam daca donam luni dimineata?

Cu cat dai kilu de ficat? :-L

Insanatosire grabnica pacientului!

Pentru cei cu interese materiale, sa stiti ca primiti ca primiti bonuri chiar daca directionati sangele catre Paul.

O sa incerc sa ajung si eu luni...la centrul de transfuzie de la Suceava

Nu vreau sa ma bag pe topicul dedicat omului..dar nu ma pot abtine.

Voi pana acum nu ati inteles ca degeaba va rugati?Nu veti primi niciodata ajutor de la acea entitate inexistenta caruia va inchinati.

Acest coleg motociclist s-a trezit doar prin puterea si taria proprie,omul a vrut sa lupte,nu a fost nici-o legatura "divina"la mijloc.

Sper ca va lupta in continuare si se va recupera 100%.

Atat mai am de zis...Multa sanatate!

Nu vreau sa ma bag pe topicul dedicat omului..dar nu ma pot abtine.

Voi pana acum nu ati inteles ca degeaba va rugati?Nu veti primi niciodata ajutor de la acea entitate inexistenta caruia va inchinati.

Acest coleg motociclist s-a trezit doar prin puterea si taria proprie,omul a vrut sa lupte,nu a fost nici-o legatura "divina"la mijloc.

Sper ca va lupta in continuare si se va recupera 100%.

Atat mai am de zis...Multa sanatate!

Multumim pt doza de ignoranta si indoctrinare. Apreciem vorbele tale intelepte cat si veridicitatea lor, erau necesare pe acest topic. Acum sa permitem celor care au informatii despre acest baiat si starea lui sa posteze.

Multumim pt doza de ignoranta si indoctrinare. Apreciem vorbele tale intelepte cat si veridicitatea lor, erau necesare pe acest topic. Acum sa permitem celor care au informatii despre acest baiat si starea lui sa posteze.

Nu imi dau seama unde gasesti tu ignoranta in postarea mea?Daca citesti atent chiar mi-am exprimat incurajarile fata de rider..Cat despre indoctrinare...nici vorba...indoctrinare cred ca este in cei care mai cred in entitatea aminitita mai sus.

Si da,hai mai bine sa ii lasam pe cei cu informatii sa comenteze.

Repet inca odata: Multa sanatate motociclistului!

• 4 weeks later...

important e ca paul sa se faca bine !cei ce fac pe desteptii sub diferite forme pe acest topic sa se gandeasca,ca oricand le poate veni randul !

Paulica nu mai e....R.I.P.

Din pacate... Odihneasca-se in pace

Citez:

DRACULAS MC CONSTANTA SUD organizeaza un run in memoria lui Paul,motociclistul implicat in accidentul din Mamaia.Run-ul va avea loc joi,7-11-2013,incepand cu ora 16 de la club-house-ul DRACULAS MC CONSTANTA SUD,de langa Hotel Piccadilly,din Mamaia.

Toti motociclistii care doresc sa-i prezinte un ultim omagiu,sunt asteptati la club-house incepand cu ora 15.