Sari la conținut

Accident langa udriste


GuLL1v3R
 Share

Postări Recomandate

Din ce se vede pe imagine domnul cu daewoo a vrut sa vireze stanga neacord prioritate. motociclistul a intrat exact intre aripa si roada din fata, din ce am vazut nu era foarte grav ranit dar era intins cu suport de sustinere gat.

post-78541-0-51252200-1381500520_thumb.jpg

post-78541-0-89162000-1381500521_thumb.jpg

post-78541-0-20885600-1381500523_thumb.jpg

post-78541-0-53316000-1381500524_thumb.jpg

post-78541-0-85520200-1381500525_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfîrșitul sezonului se lasă cu victime multe pentru că se uită faptul că aderența este scăzută. Începutul sezonului se lasă cu victime multe pentru că se uită faptul că aderența este scăzută, reflexele sînt încetinite datorită perioadei de hibernare, dorința de a învîrti roata e mare. Mijlocul sezonului se lasă cu victime multe pentru că, știm cu toții, acum este aderență căcălău și a revenit skill-ul. Întreg sezonul se lasă cu victime multe pentru că sunt o groază de șoferi neatenți.

Însănătoșire băiatului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec prin intersectia aia zilnic ! chiar astazi am mers mega morcovit prin ea ca din fata (eu mergand inainte spre tribunal) veneau 2 masini conduse de doua babe (diferite :))) ) care faceam stanga in intersectie.

 

anul trecut un muist cu un range rover in zona aia ceva mai sus a trecut pe dubla continua intorcandu-mi in fata ! o_0 ne-am busit...lejer.

graba...prostia...nepasarea...

 

sanatate si viteza mica !

Editat de ->Bullet<-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...