Jump to content

Cum se ierneaza motocicletele la Bacau :D

Recommended Posts

Am vazut acest video pe fb si simteam nevoia sa il impart cu voi,mai ales ca e vorba de frati motociclisti din Bacau.

https://www.facebook.com/photo.php?v=578705855500721&set=vb.100000839350744&type=2&theater

Enjoy!

PS:felicitari celor din filmulet pentru originalitate !

si o baga in podul blocului?

hahahha, super!

intradevar super sigura locatia.

nui rea ideea.da mai bine inchiriezi garaj, sau faci 50\50 cu un nenea cu garaj, macar peste iarna... mai sunt unii care si leau zidit de frica hotilor, astia de ce nu lear sui pe bloc?

totusi daca in decembrie prinzi vreo zi frumoasa, ce faci, te tenteaza sa dai mobra jos din bloc?

nui rea ideea.da mai bine inchiriezi garaj, sau faci 50\50 cu un nenea cu garaj, macar peste iarna... mai sunt unii care si leau zidit de frica hotilor, astia de ce nu lear sui pe bloc?

totusi daca in decembrie prinzi vreo zi frumoasa, ce faci, te tenteaza sa dai mobra jos din bloc?

Tinand cont ca "macaraua" cu,care se ridica mobra este electrica nu vad unde ar fi problema..atat ca trebuie sa te urci pe bloc dar in rest..floare la ureche.

Chiar ingenioasa treaba,am mai vazut undeva un video tot asa cu macara doar ca tipul isi tinea mobra langa geam la et.1 sau 2:) parca era din Rep.Moldova daca tin bine minte

Tinand cont ca "macaraua" cu,care se ridica mobra este electrica nu vad unde ar fi problema..atat ca trebuie sa te urci pe bloc dar in rest..floare la ureche.

Chiar ingenioasa treaba,am mai vazut undeva un video tot asa cu macara doar ca tipul isi tinea mobra langa geam la et.1 sau 2:) parca era din Rep.Moldova daca tin bine minte

Da ...

Cum le tineti fratilor asa de curate, voi nu mergeti cu ele?!?!?

Apropo, cam cat costa o macara de genul ala, ca si eu stau la etajul 4 si n-am lift, iar cand vin cu bagaje de pe undeva, ma omora caratul pe scari.

Cum le tineti fratilor asa de curate, voi nu mergeti cu ele?!?!?

Apropo, cam cat costa o macara de genul ala, ca si eu stau la etajul 4 si n-am lift, iar cand vin cu bagaje de pe undeva, ma omora caratul pe scari.

Pune la balcon un troliu manual ... sau automat ...

De intretinut ...

Mai bine freci la ea .. mai des .. decat o data pe an ... se ia mizeria mai repede .. nu se pateaza ... si multa multa dragoste ... :)

Totusi ... ptr posesorul de GSXF ...ce solutie folosesti sa o speli ... in zonele mai intime ?

Intreb .. care sunt pasii ... eu frec la ea ..dupa ce curat lantul ... cu fairy ... de imi sare sangele pe nas. E vreo metoda ... mai simpla ?

Ma refer .. la janta .. bascula ... motor ...

Edited by BQGDDAN

eu asta folosesc de 2 ani si sunt foarte multumit.si nu trebuie sa freci,dai il lasi un pic sa actioneze si dupa stergi

E prietenoasa cu piesele din cauciuc si plastic ?

E prietenoasa cu piesele din cauciuc si plastic ?

foarte prietenoasa,sunt solutii profesionale,folosesc de la ei solutii pentru spalat interiorul auto..eu sterg si carenele cu ea si deocamdata nu vad nici o schimbare in rau

A aparut si la stiri.Asta e mai putin important decat faptul ca 50% din stire e dezinformare si minciuni,ca si orice alta stire care o dau,indiferent de subiect.Asta e mass-media de astazi,daca nea gigel le spune ca a fost pe luna si inapoi ei o publica fara macar sa verifice cine si de unde e nea gigel.

asadar,progtagonistul nostru este BUCURESTEAN si este posesor de SCUTER (de 1100cc)...Acum intrebarea este..avea atestat? sau permis AM ?

Imi aduc aminte .. pe timpuri .. chiar si acum .. la bloc .. fotoliile .. se bagau in casa pe geam .. chiar daca stateai la etajul 4 ...

Scuter de 1100 cc .... mmm.

Au mai facut o stire .. sa treaca timpul.

doamne fereste, apara si ne pazeste :))
Si o lasa agatzata acolo ? Hai frate ... nu poate fi atat de prost ... cred ca e facut la misto filmul. Dupa ce a inchis camera a dat-o jos, a legat antifurtul si a pus prelata pe ea.

Hai sa mergem impreuna la sala mai bine :D

Edited by nervOptik

clar ca nu a ramas atarnata acolo ... dar mai clar este ce fel de "jurnalisti" avem in tara asta ... scuter? unde dreaq au vazut eu scuter .. restu e can can !!!